Cytrynowo i zdrowo, czyli dobry tran dla dzieci

Warto wiedzieć jaki tran wybrać, aby zaspokoić zapotrzebowanie młodego organizmu.

Skuteczne, nowoczesne i ergonomiczne myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe Husqvarna są łatwe w obsłudze, a jednocześnie bardzo skuteczne

Purina Beyond – dla zdrowia psich smakoszy

Na uwagę zasługują na pewno nowe karmy Purina Beyond, zbilansowane, pełnowartościowe, oparte na wysokiej jakości, naturalnych składnikach

Wolontariat – warto pomagać!

Wolontariat staje się sposobem na życie wielu osób – każdy może pomagać w takim zakresie na jaki go stać

plaża

Dlaczego warto wybrać się na urlop przed sezonem

Urlop przed sezonem to sposób na oszczędności, relaks i ucieczkę od tłumu turystów.

kozłowka

Zwiedzanie, relaks, piękne krajobrazy – turysto odwiedź lubelskie!

Wele ciekawego czeka na nas na wchodzie kraju, np. w mniej obleganym regionie województwa lubelskiego.

Grillowanie nie tylko na działce – grille elektryczne

TEFAL – grille elektryczne tego producenta są proste w obsłudze, ale można na nich przyrządzić naprawdę wyjątkowe dania.

Dieta i suplementacja – minerały i witaminy w ciąży

Zapotrzebowanie na minerały, składniki odżywcze oraz witaminy w ciąży jest wyższe.

odzież do jogi

Odzież do jogi unikalny look i design

Na pierwszy rzut oka zajęcia jogi mogą wydawać się proste, statyczne. Wystarczy jednak spróbować, aby przekonać się, że: po pierwsze joga to wymagająca forma aktywności, po drugie… pozytywnie wciąga i uzależnia. Jest to jednak nałóg wyjątkowo dobroczynny dla ciała i ducha, a także okazja do skompletowania bardzo interesującej garderoby. Ubrania do jogi charakteryzują się bowiem świetną jakością i naprawdę efektownym wzornictwem. Komfortowe ubrania do jogi Strój do jogi musi spełniać pewne wymagania, aby był praktyczny, funkcjonalny, nie ograniczał swobody ruchów, a tym samym nie zakłócał specyficznej filozofii tego treningu. Joga  to nie tylko sekwencje ruchów, ćwiczeń, ale także „coś dla

Pedicure – zadbane stopy i letnie trendy

Jak zadbać o efektowny pedicure, co w tym sezonie będziemy malować na paznokciach.

Dlaczego smakuje nam kurczak w sosie kurkowym?

Zdrowe i smaczne jedzenie –  na to stawiam w codziennej diecie. Dlatego dość często sięgam po sprawdzone przepisy na dania z drobiu. Na przykład takie jak nasze ostatnie odkrycie, jakim jest kurczak w sosie kurkowym. Sceptykom, którzy mają wątpliwości co do drobiu, od razu wyjaśniam – w naszej kuchni króluje do dawna Zagrodowy.

Dlaczego właśnie kurczak…?

Przede wszystkim dlatego, że jest smaczny, delikatny i chudy. Z jednej strony mamy mięso bogate w dobrze  przyswajalne białko, składniki mineralne i witaminy. Z drugiej – możliwość przygotowania dań smacznych i niskokalorycznych (filet z piersi dostarcza mniej niż 100 kalorii na 100g). Atutem jest też możliwość przyrządzania kurczaka na wiele różnych sposobów. Wiele przepisów proponuje nawet producent Zagrodowego.

udka

Kurczak – idealny w daniach obiadowych

 

sałatka

Delikatna, chuda pierś – w smacznych sałatkach

A dlaczego Zagrodowy?

Jeśli ma być i smacznie i zdrowo trzeba wybrać taką markę, która oferuje mięso z kurcząt hodowanych w tradycyjny sposób. Bez przyspieszania wzrostu i na naturalnej karmie. Zagrodowy to kurczak hodowany na spokojnym Podlasiu, w małych gospodarstwach. Ma dostęp do świeżego powietrza, a jego karma jest wolna od GMO. Właśnie dlatego rosół u nas smakuje jak u babci, a wspomniany kurczak w sosie kurkowym stał się naszym kolejnym daniem popisowym.

kury

Ekologiczna, tradycyjna hodowla

 

rosół

Dzięki temu serwujemy prawdziwy, domowy rosół

 

Oczywiście przepis na ten przysmak znalazłam na stronie internetowej Zagrodowego :). Co ważne wykorzystuje się tu niskokaloryczną, chudą pierś z kurczaka.

Zdjęcia: pixabay.com, zagrodowy.pl

About The Author

Reply