kozłowka

Zwiedzanie, relaks, piękne krajobrazy – turysto odwiedź lubelskie!

Wele ciekawego czeka na nas na wchodzie kraju, np. w mniej obleganym regionie województwa lubelskiego.

Grillowanie nie tylko na działce – grille elektryczne

TEFAL – grille elektryczne tego producenta są proste w obsłudze, ale można na nich przyrządzić naprawdę wyjątkowe dania.

Dieta i suplementacja – minerały i witaminy w ciąży

Zapotrzebowanie na minerały, składniki odżywcze oraz witaminy w ciąży jest wyższe.

odzież do jogi

Odzież do jogi unikalny look i design

Na pierwszy rzut oka zajęcia jogi mogą wydawać się proste, statyczne. Wystarczy jednak spróbować, aby przekonać się, że: po pierwsze joga to wymagająca forma aktywności, po drugie… pozytywnie wciąga i uzależnia. Jest to jednak nałóg wyjątkowo dobroczynny dla ciała i ducha, a także okazja do skompletowania bardzo interesującej garderoby. Ubrania do jogi charakteryzują się bowiem świetną jakością i naprawdę efektownym wzornictwem. Komfortowe ubrania do jogi Strój do jogi musi spełniać pewne wymagania, aby był praktyczny, funkcjonalny, nie ograniczał swobody ruchów, a tym samym nie zakłócał specyficznej filozofii tego treningu. Joga  to nie tylko sekwencje ruchów, ćwiczeń, ale także „coś dla

Pedicure – zadbane stopy i letnie trendy

Jak zadbać o efektowny pedicure, co w tym sezonie będziemy malować na paznokciach.

Bóle miesiączkowe – przyczyny, przebieg, leczenie

Nawet najbardziej skuteczne leki i wiedza o tym jak złagodzić bóle miesiączkowe, nie zastąpią konsultacji i badań

Bieg, nordic walking czy spacer dla zdrowia?

Popularne formy aktywności są dostępne praktycznie dla wszystkich – spacer, bieganie i nordic walking.

Zielono mi… na zdrowie

Niepozorna zielenina to prawdziwa skarbnica witamin, minerałów i bogactwo wartości odżywczych

Kosmetyki dla mężczyzn – udane zakupy, skuteczna pielęgnacja

Kosmetyki dla mężczyzn zajmują mniej miejsca w drogeriach, ale jest to naprawdę szeroki i różnorodny asortyment

Z kuchni do drogerii – dobroczynne zioła w kosmetyce

Rośliny mają dobroczynny wpływ na skórę, dlatego znajdują szerokie zastosowanie również w kosmetyce.

Każdy chce wiedzieć… jak być dobrym w łóżku

Temat może wydawać się cokolwiek zaskakujący. Mój małżonek mógłby poczuć się nawet zaniepokojony (niesłusznie…). Ale przecież nic co ludzkie nie jest mi obce, a niepotrzebne tabu uważam za szkodliwe. Poza tym temat sam „wpadł mi w ręce” przy okazji poszukiwań inspirujących pomysłów na Dzień Mężczyzny.

dessous

Poszukując pomysłów na prezent dla Mężczyzny…

Kto szuka ten znajduje…
No właśnie, czegóż to ja nie znalazłam podczas wspomnianych poszukiwań. Od kosmetyków, przez skok na bungee, po wyprawy na obce kontynenty i okolicznościowy… taniec na rurze. W wykonaniu partnerki/małżonki oczywiście. Wyżej wymienione koncepcje po namyśle odrzuciłam. Kosmetyków ci u nas dostatek, wolę nie oglądać małżonka w locie i prędzej wybiorę się do Afryki niż zatańczę. Surfując, poszukując, analizując trafiłam również na stronę… prawdziwego Sex Experta (temat sprzyja stawianiu wielokropków jak widać). Nie udaję świętoszki, daleko mi do hipokryzji, a zatem nie ukrywam, że zainteresowałam się. I tu kolejne sprostowanie, z myślą o moim małżonku – nie narzekam!

Sex Expert – koktajl dla zmysłów…

liderin

Ekspert może wyglądać różnie…

Zapewne nie ja jedna uważałam, że suplementy takie jak chociażby ów Sex Expert, czyli Liderin, to wsparcie dla tych, którzy miewają problemy. Tymczasem okazało się, że to Ekspert, a nie Doktor, co oznacza, że chodzi o jeszcze większą przyjemność z seksu, a nie „ratowanie honoru”. Jako kobieta młoda(!), otwarta na poranne, popołudniowe i nocne zabawy w łóżku, wykazałam słuszne i zdrowe zainteresowanie zagadnieniem. I proszę bardzo jakich ciekawych rzeczy się dowiedziałam. Otóż wspomniany przeze mnie Liderin to nic innego jak doskonale skomponowany „koktajl” ekstraktu korzenia z żeń szenia, L-argininy oraz Pycnogenolu. Nie brzmi to może równie zachęcająco jak Cosmopolitan, Cuba libre czy Daiquiri, ale za to deklarowany efekt… prezentuje się kusząco.
Nie od dziś znamy niezwykłe właściwości żeń szenia. Bardzo często na pytanie – jak poprawić swoje erotyczne doznania, jak być dobrym w łóżku, w odpowiedzi wskazuje się właśnie tenże magiczny korzeń. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, żeń szeń pomaga wywołać i co ważne, wzmocnić oraz utrzymać erekcję – nieodzowny element klasyki i eksperymentów w łóżku. Jak łatwo się domyślić nasz Sex Expert dostarcza odpowiednią dawkę cennego ekstraktu. L-arginina nie brzmi co prawda tak ładnie jak Bacardi czy Martini, ale za to korzystnie wpływa na krążenie krwi, rozszerzając ściany naczyń krwionośnych. Wisienkę na torcie może stanowić Pycnogenol® – ekstrakt z sosny nadmorskiej, który jest wsparciem dla krążenia i skutecznym przeciwutleniaczem.

seks

Warto, dla takich efektów

Jeszcze lepiej, jeszcze piękniej…
Reasumując, nie należy mylić suplementów takich jak Liderin ze słynnymi niebieskimi tabletkami. W przypadku Sex Eksperta istotą jest lepsza jakość, nowe doznania, bezpieczne eksperymentowanie. Choć temat jest trudny i delikatny, naprawdę zastanawiam się nad takim dodatkiem do prezentu na Dzień Mężczyzny. Jakby nie było chodzi o wspólną przyjemność z seksu, coś nowego, coś miłego i być może zaskakującego… (trzy kropki na koniec).

Zdjęcia: liderin.pl, shutterstock

About The Author

Reply