Ruskorex – maść i czopki na „wstydliwy” problem

Profilaktyka, konsultacja lekarska, odpowiednia terapia w razie konieczności (np. leki takie jak Ruskorex)

Jak robić dobre zdjęcia – kurs fotografii w Krakowie

Zajęcia wprowadzające w tajniki dobrych ujęć – kurs fotografii w Krakowie organizowany przez Akademię Nikona

Problemy z erekcją na tle psychologicznym

Problemy z erekcją na tle psychologicznym, to jedno z poważniejszych wyzwań przed jakim stają dzisiejsze związki

Przez żołądek do serca, czyli walentynkowe przysmaki

Do walentynkowych przysmaków dodajmy chili, imbir, awokado, cynamon, kawior, owoce morze i pyszną, sensualną czekoladę

Panele laminowane – piękny wygląd Twojej podłogi

Poszukując idealnego sposobu wykończenia podłogi, warto wziąć pod uwagę panele laminowane. To nowoczesna i niezwykle elegancka alternatywa dla podłóg drewnianych, która cieszy się coraz większą popularnością. To przede wszystkim estetyczne i trwałe rozwiązanie, które jest w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta. Trwałość paneli tego typu gwarantuje piękny wygląd podłogi przez długie lata. Dodatkowo panele nie wymagają szczególnej konserwacji, zaś wysoka odporność na ścieranie powoduje, że są trwałe. Wyjątkową jakością wyróżniają się panele podłogowe Alloc oraz Sensa. To wyroby czołowych producentów, które wyróżniają się najwyższą jakością. Szeroki wybór kolorystyczny gwarantuje łatwość znalezienia idealnych rozwiązań. Panele laminowane są łatwe w montażu, dzięki

Pantone mówi: Ultra Violet, czyli fiolet jako kolor roku

Pantone mówi: Ultra Violet, czyli fiolet jako kolor roku

Ratunek dla męskiej głowy – Loxon na wypadanie włosów

Bujna fryzura i zdrowe włosy to nie tylko kobiecy atut, a nadmierne wypadanie włosów to częściej męski problem.

Pomysł na Walentynki, czyli jak go zaskoczyć

Walentynki! Pomysł na idealny walentynkowy podarunek dla chłopaka to dopiero zadanie

Sprawdź aktualne oferty pracy w Holandii

Holandia pnie się stopniowo w górę, jeśli chodzi o ranking krajów, do których Polacy wyjeżdżają w celach zarobkowych.

Ne lekceważ objawów – ból z lewej strony brzucha

Kłucie w nadbrzuszu czy ból z lewej strony brzucha mogą świadczyć o zupełnie innym problemie zdrowotnym.

W trosce o zdrowe oczy – krople Bepanthen Eye

Oczy są zwierciadłem duszy. Tak mawiają poeci, literaci, artyści… zakochani. W błękitnych oczach można zatonąć, a czarne, tajemnicze – hipnotyzują. Wszystko pięknie i romantycznie, ale tak naprawdę oczy to niezwykle ważny i delikatny narząd, o który trzeba szczególnie zadbać. Moim sposobem jest oszczędzanie oczu i wzroku, dieta (tak, tak… to co jemy wpływa na nasz wzrok i oczy) oraz nawilżanie, w moim przypadku kroplami Bepanthen Eye.

przy komputerze

Praca przy komputerze nie służy naszym oczom

Co zagraża naszym oczom?
Zacznijmy od tego, że podrażnione, suche oczy to dziś powszechne występująca dolegliwość. Niestety warunki w jakich przebywamy, tryb pracy sprzyjają tego rodzaju objawom. Na stan oczu wpływają także czynniki bezpośrednio związane z naszym organizmem. A zatem potencjalnych zagrożeń jest całkiem sporo. Wśród przyczyn, które najczęściej wywołują podrażnienia oczu wymienia się np.:
• wysokie i niskie temperatury otoczenia,
• suche powietrze (klimatyzacja, ogrzewanie),
• zanieczyszczone powietrze,
• przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach,
• długotrwała praca przy komputerze,
• zmiany hormonalne (w ciąży, w okresie menopauzy),
• schorzenia: niedoczynność tarczycy, cukrzyca, reumatyzm,
• stosowanie leków – np. beta-blokerów czy środków antykoncepcyjnych.
Jak widać potencjalnych zagrożeń jest wiele, a niektórych w ogóle nie skojarzylibyśmy ze łzawieniem, zaczerwienionymi oczami itp.

Jak zadbać o oczy?

krople

Nawilżanie,odpoczynek, dieta – dla zdrowych oczu

Jak wiadomo oko jest delikatne, a jednocześnie jest fantastycznym mechanizmem, o który należy zadbać bardzo troskliwie. Zajmujemy się przecież jednym z najważniejszych narządów i zmysłów, jakim jest wzrok. Tymczasem dość często bagatelizowane uczucie suchości oka, tzw. piasku w oczach może w konsekwencji doprowadzić do poważniejszych objawów, a nawet stanów zapalnych. Warto zatem wiedzieć jak sobie pomagać i jak zapobiegać ewentualnym problemom. Na pewno trzeba nasze oczy chronić przed ekstremalnymi doznaniami. Okulary na słońce czy wiatr to wręcz nieodzowny dodatek. Zadbajmy również o nawilżanie pomieszczeń, w których przebywamy. Zwłaszcza, jeśli działa tam klimatyzacja czy ogrzewanie. W takich sytuacjach warto także mieć pod ręką krople (np. Bepanthen Eye). Co ciekawe na stan oczu wpływa także nasze codzienne menu. Powinno zawierać produkty bogate w kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6.
Na kondycję wzroku i oczy wpływa także praca przy komputerze, której oczywiście nie da się uniknąć. Można jednak zapewnić sobie jak najlepsze warunki. A zatem na ekran komputera powinniśmy spoglądać nieco z góry, z odległości 50-80 cm.

bepanthen

Ja wybrałam Bepanthen Eye

Krople do oczu – zawsze pod ręką
Krople do oczu to dziś nieodzowny dodatek w mojej podręcznej kosmetyczce. Tak naprawdę wolałbym zapomnieć pudru, lusterka, kremu do rąk. Wiem już co to znaczy, kiedy oczy pieką, łzawią itp. Wybrałam Bepanthen Eye ze względu na dobry skład i fakt, że można je zakraplać przy soczewkach kontaktowych. Poza tym mam zaufanie do marki, która kojarzy mi się z produktami bezpiecznymi nawet dla najmłodszych. Krople Bepanthen Eye zawierają skuteczną kompozycję kwasu hialuronowego i dekspantenolu (prowitamina B5). Taka kombinacja sprawia, że działają nawilżająco, łagodzą podrażnienia, a jednocześnie chronią i regenerują tkankę oka. Zawartość kwasu hialuronowego nadają kroplom odpowiednią lepkość, dzięki czemu przylegają do oka.
Więcej informacji na temat kropli Bepanthen Eye można znaleźć na stronie producenta.

Zdjęcia: shutterstock, bepanthen.pl

About The Author

Reply