Jak dbać o włosy – letnie wyzwania

Co zrobić, żeby po udanych wakacjach nie wyglądać jak strach na wróble, jak dbać o włosy?

Cytrynowo i zdrowo, czyli dobry tran dla dzieci

Warto wiedzieć jaki tran wybrać, aby zaspokoić zapotrzebowanie młodego organizmu.

Skuteczne, nowoczesne i ergonomiczne myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe Husqvarna są łatwe w obsłudze, a jednocześnie bardzo skuteczne

Purina Beyond – dla zdrowia psich smakoszy

Na uwagę zasługują na pewno nowe karmy Purina Beyond, zbilansowane, pełnowartościowe, oparte na wysokiej jakości, naturalnych składnikach

Wolontariat – warto pomagać!

Wolontariat staje się sposobem na życie wielu osób – każdy może pomagać w takim zakresie na jaki go stać

plaża

Dlaczego warto wybrać się na urlop przed sezonem

Urlop przed sezonem to sposób na oszczędności, relaks i ucieczkę od tłumu turystów.

kozłowka

Zwiedzanie, relaks, piękne krajobrazy – turysto odwiedź lubelskie!

Wele ciekawego czeka na nas na wchodzie kraju, np. w mniej obleganym regionie województwa lubelskiego.

Grillowanie nie tylko na działce – grille elektryczne

TEFAL – grille elektryczne tego producenta są proste w obsłudze, ale można na nich przyrządzić naprawdę wyjątkowe dania.

Dieta i suplementacja – minerały i witaminy w ciąży

Zapotrzebowanie na minerały, składniki odżywcze oraz witaminy w ciąży jest wyższe.

odzież do jogi

Odzież do jogi unikalny look i design

Na pierwszy rzut oka zajęcia jogi mogą wydawać się proste, statyczne. Wystarczy jednak spróbować, aby przekonać się, że: po pierwsze joga to wymagająca forma aktywności, po drugie… pozytywnie wciąga i uzależnia. Jest to jednak nałóg wyjątkowo dobroczynny dla ciała i ducha, a także okazja do skompletowania bardzo interesującej garderoby. Ubrania do jogi charakteryzują się bowiem świetną jakością i naprawdę efektownym wzornictwem. Komfortowe ubrania do jogi Strój do jogi musi spełniać pewne wymagania, aby był praktyczny, funkcjonalny, nie ograniczał swobody ruchów, a tym samym nie zakłócał specyficznej filozofii tego treningu. Joga  to nie tylko sekwencje ruchów, ćwiczeń, ale także „coś dla

Jak robić dobre zdjęcia – kurs fotografii w Krakowie

Biorąc pod uwagę fakt, iż zdjęcie to jedna z najwspanialszych pamiątek, że stanowi idealny sposób na zatrzymanie ważnych chwil, impresji i wrażeń, należy się cieszyć, że minęła moda na małe aparaty zwane pieszczotliwie małpkami. Coraz więcej osób wraca do „prawdziwych” zdjęć, używa dobrych aparatów. Zainteresowaniem cieszą się również warsztaty, zajęcia wprowadzające w tajniki dobrych ujęć. Takie jak np. kurs fotografii w Krakowie organizowany przez Akademię Nikona.

Foto – edukacja z Akademią Nikona

Zajęcia w Akademii odbywają się w różnych miastach i obejmują szeroki zakres zagadnień związanych z fotografią. Organizatorzy zapewniają kompleksowe podejście do fotograficznej „edukacji”. Dla tych, którzy stawiają pierwsze przygotowano kurs obsługi lustrzanki cyfrowej. Idealnym uzupełnieniem wiedzy będzie wspomniany kurs fotografii w Krakowie (od 24 marca 2018r.) – Kurs podstaw fotografii – jak robić ładne i ciekawe zdjęcia. Kolejne kroki to już coraz bardziej „fachowe” tematy, jak np. Tajemnice RAW, wywoływanie i katalogowanie zdjęć w Lightroom.

dziecko

Jak zatrzymać piękne chwile w kadrze?

Naucz się robić ciekawe zdjęcia

Przyjrzyjmy się nieco bliżej zajęciom w ramach kursu, który uczy jak robić ładne i ciekawe zdjęcia. Jest on skierowany do osób, które już radzą sobie ze swoim aparatem, przynajmniej od strony technicznej, ale chcą iść o kilka kroków dalej. To idealne zajęcia dla tych, którzy odkrywają w sobie pasję do zatrzymywania w kadrze i coraz bardziej zależy im na naprawdę wyjątkowych ujęciach. Na tym, żeby wyłapywać ciekawe momenty, chwile, widoki, żeby uchwycić emocje. Jednocześnie chcą, aby zdjęcia były dobre od strony technicznej, kompozycyjnej.

zdjęcia

Dużo robienia oglądania zdjęć…

Co konkretnie daje dobry kurs fotografii?

W przypadku zajęć Akademii Nikona to zawsze możliwość pracy z najlepszymi fotografikami. To teoria i praktyka w odpowiednich proporcjach. Opisywany kurs fotografii w Krakowie porusza najistotniejsze zagadnienia, takie jak:

  • Co sprawia że zdjęcie jest ciekawe
  • Reguły kompozycji
  • Jak uchwycić chwilę
  • Jak korzystać ze światła naturalnego
  • Rola perspektywy
  • Kolor i pogoda na zdjęciach
  • Tematyka zdjęć
  • Fotografowanie ludzi
cena

fot: akademianikona.pl

Zgodnie z obietnicą organizatorów kurs to nie tylko wykłady oraz prezentacje. To zajęcia, w które nie sposób się nie zaangażować, to dużo robienia zdjęć, zarówno we wnętrzach, jak i w plenerze.

Na stroni internetowej więcej informacji na temat kursu fotografii w Krakowie oraz w innych miastach.

Zdjęcia: pixabay.com, akademianikona.pl

About The Author

Reply