Skuteczny i przyswajalny magnez z witaminą B6

Magne B6 – optymalne połączenie magnezu z witaminą B6.

Cukrzyca u kota – jedna z częstszych chorób endokrynologicznych

Cukrzyca, według obowiązującej definicji WHO, jest chorobą (a właściwie grupą chorób o złożonej etiologii) związaną z niedostatecznym wytwarzaniem i/lub działaniem insuliny oraz stanami hiperglikemii. Cukrzyca pierwotna obejmuje typy 1 oraz 2. U kotów stwierdza się, że jest to jedna z najczęściej występujących chorób endokrynologicznych. Co więcej, liczba zachorowań kociaków na cukrzycę stale wzrasta. W latach 60. i 70. ubiegłego wieku, odsetek kotów zmagających się z cukrzycą wynosił jeden przypadek na 1500. Lata 90. to już jeden przypadek zachorowania, na 250 kotów. Cukrzyca u kota staje się zatem dużym problemem dotyczącym całej populacji. Co powoduje cukrzycę u kota? Zaburzenia funkcjonowania trzustki

Domowe sposoby i skuteczny syrop na kaszel dla dzieci

Skuteczne sposoby oraz dobry syrop na kaszel dla dzieci to swoisty niezbędnik każdego rodzica

Kochamy kundelki!

Kochamy kundelki. Dla wielu osób to absolutnie bezdyskusyjne i prawdziwe stwierdzenie.

Vademecum rodzica – jak przewijać noworodka

Kiedy w grę wchodzi przewijanie noworodka, na początku pojawia się u rodziców obawa…

Biegunka u niemowlaka – elektrolity i probiotyki

Biegunka u niemowlaka niesie ryzyko odwodnienia, którego nigdy nie można lekceważyć.

Skuteczne leczenie i domowe sposoby na grypę

Dobrze zaopatrzona apteczka, domowe sposoby na grypę i przeziębienie oraz zdrowy rozsądek – to nasz jesienno – zimowy zestaw obowiązkowy

Smacznie, zdrowo, egzotycznie – pierś z kurczaka w sosie curry

Egzotyczny klasyk kulinarny, pierś z kurczaka w sosie curry – smacznie i zdrowo

Chrup orzechy na zdrowie!

Orzechy – najcenniejsze z bakalii, wyjątkowo wartościowe i smaczne.

Dieta i trening na redukcję – ogólne zasady

Dieta oraz trening będą skuteczne, jeśli określimy cel i dostosujemy plan treningowy oraz menu do tego celu.

Jak robić dobre zdjęcia – kurs fotografii w Krakowie

Biorąc pod uwagę fakt, iż zdjęcie to jedna z najwspanialszych pamiątek, że stanowi idealny sposób na zatrzymanie ważnych chwil, impresji i wrażeń, należy się cieszyć, że minęła moda na małe aparaty zwane pieszczotliwie małpkami. Coraz więcej osób wraca do „prawdziwych” zdjęć, używa dobrych aparatów. Zainteresowaniem cieszą się również warsztaty, zajęcia wprowadzające w tajniki dobrych ujęć. Takie jak np. kurs fotografii w Krakowie organizowany przez Akademię Nikona.

Foto – edukacja z Akademią Nikona

Zajęcia w Akademii odbywają się w różnych miastach i obejmują szeroki zakres zagadnień związanych z fotografią. Organizatorzy zapewniają kompleksowe podejście do fotograficznej „edukacji”. Dla tych, którzy stawiają pierwsze przygotowano kurs obsługi lustrzanki cyfrowej. Idealnym uzupełnieniem wiedzy będzie wspomniany kurs fotografii w Krakowie (od 24 marca 2018r.) – Kurs podstaw fotografii – jak robić ładne i ciekawe zdjęcia. Kolejne kroki to już coraz bardziej „fachowe” tematy, jak np. Tajemnice RAW, wywoływanie i katalogowanie zdjęć w Lightroom.

dziecko

Jak zatrzymać piękne chwile w kadrze?

Naucz się robić ciekawe zdjęcia

Przyjrzyjmy się nieco bliżej zajęciom w ramach kursu, który uczy jak robić ładne i ciekawe zdjęcia. Jest on skierowany do osób, które już radzą sobie ze swoim aparatem, przynajmniej od strony technicznej, ale chcą iść o kilka kroków dalej. To idealne zajęcia dla tych, którzy odkrywają w sobie pasję do zatrzymywania w kadrze i coraz bardziej zależy im na naprawdę wyjątkowych ujęciach. Na tym, żeby wyłapywać ciekawe momenty, chwile, widoki, żeby uchwycić emocje. Jednocześnie chcą, aby zdjęcia były dobre od strony technicznej, kompozycyjnej.

zdjęcia

Dużo robienia oglądania zdjęć…

Co konkretnie daje dobry kurs fotografii?

W przypadku zajęć Akademii Nikona to zawsze możliwość pracy z najlepszymi fotografikami. To teoria i praktyka w odpowiednich proporcjach. Opisywany kurs fotografii w Krakowie porusza najistotniejsze zagadnienia, takie jak:

  • Co sprawia że zdjęcie jest ciekawe
  • Reguły kompozycji
  • Jak uchwycić chwilę
  • Jak korzystać ze światła naturalnego
  • Rola perspektywy
  • Kolor i pogoda na zdjęciach
  • Tematyka zdjęć
  • Fotografowanie ludzi
cena

fot: akademianikona.pl

Zgodnie z obietnicą organizatorów kurs to nie tylko wykłady oraz prezentacje. To zajęcia, w które nie sposób się nie zaangażować, to dużo robienia zdjęć, zarówno we wnętrzach, jak i w plenerze.

Na stroni internetowej więcej informacji na temat kursu fotografii w Krakowie oraz w innych miastach.

Zdjęcia: pixabay.com, akademianikona.pl

About The Author

Reply