Bolące stawy – reumatyzm i inne przyczyny

Najczęściej bolące stawy kojarzymy z reumatyzmem, ale to nie jedyna przyczyna takich dolegliwości.

Ból brzucha – gdzie boli i dlaczego

Ból brzucha to wyzwanie dla pacjenta i diagnostyki i jedna z najczęściej zgłaszanych dolegliwości

Pyszne pasztety – na śniadanie i od święta

Parafrazując słowa poety możemy z dumą powiedzieć, że Polacy nie gęsi i swoje pasztety mają

Przygotuj włosy do zimy

Sezon jesienno – zimowy bywa największym wyzwaniem dla włosów

Fosfolipidy – dlaczego są tak ważne dla wątroby

Pojęcia takie jak hepatocyty, fosfolipidy czy też funkcje wątroby, powinny być nam znane.

Jesień w parku – dla zdrowia i dla zabawy

Jesienny park zamiast telewizora i komputera!

Chroń skórę, sięgnij po Iwostin Solecrin

Wielbiciele opalania powinni wiedzieć, że słońce to nie samo dobro, może negatywnie wpływać na skórę i zagrażać zdrowiu

Ekologiczna żywność – postaw na zdrowie

Jakie wymagania musi spełniać zdrowe jedzenie, aby można było uznać je za wartościową żywność ekologiczną

Zdrowie pupila – pełnowartościowe karmy dla psów

Odpowiednio dobrane pełnowartościowe karmy dla psów zapewnią im zdrowie, kondycję, odporność, energię, oczywiście będą im także smakować.

Odparzenia pieluszkowe – jak im zapobiec i jak je leczyć

Skóra niemowląt jest delikatna, a odparzenia pieluszkowe spędzają sen z powiek najbardziej troskliwym mamom

Każdy chce wiedzieć… jak być dobrym w łóżku

Temat może wydawać się cokolwiek zaskakujący. Mój małżonek mógłby poczuć się nawet zaniepokojony (niesłusznie…). Ale przecież nic co ludzkie nie jest mi obce, a niepotrzebne tabu uważam za szkodliwe. Poza tym temat sam „wpadł mi w ręce” przy okazji poszukiwań inspirujących pomysłów na Dzień Mężczyzny.

dessous

Poszukując pomysłów na prezent dla Mężczyzny…

Kto szuka ten znajduje…
No właśnie, czegóż to ja nie znalazłam podczas wspomnianych poszukiwań. Od kosmetyków, przez skok na bungee, po wyprawy na obce kontynenty i okolicznościowy… taniec na rurze. W wykonaniu partnerki/małżonki oczywiście. Wyżej wymienione koncepcje po namyśle odrzuciłam. Kosmetyków ci u nas dostatek, wolę nie oglądać małżonka w locie i prędzej wybiorę się do Afryki niż zatańczę. Surfując, poszukując, analizując trafiłam również na stronę… prawdziwego Sex Experta (temat sprzyja stawianiu wielokropków jak widać). Nie udaję świętoszki, daleko mi do hipokryzji, a zatem nie ukrywam, że zainteresowałam się. I tu kolejne sprostowanie, z myślą o moim małżonku – nie narzekam!

Sex Expert – koktajl dla zmysłów…

liderin

Ekspert może wyglądać różnie…

Zapewne nie ja jedna uważałam, że suplementy takie jak chociażby ów Sex Expert, czyli Liderin, to wsparcie dla tych, którzy miewają problemy. Tymczasem okazało się, że to Ekspert, a nie Doktor, co oznacza, że chodzi o jeszcze większą przyjemność z seksu, a nie „ratowanie honoru”. Jako kobieta młoda(!), otwarta na poranne, popołudniowe i nocne zabawy w łóżku, wykazałam słuszne i zdrowe zainteresowanie zagadnieniem. I proszę bardzo jakich ciekawych rzeczy się dowiedziałam. Otóż wspomniany przeze mnie Liderin to nic innego jak doskonale skomponowany „koktajl” ekstraktu korzenia z żeń szenia, L-argininy oraz Pycnogenolu. Nie brzmi to może równie zachęcająco jak Cosmopolitan, Cuba libre czy Daiquiri, ale za to deklarowany efekt… prezentuje się kusząco.
Nie od dziś znamy niezwykłe właściwości żeń szenia. Bardzo często na pytanie – jak poprawić swoje erotyczne doznania, jak być dobrym w łóżku, w odpowiedzi wskazuje się właśnie tenże magiczny korzeń. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, żeń szeń pomaga wywołać i co ważne, wzmocnić oraz utrzymać erekcję – nieodzowny element klasyki i eksperymentów w łóżku. Jak łatwo się domyślić nasz Sex Expert dostarcza odpowiednią dawkę cennego ekstraktu. L-arginina nie brzmi co prawda tak ładnie jak Bacardi czy Martini, ale za to korzystnie wpływa na krążenie krwi, rozszerzając ściany naczyń krwionośnych. Wisienkę na torcie może stanowić Pycnogenol® – ekstrakt z sosny nadmorskiej, który jest wsparciem dla krążenia i skutecznym przeciwutleniaczem.

seks

Warto, dla takich efektów

Jeszcze lepiej, jeszcze piękniej…
Reasumując, nie należy mylić suplementów takich jak Liderin ze słynnymi niebieskimi tabletkami. W przypadku Sex Eksperta istotą jest lepsza jakość, nowe doznania, bezpieczne eksperymentowanie. Choć temat jest trudny i delikatny, naprawdę zastanawiam się nad takim dodatkiem do prezentu na Dzień Mężczyzny. Jakby nie było chodzi o wspólną przyjemność z seksu, coś nowego, coś miłego i być może zaskakującego… (trzy kropki na koniec).

Zdjęcia: liderin.pl, shutterstock

About The Author

Reply