Skuteczny i przyswajalny magnez z witaminą B6

Magne B6 – optymalne połączenie magnezu z witaminą B6.

Cukrzyca u kota – jedna z częstszych chorób endokrynologicznych

Cukrzyca, według obowiązującej definicji WHO, jest chorobą (a właściwie grupą chorób o złożonej etiologii) związaną z niedostatecznym wytwarzaniem i/lub działaniem insuliny oraz stanami hiperglikemii. Cukrzyca pierwotna obejmuje typy 1 oraz 2. U kotów stwierdza się, że jest to jedna z najczęściej występujących chorób endokrynologicznych. Co więcej, liczba zachorowań kociaków na cukrzycę stale wzrasta. W latach 60. i 70. ubiegłego wieku, odsetek kotów zmagających się z cukrzycą wynosił jeden przypadek na 1500. Lata 90. to już jeden przypadek zachorowania, na 250 kotów. Cukrzyca u kota staje się zatem dużym problemem dotyczącym całej populacji. Co powoduje cukrzycę u kota? Zaburzenia funkcjonowania trzustki

Domowe sposoby i skuteczny syrop na kaszel dla dzieci

Skuteczne sposoby oraz dobry syrop na kaszel dla dzieci to swoisty niezbędnik każdego rodzica

Kochamy kundelki!

Kochamy kundelki. Dla wielu osób to absolutnie bezdyskusyjne i prawdziwe stwierdzenie.

Vademecum rodzica – jak przewijać noworodka

Kiedy w grę wchodzi przewijanie noworodka, na początku pojawia się u rodziców obawa…

Biegunka u niemowlaka – elektrolity i probiotyki

Biegunka u niemowlaka niesie ryzyko odwodnienia, którego nigdy nie można lekceważyć.

Skuteczne leczenie i domowe sposoby na grypę

Dobrze zaopatrzona apteczka, domowe sposoby na grypę i przeziębienie oraz zdrowy rozsądek – to nasz jesienno – zimowy zestaw obowiązkowy

Smacznie, zdrowo, egzotycznie – pierś z kurczaka w sosie curry

Egzotyczny klasyk kulinarny, pierś z kurczaka w sosie curry – smacznie i zdrowo

Chrup orzechy na zdrowie!

Orzechy – najcenniejsze z bakalii, wyjątkowo wartościowe i smaczne.

Dieta i trening na redukcję – ogólne zasady

Dieta oraz trening będą skuteczne, jeśli określimy cel i dostosujemy plan treningowy oraz menu do tego celu.

Nareszcie! Mam wymarzony ekspres do kawy

Obiecanki cacanki, a… ja się nie dam zwieść. Napatrzyłam się już na ekspresy do kawy. Analizowałam, porównywałam, a tym wdzięcznym zadaniem obarczył mnie własny mąż. Wiedząc, że mam problem z podjęciem decyzji i wyborem, chciał chyba odwlec moment zakupu (wydania kasy) wymarzonego ekspresu. Bo trzeba wiedzieć, że ekspres ciśnieniowy to moje marzenie. A konkretnie chodzi mi oczywiście o aromatyczną kawę z pianką, jak w kafejce.

ekspres dolce gusto

To będzie ekspres Nescafe Dolce Gusto

Wybór jest pewny, to TEN ekspres
Jakież musiało być zaskoczenie małżonka, kiedy oznajmiłam mu wreszcie – „zakochałam się, wybrałam kupujemy!”. Oczywiście sprawdzał, testował jak solidny i niezachwiany jest mój wybór. Jakby nie patrzeć zdarzało mi się spędzać długie godziny w sklepie przed wybraną i „przyklepaną” już rzeczą… Po czym mogłam np. wyjść ze sklepu z czymś zupełnie innym albo przebiec kilka razy pomiędzy regałami i wrócić do pierwszego wyboru. Tym razem jednak byłam pewna i twarda jak skała. Ale kto by się zawahał, kiedy w grę wchodzi takie cudeńko jak ekspres do kawy Drop?

ekspres drop

Drop, jak kropla kawy…

DROP jest wyjątkowy
Zapewne nie każdy wie skąd moje zachwyty. Drop to stosunkowo nowy model wśród naprawdę uroczych, oryginalnych ekspresów do kawy z serii Nescafe Dolce Gusto. I trzeba przyznać, że wyróżnia się nawet na tak efektownym i wymagającym tle. Oczywiście jest to automatyczny ekspres do kawy, czyli nie wymaga ode mnie wiele pracy. Ba! Kawa parzy się praktycznie sama. No i jest to ekspres ciśnieniowy, a zatem jest wymarzona pianka – lekka, delikatna, pycha… Ekspres zapewnia ciśnienie do 15 bar, co absolutnie wystarcza do zaparzenia mojej ulubionej latte, macchiato czy stawiającej na nogi espresso.
No i wisienka na torcie – design. Nasze nowe cudeńko w kuchni (bo oczywiście ekspres do kawy został kupiony), wygląda jak kropla kawy. Stąd nawa – DROP.
Warto zobaczyć, jak prezentuje się ten naprawdę wyjątkowy ekspres do kawy automatyczny i czerwony, nowoczesny, a przy tym naprawdę… uroczy.

Kapsułki z najlepsza kawą – Nescafe Dolce Gusto

kapsułki nescafe dolce gusto

Kawy w kapsułkach – pyszny wybór

Oczywiście nie można pominąć kapsułek, które są istotą systemu Nescafe Dolce Gusto. Dzięki bogatej ofercie (oraz atrakcyjnym promocjom) nasz automatyczny ekspres do kawy zaparza cappuccino, intensywną espresso, latte, a ostatnio nawet absolutną nowość – oryginalną kawę Yunnan Espresso.
Jak wspomniałam we wstępie, małżonek nieco się ociągał kiedy decyzja zapadła. Ale teraz jest wielbicielem naszej domowej kawiarenki. Muszę przyznać, że nasz niewielki, stylowy, automatyczny ekspres do kawy zapoczątkował bardzo miły zwyczaj – porannej kawy bez pośpiechu, popołudniowej randki w wolne dni przy filiżankach ulubionej kawy.

dwie kawy

Kawa we dwoje…

 

Zdjęcia: dolce-gusto.pl, shutterstock

About The Author

Reply