Cytrynowo i zdrowo, czyli dobry tran dla dzieci

Warto wiedzieć jaki tran wybrać, aby zaspokoić zapotrzebowanie młodego organizmu.

Skuteczne, nowoczesne i ergonomiczne myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe Husqvarna są łatwe w obsłudze, a jednocześnie bardzo skuteczne

Purina Beyond – dla zdrowia psich smakoszy

Na uwagę zasługują na pewno nowe karmy Purina Beyond, zbilansowane, pełnowartościowe, oparte na wysokiej jakości, naturalnych składnikach

Wolontariat – warto pomagać!

Wolontariat staje się sposobem na życie wielu osób – każdy może pomagać w takim zakresie na jaki go stać

plaża

Dlaczego warto wybrać się na urlop przed sezonem

Urlop przed sezonem to sposób na oszczędności, relaks i ucieczkę od tłumu turystów.

kozłowka

Zwiedzanie, relaks, piękne krajobrazy – turysto odwiedź lubelskie!

Wele ciekawego czeka na nas na wchodzie kraju, np. w mniej obleganym regionie województwa lubelskiego.

Grillowanie nie tylko na działce – grille elektryczne

TEFAL – grille elektryczne tego producenta są proste w obsłudze, ale można na nich przyrządzić naprawdę wyjątkowe dania.

Dieta i suplementacja – minerały i witaminy w ciąży

Zapotrzebowanie na minerały, składniki odżywcze oraz witaminy w ciąży jest wyższe.

odzież do jogi

Odzież do jogi unikalny look i design

Na pierwszy rzut oka zajęcia jogi mogą wydawać się proste, statyczne. Wystarczy jednak spróbować, aby przekonać się, że: po pierwsze joga to wymagająca forma aktywności, po drugie… pozytywnie wciąga i uzależnia. Jest to jednak nałóg wyjątkowo dobroczynny dla ciała i ducha, a także okazja do skompletowania bardzo interesującej garderoby. Ubrania do jogi charakteryzują się bowiem świetną jakością i naprawdę efektownym wzornictwem. Komfortowe ubrania do jogi Strój do jogi musi spełniać pewne wymagania, aby był praktyczny, funkcjonalny, nie ograniczał swobody ruchów, a tym samym nie zakłócał specyficznej filozofii tego treningu. Joga  to nie tylko sekwencje ruchów, ćwiczeń, ale także „coś dla

Pedicure – zadbane stopy i letnie trendy

Jak zadbać o efektowny pedicure, co w tym sezonie będziemy malować na paznokciach.

Aktywne przygotowanie do lata

Mój mąż uważa, że jestem kobietą wyjątkową i to pod wieloma względami. Nie ukrywam, że jest to dla mnie bardzo miłe. Jedną z cech, którą docenia jest moje serdeczne i życzliwe podejście do… siebie samej.

para

Ja i mój mąż lubimy… mnie

Naprawdę lubię siebie
Wbrew pozorom nie chodzi tu o niezbyt sympatyczne postawy takie jak zarozumialstwo, egoizm czy filozofia typu jestem pępkiem świata. Chodzi po prostu o to, że jak najbardziej akceptuję siebie, pewne swoje cechy bardzo lubię, inne przyjmuje z dobrodziejstwem inwentarza. Pracuję nad tym co chcę i mogę zmieniać, poprawiać. I właśnie tym szczególnie zachwyca się mój małżonek, zwłaszcza kiedy patrzy na mnie na tle partnerek swoich kolegów. Wiele z nich to profesjonalne malkontentki, dla których trawa bywa za zielona, a niebo za niebieskie.

Talio wróć!

brzuch

Chyba się troszkę zaokrągliłam

Wychodzę również z założenia, że nie ma sensu opowiadać światu (czytaj: mężowi) o swoich słabych stronach i kompleksach. W związku z tym po cichutku, po swojemu i na własną rękę analizowałam przez jakiś czas najskuteczniejsze ćwiczenia na ładny brzuch. Zasadniczo jestem raczej zadowolona ze swojej kondycji i sylwetki, ale jakoś ostatnio dostrzegłam mniej i bardziej urocze krągłości w miejscu, w którym spodziewam się raczej szczupłej talii. A przecież za chwilę lato, czas strojów eksponujących to i owo oraz sezon plażowy i kostiumowy. Postanowiłam zatem skoncentrować swoje wysiłki na tym zdradzieckim fragmencie. Poczytałam, poszperałam i do standardowej aktywności, typu rower, bieganie i fitness raz w tygodniu, dodałam ćwiczenia na ładny brzuch.

skłon

Czas na ćwiczenia!

Urozmaicony trening – klucz do sukcesu
Oczywiście jako wielbicielka sportu i aktywności fizycznej w różnych odsłonach, doskonale wiem że ćwiczenia na brzuch, uda czy ramiona są najskuteczniejsze w połączeniu z treningiem cardio lub HIIT, z ćwiczeniami siłowymi i ze zdrową dietę. Dlatego nie zrezygnowałam z joggingu i rowerowych wypadów za miasto. Zastąpiłam część treningów fitness, brzuszkami, skłonami itp. w rożnych konfiguracjach. W moim brzuszkowym zestawie nie może oczywiście zabraknąć słynnych planków czyli naszej swojskiej deski, są pompki, rowerki, nożyce. Biegam, podskakuję, skłaniam się, ćwiczę w stylu pilates, joga i stretching. Muszę przyznać, że nawet podoba mi się ten swoisty „płodozmian”- trening siłowy, cardio, aktywność na świeżym powietrzu plus basen czy tenis od czasu do czasu. To naprawdę świetny sposób na dobrą kondycję i jeszcze lepsze samopoczucie, które tak bardzo ceni mój małżonek.

deska

Plank, czyli deska

 

Zdjęcia: Shutterstock

About The Author

Reply