Cytrynowo i zdrowo, czyli dobry tran dla dzieci

Warto wiedzieć jaki tran wybrać, aby zaspokoić zapotrzebowanie młodego organizmu.

Skuteczne, nowoczesne i ergonomiczne myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe Husqvarna są łatwe w obsłudze, a jednocześnie bardzo skuteczne

Purina Beyond – dla zdrowia psich smakoszy

Na uwagę zasługują na pewno nowe karmy Purina Beyond, zbilansowane, pełnowartościowe, oparte na wysokiej jakości, naturalnych składnikach

Wolontariat – warto pomagać!

Wolontariat staje się sposobem na życie wielu osób – każdy może pomagać w takim zakresie na jaki go stać

plaża

Dlaczego warto wybrać się na urlop przed sezonem

Urlop przed sezonem to sposób na oszczędności, relaks i ucieczkę od tłumu turystów.

kozłowka

Zwiedzanie, relaks, piękne krajobrazy – turysto odwiedź lubelskie!

Wele ciekawego czeka na nas na wchodzie kraju, np. w mniej obleganym regionie województwa lubelskiego.

Grillowanie nie tylko na działce – grille elektryczne

TEFAL – grille elektryczne tego producenta są proste w obsłudze, ale można na nich przyrządzić naprawdę wyjątkowe dania.

Dieta i suplementacja – minerały i witaminy w ciąży

Zapotrzebowanie na minerały, składniki odżywcze oraz witaminy w ciąży jest wyższe.

odzież do jogi

Odzież do jogi unikalny look i design

Na pierwszy rzut oka zajęcia jogi mogą wydawać się proste, statyczne. Wystarczy jednak spróbować, aby przekonać się, że: po pierwsze joga to wymagająca forma aktywności, po drugie… pozytywnie wciąga i uzależnia. Jest to jednak nałóg wyjątkowo dobroczynny dla ciała i ducha, a także okazja do skompletowania bardzo interesującej garderoby. Ubrania do jogi charakteryzują się bowiem świetną jakością i naprawdę efektownym wzornictwem. Komfortowe ubrania do jogi Strój do jogi musi spełniać pewne wymagania, aby był praktyczny, funkcjonalny, nie ograniczał swobody ruchów, a tym samym nie zakłócał specyficznej filozofii tego treningu. Joga  to nie tylko sekwencje ruchów, ćwiczeń, ale także „coś dla

Pedicure – zadbane stopy i letnie trendy

Jak zadbać o efektowny pedicure, co w tym sezonie będziemy malować na paznokciach.

Bezcenna, wiosenna uroda – mikrodermabrazja, peelingi i inne…

Zima jeszcze nie odpuszcza, ale na pewno warto już pomyśleć o tym, że dni stają się coraz dłuższe, wyskoczymy wreszcie z zimowych ubrań i już niedługo na dobre zaświeci piękne wiosenne słońce. No właśnie.. wiosna jest piękna i czekamy na nią z utęsknieniem, ale jednocześnie jasne, wiosenne słoneczko bez najmniejszych skrupułów oświetli pozimowo zmęczoną cerę i kilogramy zakamuflowane tu i ówdzie. Dlatego ostatnie dni lutego to doskonały moment na przedwiosenne zabiegi. Pamiętajmy jednak, że w przypadku przyjemności takich jak masaże, peelingi czy mikrodermabrazja cena oraz konieczność skorzystania z co najmniej kilku seansów, wymagają pewnego przygotowania.

Najpierw sprzątamy – peelingi i mikrodermabrazja
Zacznijmy jednak od tego co warto zrobić dla swojej urody, aby z dumnie podniesionym czołem powitać wiosnę. Warto wiedzieć, że wszelkie zabiegi kosmetyczne czy z zakresu medycyny estetycznej, będą o wiele skuteczniejsze, jeśli trafią na… podatny grunt. Chodzi tu oczywiście o odpowiednią przygotowaną skórę, a to zapewni nam dobrze dobrany peeling. Dlaczego? Odpowiedź jest oczywista – oczyści bowiem cerę z powierzchownej warstwy naskórka, usunie zanieczyszczenia, dzięki czemu późniejsze zabiegi i dobroczynne składniki dotrą do celu i zrobią co do nich należy – odświeża, zregenerują, wygładzą itd.
W artykule omawiającym różne rodzaje zabiegów (http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/zabiegi-profesjonalne/mikrodermabrazja-mezoterapia-wiosenne-zabiegi-kosmetyczne-na-twarz-i-i_42643.html) czytamy m.in., że można skorzystać z:
• peelingów mechanicznych,
• peelingów enzymatycznych,
• peelingów chemicznych,
• peelingów laserowych.
Doskonałe efekty przynosi także złuszczanie poprzez mikrodermabrazję (diamentową, korundową).

peeling

Podstawa to odpowiednio dobrane oczyszczanie

Odmładzamy, wygładzamy, regenerujemy
Kiedy już przygotujemy skórę na przyjęcie tego co dobre, warto wziąć pod uwagę np. zabieg mezoterapii, w której składniki odżywcze, odmładzające itp. są aplikowane do głębszych warstw, czyli do skóry właściwej. W ten sposób działa się nie tylko powierzchownie, ale tam, gdzie odbywa się to, co ważne – procesy regeneracji, odnawiania i naprawy. W profesjonalnym gabinecie można skorzystać m.in. z mezoterapii:
• igłowej,
• mikroigłowej,
•nieinwazyjnej – bezigłowej , w której impulsy elektryczne dostarczają substancje aktywne do najgłębszych warstw skóry.
Aplikuje się wówczas starannie dobrane kompozycje substancji aktywnych, np. krzemionkę, L-karnitynę, wyciąg z karczocha, kofeinę, witaminy.

mezoterapia

Doskonałe efekty zapewnia mezoterapia

Nie bójmy się kosztów
Niestety na tym pięknym świecie wszystko ma swoją (często wysoką) cenę, a zatem mówiąc o przygotowaniach do wiosny warto wziąć pod uwagę również ten aspekt. Szczególnie, że dla skuteczności zabiegów działa z reguły prawo serii, czyli trzeba liczyć się z co najmniej kilkoma seansami. We wspomnianym powyżej artykule czytamy m.in. o tym, że w przypadku peelingu czy mikrodermabrazji cena pojedynczego zabiegu nie jest co prawda poza zasięgiem, ale już przy kilku spotkaniach koszty robią się bardziej poważne. Na szczęście nie jesteśmy tylko straszone rosnącymi wydatkami, pojawia się też słuszna sugestia…od czego są szybkie i łatwo dostępne pożyczki. Wiem coś o tym, korzystam czasami wychodząc z założenia, że czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Co w wolnym tłumaczeniu oznacza, że małżonek zachwyci się nową sukienką, fryzurą czy… odświeżoną buzią, nie wiedząc, jaki jest realny koszt kobiecej urody.

vivus

Nie takie straszne koszty jak je malują…

 

Zdjęcia: shutterstock, vivus.pl

About The Author

Reply