Kosmetyki Baby Dove – opinie mam są najcenniejsze

Szampon, krem czy balsam weryfikują mamy, które obserwują i oceniają, polecając te najlepsze.

Schudnij na wiosnę – zdrowa dieta i ruch

Przed nadejściem wiosny wiele osób myśli o zrzuceniu zbędnych kilogramów, które tak łatwo zgromadzić zimą.

Jak wybrać wyjątkowy prezent na 8 marca

Dobry pomysł na prezent na dzień kobiet jest zawsze mile widziany.

Kolory wiosny w garderobie i na głowie

Zestawienie najgorętszych kolorów na dany sezon przygotowuje znany na całym świecie Instytut Pantone.

Spójrz w przyszłość – najpopularniejsze kierunki studiów

Dziś młodzi ludzie studiują mając w perspektywie karierę, satysfakcjonującą pracę i dobre zarobki.

Cynamon – na zdrowie!

Cynamon to nie tylko korzenny aromat, ale też wiele cennych składników i właściwości korzystnych dla naszego zdrowia.

Bezpieczne i skuteczne bakterie kwasu mlekowego

Żywe kultury bakterii to drobnoustroje, które odpowiednio dawkowane, będą mieć korzystny wpływ na zdrowie

Zaburzenia snu – skąd się biorą i jak sobie z nimi radzić

Zaburzenia snu dotyczą naprawdę dużej ilości osób i stają się poważnym wyzwaniem dla medycyny.

Piękna fryzura dla psiego pupila

Piesek wyczesany, czysty i zadbany to nie tylko kwestia estetyki i domena rasowych, wystawowych czworonogów. Warto wiedzieć, że każdy psiak, stylowy maltańczyk, energiczny terier i przesympatyczny kundelek, ma swoje potrzeby w tym zakresie. Czesanie psów, dbałość o zdrową, ładną sierść to żadna fanaberia, to podstawa pielęgnacji. Oczywiście zabiegi te wyglądają różnie w zależności od rodzaju sierści, jej długości oraz przeznaczenia pupila (np. na wystawy). Wszystkie pieski chcą być zadbane Nie trzeba być znawcą tematu, aby wiedzieć, że pielęgnacja psa może wyglądać różnie. Malutki york wymaga więcej zachodu, kosmetyków i wiedzy niż o wiele większy golden retriever czy labrador. Inne zabiegi

Ruskorex – maść i czopki na „wstydliwy” problem

Profilaktyka, konsultacja lekarska, odpowiednia terapia w razie konieczności (np. leki takie jak Ruskorex)

Ekspres ciśnieniowy – całkiem realne marzenie

Wracam do tematu ekspresu do kawy, który oczywiście cały czas jest w mojej głowie i na liście wymarzonych zakupów. Nie jest to jednak decyzja z gatunku szast prast, ponieważ dobry ekspres ciśnieniowy nie należy do najtańszych przyjemności. A mówimy oczywiście o dobrym sprzęcie, zarówno pod względem możliwości, jak również jakości i trwałości. Mąż nie słyszy, więc po cichu powiem, że patrzę również na wzornictwo – ekspres ma być ładny 🙂

kawiarenka

Nie zawsze mogę wybrać się do prawdziwej kawiarenki

Kawiarenka w domu, czemu nie?
Do zakupu ekspresu do kawy przymierzam się już od dłuższego czasu, a zatem mam już przynajmniej pewność jakiej marki będzie moja domowa kawiarnia. Przeglądając ofertę oraz opinie użytkowników zdecydowałam, że dobrym wyborem będzie ekspres ciśnieniowy Krups. Oczywiście pod uwagę biorę tylko ekspresy ciśnieniowe, ponieważ moim marzeniem jest kawa jak w najlepszej kawiarni, czyli z delikatną pianką, mocne espresso, latte albo prawdziwe cappuccino. Takie możliwości zapewnia tylko urządzenie ciśnieniowe, które zaparza kawę wodą o bardzo wysokim ciśnieniu (nawet 15 bar). Silny strumień przepływa przez ziarna kawy i wydobywa z nich samo gęste, to co najlepsze. Nie mówiąc o tym, że wspomniana już delikatna pianka to również zasługa „rwącego” strumienia wody w domowej kafejce.

krups ekspres

Prawda, że stylowy? Automatyczny ekspres Krups

Wybieram, wybieram… wkrótce kupię
Od dłuższego czasu, systematycznie oglądam ekspresy ciśnieniowe, głównie Krups, bo to już pewny wybór. A trzeba wiedzieć, że jest co oglądać i nad czym się zastanawiać. Krups to kultowe ekspresy kolbowe, to także w pełni automatyczne urządzenia, w których większość funkcji obsługuje jednym przyciskiem na wygodnym panelu. Krups to również efekt współpracy z Nescafe, czyli kapsułkowe ekspresy Dolce Guste i efektowne Nespresso. Jako wierny czytelnik strony internetowej http://www.krups.com.pl/, trzymam rękę na pulsie jeśli chodzi o nowości oraz promocje. Stąd też powrót do rozważań i może nawet konkretna decyzja. Muszę bowiem przyznać, że promocje dotyczące ekspresów ciśnieniowych są nader kuszące. Na przykład zakup niektórych modeli ekspresów automatycznych jest premiowany bardzo konkretnie, bo zwrotem gotówki (od 100 do 500 zł). No, ale stylowe ekspresy ciśnieniowe automatyczne to niebagatelny wydatek.
Zastanawiam się także nad espresso i cappuccino z kolorowego, zabawnego ekspresu Dolce Gusto. Można go obecnie nabyć w naprawdę super atrakcyjnej cenie, ale przy zakupie określonej ilości opakować kapsułek Dolce Gusto. W sumie i tak te kapsułki przydałyby się do zaparzania, więc tę opcję promocyjna również biorę pod uwagę. Zwłaszcza, że niewielkie ekspresy ciśnieniowe z tej serii są naprawdę urocze, jak małe kolorowe roboty z bajek.

dolce gusto

Dolce Gusto – zabawne i kolorowe

Jak zwykle decyzje nie są moją mocną stroną i będę musiała polegać na bardziej stanowczym małżonku. Postaram się tylko przeforsować moją opinię, że ekspres ciśnieniowy ma być ładny, kolorowy i zabawny albo naprawdę elegancki i stylowy. Krups daje szerokie pole do popisu w tym zakresie.

Zdjęcia: krups.com.pl, shutterstock

About The Author

Reply