Cytrynowo i zdrowo, czyli dobry tran dla dzieci

Warto wiedzieć jaki tran wybrać, aby zaspokoić zapotrzebowanie młodego organizmu.

Skuteczne, nowoczesne i ergonomiczne myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe Husqvarna są łatwe w obsłudze, a jednocześnie bardzo skuteczne

Purina Beyond – dla zdrowia psich smakoszy

Na uwagę zasługują na pewno nowe karmy Purina Beyond, zbilansowane, pełnowartościowe, oparte na wysokiej jakości, naturalnych składnikach

Wolontariat – warto pomagać!

Wolontariat staje się sposobem na życie wielu osób – każdy może pomagać w takim zakresie na jaki go stać

plaża

Dlaczego warto wybrać się na urlop przed sezonem

Urlop przed sezonem to sposób na oszczędności, relaks i ucieczkę od tłumu turystów.

kozłowka

Zwiedzanie, relaks, piękne krajobrazy – turysto odwiedź lubelskie!

Wele ciekawego czeka na nas na wchodzie kraju, np. w mniej obleganym regionie województwa lubelskiego.

Grillowanie nie tylko na działce – grille elektryczne

TEFAL – grille elektryczne tego producenta są proste w obsłudze, ale można na nich przyrządzić naprawdę wyjątkowe dania.

Dieta i suplementacja – minerały i witaminy w ciąży

Zapotrzebowanie na minerały, składniki odżywcze oraz witaminy w ciąży jest wyższe.

odzież do jogi

Odzież do jogi unikalny look i design

Na pierwszy rzut oka zajęcia jogi mogą wydawać się proste, statyczne. Wystarczy jednak spróbować, aby przekonać się, że: po pierwsze joga to wymagająca forma aktywności, po drugie… pozytywnie wciąga i uzależnia. Jest to jednak nałóg wyjątkowo dobroczynny dla ciała i ducha, a także okazja do skompletowania bardzo interesującej garderoby. Ubrania do jogi charakteryzują się bowiem świetną jakością i naprawdę efektownym wzornictwem. Komfortowe ubrania do jogi Strój do jogi musi spełniać pewne wymagania, aby był praktyczny, funkcjonalny, nie ograniczał swobody ruchów, a tym samym nie zakłócał specyficznej filozofii tego treningu. Joga  to nie tylko sekwencje ruchów, ćwiczeń, ale także „coś dla

Pedicure – zadbane stopy i letnie trendy

Jak zadbać o efektowny pedicure, co w tym sezonie będziemy malować na paznokciach.

Mądre wsparcie w walce z trądzikiem

Trądzik… to słowo, które budzi zgrozę wśród większości nastolatków – w tej grupie jest to przypadłość bardzo powszechna. Niestety w większości przypadków problemów z cerą nie da się uniknąć, tak jak nie da się zapanować nad hormonalną, nastoletnią burzą. Kluczowe znaczenie ma zatem pielęgnacja, profilaktyka, leczenie, a także szeroko rozumiane wsparcie w walce z trądzikiem.

nastolatki

Trądzik to problem, który dotyczy większości nastolatków

Młody człowiek załamany kolejnym pryszczem na czole powinien wiedzieć, że statystycznie 8 na 10 nastolatków boryka się z tym problemem. A zatem na imprezie, w klubie czy w szkole łatwiej spotkać „towarzysza w niedoli” niż osobę z nieskazitelną cerą. Trądzik pojawia się, ponieważ w okresie dojrzewania hormony szaleją, skóra wytwarza zbyt dużo sebum, co prowadzi do zablokowania porów skórnych. A to prosta droga do namnażania się paskudnych bakterii Propionibacterium acnes, którym „zawdzięczamy” krosty, wągry i pryszcze.

pianka aquaclin

Skuteczne oczyszczanie – pianka Aquaclin

krem

Krem Aquaclin nawilża cerę

 

zel aquaclin

Ważne jest skuteczne leczenie – żel Aquaclin

Pojawia się zatem zasadnicze pytanie – gdzie znajdziemy skuteczne metody i wspomniane wsparcie w walce z trądzikiem? Odpowiedzią może być Aquaclin, chodzi tu zarówno o lecznicze działanie żelu (6-tygodniowa kuracja), jak również codzienną pielęgnację (oczyszczanie i nawilżanie). Żel działa dokładnie tam, gdzie zaczyna się problem, można powiedzieć, że dusi go w zarodku. Zawarty w nim nadtlenek benzoilu likwiduje ok. 94% bakterii wywołujących nawroty trądziku. Konieczna jednak będzie cierpliwość – co prawda pierwsze pozytywne efekty widać już po tygodniu, ale pełna kuracja trwa 6 tygodni! Do tego dodajemy piankę, która oczyszcza łagodnie, ale skuteczne i kojący krem – niekomedogenny (nie zapycha porów).
Ale na tym nie koniec – na stronie internetowej znajdziemy też mądre porady dla rodziców, którzy chcą pomóc zakompleksionym pociechom. Nastolatki szczególne cenią sobie dowcipne, ale i praktyczne wsparcie w walce z trądzikiem, jakie zapewnia Team Aquaclin. Zabawną i pomocną ekipę najłatwiej spotkać oczywiście na facebooku oraz na kanale Team Aquaclin na youtube.

 

 

 

Zdjęcia: shutterstock, aquaclin.pl
Filmy: youtube kanał Team Aquaclin

About The Author

Reply