Ruskorex – maść i czopki na „wstydliwy” problem

Profilaktyka, konsultacja lekarska, odpowiednia terapia w razie konieczności (np. leki takie jak Ruskorex)

Jak robić dobre zdjęcia – kurs fotografii w Krakowie

Zajęcia wprowadzające w tajniki dobrych ujęć – kurs fotografii w Krakowie organizowany przez Akademię Nikona

Problemy z erekcją na tle psychologicznym

Problemy z erekcją na tle psychologicznym, to jedno z poważniejszych wyzwań przed jakim stają dzisiejsze związki

Przez żołądek do serca, czyli walentynkowe przysmaki

Do walentynkowych przysmaków dodajmy chili, imbir, awokado, cynamon, kawior, owoce morze i pyszną, sensualną czekoladę

Panele laminowane – piękny wygląd Twojej podłogi

Poszukując idealnego sposobu wykończenia podłogi, warto wziąć pod uwagę panele laminowane. To nowoczesna i niezwykle elegancka alternatywa dla podłóg drewnianych, która cieszy się coraz większą popularnością. To przede wszystkim estetyczne i trwałe rozwiązanie, które jest w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta. Trwałość paneli tego typu gwarantuje piękny wygląd podłogi przez długie lata. Dodatkowo panele nie wymagają szczególnej konserwacji, zaś wysoka odporność na ścieranie powoduje, że są trwałe. Wyjątkową jakością wyróżniają się panele podłogowe Alloc oraz Sensa. To wyroby czołowych producentów, które wyróżniają się najwyższą jakością. Szeroki wybór kolorystyczny gwarantuje łatwość znalezienia idealnych rozwiązań. Panele laminowane są łatwe w montażu, dzięki

Pantone mówi: Ultra Violet, czyli fiolet jako kolor roku

Pantone mówi: Ultra Violet, czyli fiolet jako kolor roku

Ratunek dla męskiej głowy – Loxon na wypadanie włosów

Bujna fryzura i zdrowe włosy to nie tylko kobiecy atut, a nadmierne wypadanie włosów to częściej męski problem.

Pomysł na Walentynki, czyli jak go zaskoczyć

Walentynki! Pomysł na idealny walentynkowy podarunek dla chłopaka to dopiero zadanie

Sprawdź aktualne oferty pracy w Holandii

Holandia pnie się stopniowo w górę, jeśli chodzi o ranking krajów, do których Polacy wyjeżdżają w celach zarobkowych.

Ne lekceważ objawów – ból z lewej strony brzucha

Kłucie w nadbrzuszu czy ból z lewej strony brzucha mogą świadczyć o zupełnie innym problemie zdrowotnym.

Każdy chce wiedzieć… jak być dobrym w łóżku

Temat może wydawać się cokolwiek zaskakujący. Mój małżonek mógłby poczuć się nawet zaniepokojony (niesłusznie…). Ale przecież nic co ludzkie nie jest mi obce, a niepotrzebne tabu uważam za szkodliwe. Poza tym temat sam „wpadł mi w ręce” przy okazji poszukiwań inspirujących pomysłów na Dzień Mężczyzny.

dessous

Poszukując pomysłów na prezent dla Mężczyzny…

Kto szuka ten znajduje…
No właśnie, czegóż to ja nie znalazłam podczas wspomnianych poszukiwań. Od kosmetyków, przez skok na bungee, po wyprawy na obce kontynenty i okolicznościowy… taniec na rurze. W wykonaniu partnerki/małżonki oczywiście. Wyżej wymienione koncepcje po namyśle odrzuciłam. Kosmetyków ci u nas dostatek, wolę nie oglądać małżonka w locie i prędzej wybiorę się do Afryki niż zatańczę. Surfując, poszukując, analizując trafiłam również na stronę… prawdziwego Sex Experta (temat sprzyja stawianiu wielokropków jak widać). Nie udaję świętoszki, daleko mi do hipokryzji, a zatem nie ukrywam, że zainteresowałam się. I tu kolejne sprostowanie, z myślą o moim małżonku – nie narzekam!

Sex Expert – koktajl dla zmysłów…

liderin

Ekspert może wyglądać różnie…

Zapewne nie ja jedna uważałam, że suplementy takie jak chociażby ów Sex Expert, czyli Liderin, to wsparcie dla tych, którzy miewają problemy. Tymczasem okazało się, że to Ekspert, a nie Doktor, co oznacza, że chodzi o jeszcze większą przyjemność z seksu, a nie „ratowanie honoru”. Jako kobieta młoda(!), otwarta na poranne, popołudniowe i nocne zabawy w łóżku, wykazałam słuszne i zdrowe zainteresowanie zagadnieniem. I proszę bardzo jakich ciekawych rzeczy się dowiedziałam. Otóż wspomniany przeze mnie Liderin to nic innego jak doskonale skomponowany „koktajl” ekstraktu korzenia z żeń szenia, L-argininy oraz Pycnogenolu. Nie brzmi to może równie zachęcająco jak Cosmopolitan, Cuba libre czy Daiquiri, ale za to deklarowany efekt… prezentuje się kusząco.
Nie od dziś znamy niezwykłe właściwości żeń szenia. Bardzo często na pytanie – jak poprawić swoje erotyczne doznania, jak być dobrym w łóżku, w odpowiedzi wskazuje się właśnie tenże magiczny korzeń. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, żeń szeń pomaga wywołać i co ważne, wzmocnić oraz utrzymać erekcję – nieodzowny element klasyki i eksperymentów w łóżku. Jak łatwo się domyślić nasz Sex Expert dostarcza odpowiednią dawkę cennego ekstraktu. L-arginina nie brzmi co prawda tak ładnie jak Bacardi czy Martini, ale za to korzystnie wpływa na krążenie krwi, rozszerzając ściany naczyń krwionośnych. Wisienkę na torcie może stanowić Pycnogenol® – ekstrakt z sosny nadmorskiej, który jest wsparciem dla krążenia i skutecznym przeciwutleniaczem.

seks

Warto, dla takich efektów

Jeszcze lepiej, jeszcze piękniej…
Reasumując, nie należy mylić suplementów takich jak Liderin ze słynnymi niebieskimi tabletkami. W przypadku Sex Eksperta istotą jest lepsza jakość, nowe doznania, bezpieczne eksperymentowanie. Choć temat jest trudny i delikatny, naprawdę zastanawiam się nad takim dodatkiem do prezentu na Dzień Mężczyzny. Jakby nie było chodzi o wspólną przyjemność z seksu, coś nowego, coś miłego i być może zaskakującego… (trzy kropki na koniec).

Zdjęcia: liderin.pl, shutterstock

About The Author

Reply