Bolące stawy – reumatyzm i inne przyczyny

Najczęściej bolące stawy kojarzymy z reumatyzmem, ale to nie jedyna przyczyna takich dolegliwości.

Ból brzucha – gdzie boli i dlaczego

Ból brzucha to wyzwanie dla pacjenta i diagnostyki i jedna z najczęściej zgłaszanych dolegliwości

Pyszne pasztety – na śniadanie i od święta

Parafrazując słowa poety możemy z dumą powiedzieć, że Polacy nie gęsi i swoje pasztety mają

Przygotuj włosy do zimy

Sezon jesienno – zimowy bywa największym wyzwaniem dla włosów

Fosfolipidy – dlaczego są tak ważne dla wątroby

Pojęcia takie jak hepatocyty, fosfolipidy czy też funkcje wątroby, powinny być nam znane.

Jesień w parku – dla zdrowia i dla zabawy

Jesienny park zamiast telewizora i komputera!

Chroń skórę, sięgnij po Iwostin Solecrin

Wielbiciele opalania powinni wiedzieć, że słońce to nie samo dobro, może negatywnie wpływać na skórę i zagrażać zdrowiu

Ekologiczna żywność – postaw na zdrowie

Jakie wymagania musi spełniać zdrowe jedzenie, aby można było uznać je za wartościową żywność ekologiczną

Zdrowie pupila – pełnowartościowe karmy dla psów

Odpowiednio dobrane pełnowartościowe karmy dla psów zapewnią im zdrowie, kondycję, odporność, energię, oczywiście będą im także smakować.

Odparzenia pieluszkowe – jak im zapobiec i jak je leczyć

Skóra niemowląt jest delikatna, a odparzenia pieluszkowe spędzają sen z powiek najbardziej troskliwym mamom

Zawsze polecam ekspres do kawy na kapsułki

Kawa z ekspresu – dla mnie to absolutny top w tej dziedzinie. A trzeba wiedzieć, że to ważny temat dla mnie, bo bez kawy ani rusz – do pracy rano, z koleżanką na pogaduszki czy też na weekendowe, klubowe spotkanie. Dlatego wybór dobrej kawy oraz urządzenia, które w warunkach domowych pozwoli przyrządzić najlepsza kawę, był dla mnie bardzo istotny, czego dowodem jest moje kuchenne oczko w głowie, czyli stylowy expres do kawy na kapsułki.

Ja wybrałam dolce Gusto Drop
W moim przypadku, po moim długim namyśle, zwycięzcą okazał się ciśnieniowy ekspres automatyczny Dolce Gusto Drop. Nie bez znaczenia była tu stylistyka, jest to urządzenie, które od pierwszego wejrzenia zachwyca interesującym wzornictwem. Ale przede wszystkim parzy doskonałą kawę, ma praktyczny dotykowy panel, całkiem spory zbiornik na wodę o pojemności 0,8 l. No i oczywiście jest ciśnienie, i to jakie – 15 barów. Do tego prawdziwy sezam, skarbiec kaw w kapsułkach od eksperta w tej dziedzinie, jakim jest Nescafe.

Ekspresy Krups Dolce Gusto – design i funkcjonalność
Nikogo nie zdziwi chyba fakt, że całkiem niedawno bez wahania zgodziłam się powybierać ponownie i pomóc przyjaciółce znaleźć jej wymarzony ekspres automatyczny na kapsułki. Od początku nastawiła się bowiem na taką opcję, słusznie uważając, że jest wygodna, praktyczna, a asortyment kaw to raj dla kawoszy. Oczywiście bez wahania poleciłam jej ekspresy do kawy Krups z linii Dolce Gusto. Jakości Krups nie trzeba rekomendować, a Nescafe Dolce Gusto broni się zarówno smakiem kaw, jak i wzornictwem oraz funkcjonalnością swoich ekspresów automatycznych
Przyznam szczerze, że w nowej ofercie moje serce od razu skradł model NESCAFÉ® Dolce Gusto® Movenza. Na pierwszy rzut oka wygląda jak dzieło sztuki nowoczesnej, efektowny gadżet… na pewno nie kojarzy nam się z małym AGD:)

Movenza

Stylowy i designerski – ekspres automatyczny Movenza

Tymczasem jest to jak najbardziej funkcjonalny ekspres do kawy na kapsułki. Mechanizm otwierania uruchamia się jednym przyciskiem i przywołuje na myśl kosmiczny gadżet. Oczywiście nie zachwycamy się tylko designem (choć robi wrażenie), bo istotą jest możliwość zaparzenia jednej z wielu znakomitych kaw, dzięki ciśnieniu 15 barów również pysznej kawy crema. Podobnie jak inne modele ekspresów do kawy Krups Dolce Gusto, zapewnia opcję przygotowania herbaty i napojów na zimno. Ten model jest także ekonomiczny, przełącza się sam na tryb ECO i ma klasę energetyczną A.

kawa

Najlepsze kawy w praktycznych kapsułkach

Warto oczywiście poznać pełną ofertę automatycznych ekspresów do kawy Krups Dolce Gusto, którą znajdziemy tutaj. Ja jestem wciąż zakochana w mojej domowej kawiarence, a wkrótce zapewne będę mogła wypić równie dobrą latte czy espresso u mojej przyjaciółki.

Zdjęcia: dolce-gusto.pl
film: youtube.com

About The Author

Reply