Karp – nie tylko od święta

Karp, ryba jadana głównie podczas świąt, nie musi wcale być jedynie wigilijnym daniem

Skuteczny i przyswajalny magnez z witaminą B6

Magne B6 – optymalne połączenie magnezu z witaminą B6.

Cukrzyca u kota – jedna z częstszych chorób endokrynologicznych

Cukrzyca, według obowiązującej definicji WHO, jest chorobą (a właściwie grupą chorób o złożonej etiologii) związaną z niedostatecznym wytwarzaniem i/lub działaniem insuliny oraz stanami hiperglikemii. Cukrzyca pierwotna obejmuje typy 1 oraz 2. U kotów stwierdza się, że jest to jedna z najczęściej występujących chorób endokrynologicznych. Co więcej, liczba zachorowań kociaków na cukrzycę stale wzrasta. W latach 60. i 70. ubiegłego wieku, odsetek kotów zmagających się z cukrzycą wynosił jeden przypadek na 1500. Lata 90. to już jeden przypadek zachorowania, na 250 kotów. Cukrzyca u kota staje się zatem dużym problemem dotyczącym całej populacji. Co powoduje cukrzycę u kota? Zaburzenia funkcjonowania trzustki

Domowe sposoby i skuteczny syrop na kaszel dla dzieci

Skuteczne sposoby oraz dobry syrop na kaszel dla dzieci to swoisty niezbędnik każdego rodzica

Kochamy kundelki!

Kochamy kundelki. Dla wielu osób to absolutnie bezdyskusyjne i prawdziwe stwierdzenie.

Vademecum rodzica – jak przewijać noworodka

Kiedy w grę wchodzi przewijanie noworodka, na początku pojawia się u rodziców obawa…

Biegunka u niemowlaka – elektrolity i probiotyki

Biegunka u niemowlaka niesie ryzyko odwodnienia, którego nigdy nie można lekceważyć.

Skuteczne leczenie i domowe sposoby na grypę

Dobrze zaopatrzona apteczka, domowe sposoby na grypę i przeziębienie oraz zdrowy rozsądek – to nasz jesienno – zimowy zestaw obowiązkowy

Smacznie, zdrowo, egzotycznie – pierś z kurczaka w sosie curry

Egzotyczny klasyk kulinarny, pierś z kurczaka w sosie curry – smacznie i zdrowo

Chrup orzechy na zdrowie!

Orzechy – najcenniejsze z bakalii, wyjątkowo wartościowe i smaczne.

Sprawdź aktualne oferty pracy w Holandii

Holandia pnie się stopniowo w górę, jeśli chodzi o ranking krajów, do których Polacy wyjeżdżają w celach zarobkowych. Wynika to zarówno z faktu, iż coraz częściej pojawiają się nowe, atrakcyjne i aktualne oferty pracy w Holandii, jak i z dobrych warunków zatrudnienia w holenderskich firmach.

Praca w Holandii

Zgodnie z analizami rynku pracy Polacy zatrudniani są najczęściej w ogrodnictwie i rolnictwie, ale coraz częściej dobrą pracę znajdują również fachowcy związani z branżą budowlaną. Deficyt pracowników takich jak cieśla, dekarz, murarz czy elektryk, odnotowuje się dziś w wielu krajach Unii Europejskiej. Dlatego dobry fachowiec będzie zawsze doceniany (finansowo i pod względem warunków pracy).

elektryk

Praca dla fachowców różnych specjalności

Wybierz dobrą Agencję Pracy

Oczywiście zatrudnienie za granicą wiąże się z trudniejszym wyszukiwaniem ofert i formalnościami. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie ze sprawdzonego, wiarygodnego pośrednika. Agencje pracy za granicą oferują dziś wiele stanowisk o różnym charakterze. Jeśli chodzi o aktualne oferty pracy w Holandii warto skorzystać z usług Agencji Jobxion, która specjalizuje się w ofertach z tego kraju, związanych tylko z sektorem budowlanym.

praca

Profesjonalna agencja zapewnia różne oferty pracy i bezpieczne zatrudnienie 

Jobxion – bezpieczne zatrudnienie

Z punktu widzenia osoby zainteresowanej zatrudnieniem w Holandii taka współpraca to same korzyści. Jobxion działa w Polsce od 2015 roku, ale na holenderskim rynku już od ponad 12 lat. Agencja nie jest obecna jedynie wirtualnie, ma w Polsce kilka stacjonarnych biur, poza tym legitymuje się wpisem do rejestru KRAZ i przynależnością do Holenderskiego Stowarzyszenia Agencji Pośrednictwa Pracy i Tymczasowego Zatrudnienia. Gwarantuje też przestrzeganie układu zbiorowego dotyczącego płac. Formalności, umowy, ubezpieczenia – Agencja przeprowadza przez te wszystkie meandry holenderskiego prawa i rynku pracy.

Aktualne oferty pracy w Holandii są dostępne zawsze na stronie internetowej Jobxion. Warto też zainteresować się ogłoszeniami prezentowanymi w urzędach pracy. Szczególnie, że jest to praca dla fachowców w każdym wieku, również 50+ oraz młodych osób, które mogą uczestniczyć w stażach, szkoleniach, kursach.

Zdjęcia: pixabay.com

About The Author

Reply