Jak dbać o włosy – letnie wyzwania

Co zrobić, żeby po udanych wakacjach nie wyglądać jak strach na wróble, jak dbać o włosy?

Cytrynowo i zdrowo, czyli dobry tran dla dzieci

Warto wiedzieć jaki tran wybrać, aby zaspokoić zapotrzebowanie młodego organizmu.

Skuteczne, nowoczesne i ergonomiczne myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe Husqvarna są łatwe w obsłudze, a jednocześnie bardzo skuteczne

Purina Beyond – dla zdrowia psich smakoszy

Na uwagę zasługują na pewno nowe karmy Purina Beyond, zbilansowane, pełnowartościowe, oparte na wysokiej jakości, naturalnych składnikach

Wolontariat – warto pomagać!

Wolontariat staje się sposobem na życie wielu osób – każdy może pomagać w takim zakresie na jaki go stać

plaża

Dlaczego warto wybrać się na urlop przed sezonem

Urlop przed sezonem to sposób na oszczędności, relaks i ucieczkę od tłumu turystów.

kozłowka

Zwiedzanie, relaks, piękne krajobrazy – turysto odwiedź lubelskie!

Wele ciekawego czeka na nas na wchodzie kraju, np. w mniej obleganym regionie województwa lubelskiego.

Grillowanie nie tylko na działce – grille elektryczne

TEFAL – grille elektryczne tego producenta są proste w obsłudze, ale można na nich przyrządzić naprawdę wyjątkowe dania.

Dieta i suplementacja – minerały i witaminy w ciąży

Zapotrzebowanie na minerały, składniki odżywcze oraz witaminy w ciąży jest wyższe.

odzież do jogi

Odzież do jogi unikalny look i design

Na pierwszy rzut oka zajęcia jogi mogą wydawać się proste, statyczne. Wystarczy jednak spróbować, aby przekonać się, że: po pierwsze joga to wymagająca forma aktywności, po drugie… pozytywnie wciąga i uzależnia. Jest to jednak nałóg wyjątkowo dobroczynny dla ciała i ducha, a także okazja do skompletowania bardzo interesującej garderoby. Ubrania do jogi charakteryzują się bowiem świetną jakością i naprawdę efektownym wzornictwem. Komfortowe ubrania do jogi Strój do jogi musi spełniać pewne wymagania, aby był praktyczny, funkcjonalny, nie ograniczał swobody ruchów, a tym samym nie zakłócał specyficznej filozofii tego treningu. Joga  to nie tylko sekwencje ruchów, ćwiczeń, ale także „coś dla

Ekspres ciśnieniowy – całkiem realne marzenie

Wracam do tematu ekspresu do kawy, który oczywiście cały czas jest w mojej głowie i na liście wymarzonych zakupów. Nie jest to jednak decyzja z gatunku szast prast, ponieważ dobry ekspres ciśnieniowy nie należy do najtańszych przyjemności. A mówimy oczywiście o dobrym sprzęcie, zarówno pod względem możliwości, jak również jakości i trwałości. Mąż nie słyszy, więc po cichu powiem, że patrzę również na wzornictwo – ekspres ma być ładny 🙂

kawiarenka

Nie zawsze mogę wybrać się do prawdziwej kawiarenki

Kawiarenka w domu, czemu nie?
Do zakupu ekspresu do kawy przymierzam się już od dłuższego czasu, a zatem mam już przynajmniej pewność jakiej marki będzie moja domowa kawiarnia. Przeglądając ofertę oraz opinie użytkowników zdecydowałam, że dobrym wyborem będzie ekspres ciśnieniowy Krups. Oczywiście pod uwagę biorę tylko ekspresy ciśnieniowe, ponieważ moim marzeniem jest kawa jak w najlepszej kawiarni, czyli z delikatną pianką, mocne espresso, latte albo prawdziwe cappuccino. Takie możliwości zapewnia tylko urządzenie ciśnieniowe, które zaparza kawę wodą o bardzo wysokim ciśnieniu (nawet 15 bar). Silny strumień przepływa przez ziarna kawy i wydobywa z nich samo gęste, to co najlepsze. Nie mówiąc o tym, że wspomniana już delikatna pianka to również zasługa „rwącego” strumienia wody w domowej kafejce.

krups ekspres

Prawda, że stylowy? Automatyczny ekspres Krups

Wybieram, wybieram… wkrótce kupię
Od dłuższego czasu, systematycznie oglądam ekspresy ciśnieniowe, głównie Krups, bo to już pewny wybór. A trzeba wiedzieć, że jest co oglądać i nad czym się zastanawiać. Krups to kultowe ekspresy kolbowe, to także w pełni automatyczne urządzenia, w których większość funkcji obsługuje jednym przyciskiem na wygodnym panelu. Krups to również efekt współpracy z Nescafe, czyli kapsułkowe ekspresy Dolce Guste i efektowne Nespresso. Jako wierny czytelnik strony internetowej http://www.krups.com.pl/, trzymam rękę na pulsie jeśli chodzi o nowości oraz promocje. Stąd też powrót do rozważań i może nawet konkretna decyzja. Muszę bowiem przyznać, że promocje dotyczące ekspresów ciśnieniowych są nader kuszące. Na przykład zakup niektórych modeli ekspresów automatycznych jest premiowany bardzo konkretnie, bo zwrotem gotówki (od 100 do 500 zł). No, ale stylowe ekspresy ciśnieniowe automatyczne to niebagatelny wydatek.
Zastanawiam się także nad espresso i cappuccino z kolorowego, zabawnego ekspresu Dolce Gusto. Można go obecnie nabyć w naprawdę super atrakcyjnej cenie, ale przy zakupie określonej ilości opakować kapsułek Dolce Gusto. W sumie i tak te kapsułki przydałyby się do zaparzania, więc tę opcję promocyjna również biorę pod uwagę. Zwłaszcza, że niewielkie ekspresy ciśnieniowe z tej serii są naprawdę urocze, jak małe kolorowe roboty z bajek.

dolce gusto

Dolce Gusto – zabawne i kolorowe

Jak zwykle decyzje nie są moją mocną stroną i będę musiała polegać na bardziej stanowczym małżonku. Postaram się tylko przeforsować moją opinię, że ekspres ciśnieniowy ma być ładny, kolorowy i zabawny albo naprawdę elegancki i stylowy. Krups daje szerokie pole do popisu w tym zakresie.

Zdjęcia: krups.com.pl, shutterstock

About The Author

Reply