Żywienie niemowląt – jak przygotować mleko modyfikowane

Wybór odpowiedniej mieszanki i wiedza o tym, jak przygotować mleko modyfikowane, są bardzo ważne dla każdej młodej mamy

Grecja – doskonały pomysł na udany urlop

Greca to wymarzony i zawsze modny kierunek wyjazdów urlopowych i wycieczek krajoznawczych

Wiosenne przeziębienie u dzieci

Przeziębienie u dzieci nie jest stanem wyjątkowym, w okresie budowania odporności dzieci chorują nawet kilkanaście razy w ciągu roku

Motywy roślinne, ekologia i egzotyka we wnętrzach

Bardzo modne motywy roślinne mogą stanowić główny motyw, ale także efektowne dodatki, dekoracje, akcesoria.

zdobienie paznokci

Stemplowanie paznokci – jak zacząć?

Stemplowanie paznokci to jedna z najpopularniejszych obecnie metod ich zdobienia. Pozwala ona dość szybko i łatwo zamienić zwykły manicure w mało dzieło sztuki. I to bez czasochłonnego i wymagającego ręcznego malowania wzorów. Teraz wystarczy odbicie wzorów z płytek oraz przeniesienie ich na paznokci. I gotowe!

Jak zacząć biegać – oto jest pytanie…

Kluczowe znaczenie ma odpowiedź na pytanie – jak zacząć biegać tak, aby stało się to pasją, przyzwyczajeniem, czymś ważnym, a nawet niezbędnym.

Niebanalne buty na wiosnę

Wyobraźni projektantom nie brakuje i zapewniają nam prawdziwy diabelski młyn z butami

lampa do paznokci

Lampa LED do paznokci – jak dobrze wybrać?

Manicure żelowy i hybrydowy cieszy się dziś ogromną popularnością. I nie ma się co dziwić, jego wykonanie nie jest wcale skomplikowane, a pozwala na uzyskanie trwałego efektu, dzięki czemu paznokcie są bardzo zadbane i atrakcyjne.

Co na kaszel dla małego dziecka

Co na kaszel u najmłodszych pacjentów? Jak ulżyć i nie zakłócać mechanizmu samooczyszczania dróg oddechowych

Dlaczego smakuje nam kurczak w sosie kurkowym?

Często sięgam po przepisy na dania z drobiu, np. takie jak kurczak w sosie kurkowym.

Lot w tunelu aerodynamicznym – niezwykłe przeżycie i piękny spektakl

W tym szaleństwie jest metoda….? Nie wiem, na pewno COŚ w tym jest ! Mowa o niesamowitym przeżyciu jakim jest lot w tunelu aerodynamicznym. Zapewne większość osób słusznie kojarzy to miejsce z symulatorami przeznaczonymi dla skoczków, lotników, po prostu dla zawodowców. Tymczasem okazuje się, że niezwykłych doznań może doświadczyć dziś praktycznie każdy. Niewątpliwie swobodny lot należy do najbardziej niezwykłych przeżyć…

Lot z Katalogu Marzeń
O tym, że można sobie „swobodnie polatać” dowiedziałam się przypadkiem przeszukując fascynujące bogactwo niezwykłych, oryginalnych prezentów – eventów. W Katalogu Marzeń praktycznie każdy znajdzie spełnienie marzeń – tych dorosłych i dziecięcych. Oznacza to, że można zorganizować wydarzenie prezentowe dla maluchów, młodzieży i pracowników. Ale można również spełnić swoje marzenia sprzed lat. Który chłopiec nie marzył o tym, żeby być pilotem??? Zapewne o lataniu marzyła również niejedna dziewczynka.

w tunelu

Marzenie o swobodnym lataniu…

Latać każdy może
Wymarzony lot w tunelu aerodynamicznym z Katalogu Marzeń to doskonały pomysł na niezapomniane popołudnie, na prezent dla dużych i małych, na rodzinny weekendowy wypad. Można powiedzieć, że to uniwersalne przeżycie. Tym bardziej, że na stronie opisującej lot w tunelu aerodynamicznym można przeczytać, że symulator lotu to frajda dla wszystkich. Nie wymaga super umiejętności. Amator latania nie musi mieć żadnego uniformu, specjalnego ubrania. Wszystko czeka na niego na miejscu – kombinezon, gogle i szybkie szkolenie. Trzeba tylko chcieć! Lot w tunelu aerodynamicznym jest doskonałą alternatywą dla skoku spadochronowego. Zapewnia podobne uczucie swobodnego lotu, ale nie wiąże się z żadnym ryzykiem i nie wymaga nie lada odwagi, jaką odznacza się skoczek spadochronowy.

lot w grupie

Latanie dla każdego!

 

Lot dla małych i dużych chłopaków
Przyznam się, że póki co nie odważyłam się na swobodne unoszenie się w tunelu aerodynamicznym… Ale byłam świadkiem tego, jak wspaniale bawili się przy tym moi bliscy. Wyprawa do Leszna na lot w tunelu aerodynamicznym była prezentem urodzinowym dla syna naszych przyjaciół. Dziesięciolatek mógłby chyba zamieszkać w tym tunelu – był zachwycony! Podobne były wrażenia dorosłych „chłopców” – mojego męża i taty jubilata. Dla mnie w roli widza był to świetny spektakl, choć nie da się ukryć, że naszym chłopakom sporo brakowało do pewnej Polki, która w tunelu prezentuje się tak:

 

Zdjęcia: katalogmarzen.pl

film: youtube

About The Author

Reply