Żywienie niemowląt – jak przygotować mleko modyfikowane

Wybór odpowiedniej mieszanki i wiedza o tym, jak przygotować mleko modyfikowane, są bardzo ważne dla każdej młodej mamy

Grecja – doskonały pomysł na udany urlop

Greca to wymarzony i zawsze modny kierunek wyjazdów urlopowych i wycieczek krajoznawczych

Wiosenne przeziębienie u dzieci

Przeziębienie u dzieci nie jest stanem wyjątkowym, w okresie budowania odporności dzieci chorują nawet kilkanaście razy w ciągu roku

Motywy roślinne, ekologia i egzotyka we wnętrzach

Bardzo modne motywy roślinne mogą stanowić główny motyw, ale także efektowne dodatki, dekoracje, akcesoria.

zdobienie paznokci

Stemplowanie paznokci – jak zacząć?

Stemplowanie paznokci to jedna z najpopularniejszych obecnie metod ich zdobienia. Pozwala ona dość szybko i łatwo zamienić zwykły manicure w mało dzieło sztuki. I to bez czasochłonnego i wymagającego ręcznego malowania wzorów. Teraz wystarczy odbicie wzorów z płytek oraz przeniesienie ich na paznokci. I gotowe!

Jak zacząć biegać – oto jest pytanie…

Kluczowe znaczenie ma odpowiedź na pytanie – jak zacząć biegać tak, aby stało się to pasją, przyzwyczajeniem, czymś ważnym, a nawet niezbędnym.

Niebanalne buty na wiosnę

Wyobraźni projektantom nie brakuje i zapewniają nam prawdziwy diabelski młyn z butami

lampa do paznokci

Lampa LED do paznokci – jak dobrze wybrać?

Manicure żelowy i hybrydowy cieszy się dziś ogromną popularnością. I nie ma się co dziwić, jego wykonanie nie jest wcale skomplikowane, a pozwala na uzyskanie trwałego efektu, dzięki czemu paznokcie są bardzo zadbane i atrakcyjne.

Co na kaszel dla małego dziecka

Co na kaszel u najmłodszych pacjentów? Jak ulżyć i nie zakłócać mechanizmu samooczyszczania dróg oddechowych

Dlaczego smakuje nam kurczak w sosie kurkowym?

Często sięgam po przepisy na dania z drobiu, np. takie jak kurczak w sosie kurkowym.

Dlaczego stawiam na kursy w Speak Up?

Gdybym miała wskazać umiejętności, które są dziś praktycznie nieodzowne, na pewno w ścisłej czołówce byłaby znajomość angielskiego. Oczywiście języki warto znać, tak w ogóle – hiszpański, rosyjski, niemiecki, japoński… im więcej tym lepiej. Ale angielski to tzw. must have – trudno dziś funkcjonować zawodowo, prywatnie, towarzysko czy rozrywkowo bez tej umiejętności.

kurs angielskiego

Angielski jest mi niezbędny w pracy

Chcę swobodnie rozmawiać po angielsku
Mając to na uwadze z dużym zainteresowaniem przeczytałam artykuł na ten temat. Szczególnie, że dotyczył również kursów Speak Up, szkoły którą znam i cenię. Szkoły, do której planuję wkrótce zawitać na okoliczność kursu branżowego, związanego ze specyfiką mojej pracy. Bo trzeba wiedzieć, że znajomość angielskiego to jedno, a swobodna konwersacja i rozmowy zawodowe to drugie.

ziemia - english

Polacy coraz lepiej posługują się angielskim

Coraz lepiej mówimy po angielsku
Czytając artykuł dowiedziałam się przy okazji, że Polacy reprezentują coraz lepszy poziom, jeśli chodzi o angielski. Jak się okazuje w prestiżowym rankingu EF English Proficiency Index 2014 Polska zajęła naprawdę dobre 6 miejsce wśród 63 krajów z całego świata. Oznacza to zarówno awans o dwa miejsca, jak również przynależność do grupy Very High Proficiency. Ponadto nie tylko coraz lepiej mówimy po angielsku, ale również dostrzegamy konieczność kształcenia od najmłodszych lat, ale i na każdym etapie życia. W tym kontekście bardzo atrakcyjnie prezentuje się właśnie oferta Speak Up i kursy dostosowane praktycznie do każdego potencjalnego kursanta.

A zatem dlaczego właśnie kurs w Speak Up?

speak up

Wybieram kursy w Speak Up

Odpowiedzią są trzy najistotniejsze dla mnie kwestie – indywidualne podejście, szeroko rozumiana elastyczność i gwarancja rezultatów. Atutem jest również możliwość przygotowania do najważniejszych egzaminów i certyfikatów, a także naprawdę profesjonalny system oceniana. Warto wiedzieć, że Speak Up zapewnia autorskie metody nauczania, ale program jest adekwatny do międzynarodowych poziomów biegłości, czyli do standardów Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.
Gwarancja rezultatów kursów w Spaek Up to już prawdziwa wisienka na torcie. Co prawda mam zamiar nauczyć się szybko, dobrze i skutecznie. Niemniej jednak warto wiedzieć, że szkoła jest na tyle pewna swojej oferty, iż gwarantuje za jakość – zapewnia powtórkę kursu, jeśli kursant nie osiągnie zakładanych rezultatów.

Zdjęcia: Shutterstock, speak-up.pl

About The Author

Reply