Żywienie niemowląt – jak przygotować mleko modyfikowane

Wybór odpowiedniej mieszanki i wiedza o tym, jak przygotować mleko modyfikowane, są bardzo ważne dla każdej młodej mamy

Grecja – doskonały pomysł na udany urlop

Greca to wymarzony i zawsze modny kierunek wyjazdów urlopowych i wycieczek krajoznawczych

Wiosenne przeziębienie u dzieci

Przeziębienie u dzieci nie jest stanem wyjątkowym, w okresie budowania odporności dzieci chorują nawet kilkanaście razy w ciągu roku

Motywy roślinne, ekologia i egzotyka we wnętrzach

Bardzo modne motywy roślinne mogą stanowić główny motyw, ale także efektowne dodatki, dekoracje, akcesoria.

zdobienie paznokci

Stemplowanie paznokci – jak zacząć?

Stemplowanie paznokci to jedna z najpopularniejszych obecnie metod ich zdobienia. Pozwala ona dość szybko i łatwo zamienić zwykły manicure w mało dzieło sztuki. I to bez czasochłonnego i wymagającego ręcznego malowania wzorów. Teraz wystarczy odbicie wzorów z płytek oraz przeniesienie ich na paznokci. I gotowe!

Jak zacząć biegać – oto jest pytanie…

Kluczowe znaczenie ma odpowiedź na pytanie – jak zacząć biegać tak, aby stało się to pasją, przyzwyczajeniem, czymś ważnym, a nawet niezbędnym.

Niebanalne buty na wiosnę

Wyobraźni projektantom nie brakuje i zapewniają nam prawdziwy diabelski młyn z butami

lampa do paznokci

Lampa LED do paznokci – jak dobrze wybrać?

Manicure żelowy i hybrydowy cieszy się dziś ogromną popularnością. I nie ma się co dziwić, jego wykonanie nie jest wcale skomplikowane, a pozwala na uzyskanie trwałego efektu, dzięki czemu paznokcie są bardzo zadbane i atrakcyjne.

Co na kaszel dla małego dziecka

Co na kaszel u najmłodszych pacjentów? Jak ulżyć i nie zakłócać mechanizmu samooczyszczania dróg oddechowych

Dlaczego smakuje nam kurczak w sosie kurkowym?

Często sięgam po przepisy na dania z drobiu, np. takie jak kurczak w sosie kurkowym.

Lampa LED do paznokci – jak dobrze wybrać?

Manicure żelowy i hybrydowy cieszy się dziś ogromną popularnością. I nie ma się co dziwić, jego wykonanie nie jest wcale skomplikowane, a pozwala na uzyskanie trwałego efektu, dzięki czemu paznokcie są bardzo zadbane i atrakcyjne. Z tego względu coraz więcej kobiet postanawia nauczyć się samodzielnie wykonywać taki manicure hybrydowy. Pierwszym krokiem jest oczywiście zakup odpowiedniego sprzętu i przyborów. I tu pojawia się pytanie, co wybrać – lampę UV czy LED? Co wziąć pod uwagę?

Do jakiego manicure jest niezbędna lampa LED?

Lampa LED do paznokci, podobnie jak UV jest potrzebna do suszenia paznokci. Lakiery hybrydowe oraz żele są zaprojektowane tak, że schną oraz twardnieją pod wpływem światła LED lub promieni UV. Dzięki temu w zaledwie kilka minut można uzyskać trwały manicure. Jest jednak spora różnica między lampą LED, a UV. Lampa LED dedykowana jest przede wszystkim do manicure hybrydowego, natomiast lampa UV sprawdzi się także przy manicure żelowym. Na rynku można spotkać nowoczesne lampy LED, które utwardzą zarówno lakier hybrydowy, jak i żel akrylowy. Lampy ledowe cechują się długą żywotnością oraz oszczędnością, gdyż pobierają niewiele energii. Na rynku znajdziemy naprawdę bogaty wybór lamp LED-owych, dlatego przed zakupem powinniśmy zastanowić się, czego oczekujemy od takiej lampy i w jakim zakresie zamierzamy jej używać.

Czy będziesz używać jej tylko w domu?

Podstawową rzeczą, która wpłynie na wybór lampy LED jest to, czy ma ona nam służyć tylko do własnych potrzeb, do użytku domowego, czy też docelowo chcemy ją używać w celach zawodowych. Na początek oczywiście wystarczy najprostszy model z niższej półki i o niższej mocy. Z czasem warto zakupić lampę bardziej profesjonalną, o większej mocy, aby praca szła szybciej i sprawniej.

Moc lampy, a czas utwardzania lakieru.

Lampy LED do paznokci są dostępne w kilku wersjach. Znajdziemy lampy o mocy 6 W, 12 W, 24 W, 36 W i 48 W. Im wyższa moc, tym krótszy czas suszenia. Te z dużą mocą posiadają kilka czasów pracy, na przykład 5, 10, 20 lub 30 sekund, mogą też być wyposażone w czujnik ruchu, wentylator oraz tryb pracy ciągłej. Przy profesjonalnej pracy z pewnością dobrze wybrać lampę o najwyższej mocy, aby czas schnięcia lakieru był jak najkrótszy (około 45-60 sekund).

Lampa LED do hybryd
Lampy bezprzewodowe i w wersji mini.

W sprzedaży możemy znaleźć także lampy LED bezprzewodowe oraz w wersji mini. Zostały one zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią sobie wygodę. Taka lampa jest bowiem o wiele łatwiejsza do przechowywania, jak i transportowania niż klasyczne lampy LED. Brak przewodów oraz małe, kompaktowe rozmiary sprawiają, że taka lampa spokojnie zmieści się nawet do kobiecej torebki. To bardzo wygodne, gdy na przykład planujemy wykonywać manicure hybrydowy z dojazdem do Klientki. Cena takiej lampy to jakieś 40 złotych za najprostszy model. Bardziej nowoczesna będzie nas kosztował około 100 złotych.

Gdzie możesz dostać takie lampy do paznokci?

Jeżeli zadecydujemy już jaką lampę LED chcemy kupić, zapewne pojawi się pytanie: gdzie ją kupić w atrakcyjnej cenie? Bogatą i różnorodną ofertę w zakresie lamp LED-owych, UV, jak i wszelkich innych akcesoriów do wykonywania manicure hybrydowego i żelowego znajdziemy w internetowym sklepie Gabrielle Nails. Sklep oferuje wysokiej jakości lakiery, ozdoby, jak i inne akcesoria, a także lampy LED do paznokci o różnej mocy, w bardzo przystępnych cenach. Zachęcam do sprawdzenia oferty!

About The Author

Reply