Pyszne pasztety – na śniadanie i od święta

Parafrazując słowa poety możemy z dumą powiedzieć, że Polacy nie gęsi i swoje pasztety mają

Przygotuj włosy do zimy

Sezon jesienno – zimowy bywa największym wyzwaniem dla włosów

Fosfolipidy – dlaczego są tak ważne dla wątroby

Pojęcia takie jak hepatocyty, fosfolipidy czy też funkcje wątroby, powinny być nam znane.

Jesień w parku – dla zdrowia i dla zabawy

Jesienny park zamiast telewizora i komputera!

Chroń skórę, sięgnij po Iwostin Solecrin

Wielbiciele opalania powinni wiedzieć, że słońce to nie samo dobro, może negatywnie wpływać na skórę i zagrażać zdrowiu

Ekologiczna żywność – postaw na zdrowie

Jakie wymagania musi spełniać zdrowe jedzenie, aby można było uznać je za wartościową żywność ekologiczną

Zdrowie pupila – pełnowartościowe karmy dla psów

Odpowiednio dobrane pełnowartościowe karmy dla psów zapewnią im zdrowie, kondycję, odporność, energię, oczywiście będą im także smakować.

Odparzenia pieluszkowe – jak im zapobiec i jak je leczyć

Skóra niemowląt jest delikatna, a odparzenia pieluszkowe spędzają sen z powiek najbardziej troskliwym mamom

Kondycja, wymarzona sylwetka i… skakanka

Skakanka to nie tylko spalanie kalorii, skacząc systematycznie pracujemy nad całym ciałem

Trendy jesienne – dla każdego coś… nowego

Trendy na sezon jesienny są wyjątkowo interesujące, charakterne i różnorodne

Lot w tunelu aerodynamicznym – niezwykłe przeżycie i piękny spektakl

W tym szaleństwie jest metoda….? Nie wiem, na pewno COŚ w tym jest ! Mowa o niesamowitym przeżyciu jakim jest lot w tunelu aerodynamicznym. Zapewne większość osób słusznie kojarzy to miejsce z symulatorami przeznaczonymi dla skoczków, lotników, po prostu dla zawodowców. Tymczasem okazuje się, że niezwykłych doznań może doświadczyć dziś praktycznie każdy. Niewątpliwie swobodny lot należy do najbardziej niezwykłych przeżyć…

Lot z Katalogu Marzeń
O tym, że można sobie „swobodnie polatać” dowiedziałam się przypadkiem przeszukując fascynujące bogactwo niezwykłych, oryginalnych prezentów – eventów. W Katalogu Marzeń praktycznie każdy znajdzie spełnienie marzeń – tych dorosłych i dziecięcych. Oznacza to, że można zorganizować wydarzenie prezentowe dla maluchów, młodzieży i pracowników. Ale można również spełnić swoje marzenia sprzed lat. Który chłopiec nie marzył o tym, żeby być pilotem??? Zapewne o lataniu marzyła również niejedna dziewczynka.

w tunelu

Marzenie o swobodnym lataniu…

Latać każdy może
Wymarzony lot w tunelu aerodynamicznym z Katalogu Marzeń to doskonały pomysł na niezapomniane popołudnie, na prezent dla dużych i małych, na rodzinny weekendowy wypad. Można powiedzieć, że to uniwersalne przeżycie. Tym bardziej, że na stronie opisującej lot w tunelu aerodynamicznym można przeczytać, że symulator lotu to frajda dla wszystkich. Nie wymaga super umiejętności. Amator latania nie musi mieć żadnego uniformu, specjalnego ubrania. Wszystko czeka na niego na miejscu – kombinezon, gogle i szybkie szkolenie. Trzeba tylko chcieć! Lot w tunelu aerodynamicznym jest doskonałą alternatywą dla skoku spadochronowego. Zapewnia podobne uczucie swobodnego lotu, ale nie wiąże się z żadnym ryzykiem i nie wymaga nie lada odwagi, jaką odznacza się skoczek spadochronowy.

lot w grupie

Latanie dla każdego!

 

Lot dla małych i dużych chłopaków
Przyznam się, że póki co nie odważyłam się na swobodne unoszenie się w tunelu aerodynamicznym… Ale byłam świadkiem tego, jak wspaniale bawili się przy tym moi bliscy. Wyprawa do Leszna na lot w tunelu aerodynamicznym była prezentem urodzinowym dla syna naszych przyjaciół. Dziesięciolatek mógłby chyba zamieszkać w tym tunelu – był zachwycony! Podobne były wrażenia dorosłych „chłopców” – mojego męża i taty jubilata. Dla mnie w roli widza był to świetny spektakl, choć nie da się ukryć, że naszym chłopakom sporo brakowało do pewnej Polki, która w tunelu prezentuje się tak:

 

Zdjęcia: katalogmarzen.pl

film: youtube

About The Author

Reply