Zdrowie pupila – pełnowartościowe karmy dla psów

Odpowiednio dobrane pełnowartościowe karmy dla psów zapewnią im zdrowie, kondycję, odporność, energię, oczywiście będą im także smakować.

Odparzenia pieluszkowe – jak im zapobiec i jak je leczyć

Skóra niemowląt jest delikatna, a odparzenia pieluszkowe spędzają sen z powiek najbardziej troskliwym mamom

Kondycja, wymarzona sylwetka i… skakanka

Skakanka to nie tylko spalanie kalorii, skacząc systematycznie pracujemy nad całym ciałem

Trendy jesienne – dla każdego coś… nowego

Trendy na sezon jesienny są wyjątkowo interesujące, charakterne i różnorodne

A może staycation, czyli wakacje w domu?

Wiele osób wybiera raz na jakiś czas tzw. opcję staycation, czyli wakacje w domu

Efektywne ćwiczenia na mięśnie rąk dla kobiet

Kobiety po macoszemu traktują ćwiczenia na mięśnie rąk – ramiona, tricepsy i bicepsy.

Kultowe fasony sukienek – skorzystaj z wyprzedaży!

Warto wykorzystać okazję i kupić wymarzoną sukienkę, najbardziej modne i ponadczasowe fasony

Proteza zębowa, czyli jak się cieszyć „trzecimi zębami”

Proteza zębowa ratuje życie towarzyskie, przywraca swobodny, szczery uśmiech, poprawia samopoczucie.

Kapelusze słomkowe – nieodzowny letni dodatek

W tym sezonie królują kapelusze, najczęściej słomkowe, są stylowe, piękne, nadają wyjątkowy charakter stylizacji

Pizza Hut w Gdyni

Pizza Hut to doskonały przykład dobrego jedzenia – odpowiada tym samym, wysokim standardom na całym świecie

Ekspres ciśnieniowy – całkiem realne marzenie

Wracam do tematu ekspresu do kawy, który oczywiście cały czas jest w mojej głowie i na liście wymarzonych zakupów. Nie jest to jednak decyzja z gatunku szast prast, ponieważ dobry ekspres ciśnieniowy nie należy do najtańszych przyjemności. A mówimy oczywiście o dobrym sprzęcie, zarówno pod względem możliwości, jak również jakości i trwałości. Mąż nie słyszy, więc po cichu powiem, że patrzę również na wzornictwo – ekspres ma być ładny 🙂

kawiarenka

Nie zawsze mogę wybrać się do prawdziwej kawiarenki

Kawiarenka w domu, czemu nie?
Do zakupu ekspresu do kawy przymierzam się już od dłuższego czasu, a zatem mam już przynajmniej pewność jakiej marki będzie moja domowa kawiarnia. Przeglądając ofertę oraz opinie użytkowników zdecydowałam, że dobrym wyborem będzie ekspres ciśnieniowy Krups. Oczywiście pod uwagę biorę tylko ekspresy ciśnieniowe, ponieważ moim marzeniem jest kawa jak w najlepszej kawiarni, czyli z delikatną pianką, mocne espresso, latte albo prawdziwe cappuccino. Takie możliwości zapewnia tylko urządzenie ciśnieniowe, które zaparza kawę wodą o bardzo wysokim ciśnieniu (nawet 15 bar). Silny strumień przepływa przez ziarna kawy i wydobywa z nich samo gęste, to co najlepsze. Nie mówiąc o tym, że wspomniana już delikatna pianka to również zasługa „rwącego” strumienia wody w domowej kafejce.

krups ekspres

Prawda, że stylowy? Automatyczny ekspres Krups

Wybieram, wybieram… wkrótce kupię
Od dłuższego czasu, systematycznie oglądam ekspresy ciśnieniowe, głównie Krups, bo to już pewny wybór. A trzeba wiedzieć, że jest co oglądać i nad czym się zastanawiać. Krups to kultowe ekspresy kolbowe, to także w pełni automatyczne urządzenia, w których większość funkcji obsługuje jednym przyciskiem na wygodnym panelu. Krups to również efekt współpracy z Nescafe, czyli kapsułkowe ekspresy Dolce Guste i efektowne Nespresso. Jako wierny czytelnik strony internetowej http://www.krups.com.pl/, trzymam rękę na pulsie jeśli chodzi o nowości oraz promocje. Stąd też powrót do rozważań i może nawet konkretna decyzja. Muszę bowiem przyznać, że promocje dotyczące ekspresów ciśnieniowych są nader kuszące. Na przykład zakup niektórych modeli ekspresów automatycznych jest premiowany bardzo konkretnie, bo zwrotem gotówki (od 100 do 500 zł). No, ale stylowe ekspresy ciśnieniowe automatyczne to niebagatelny wydatek.
Zastanawiam się także nad espresso i cappuccino z kolorowego, zabawnego ekspresu Dolce Gusto. Można go obecnie nabyć w naprawdę super atrakcyjnej cenie, ale przy zakupie określonej ilości opakować kapsułek Dolce Gusto. W sumie i tak te kapsułki przydałyby się do zaparzania, więc tę opcję promocyjna również biorę pod uwagę. Zwłaszcza, że niewielkie ekspresy ciśnieniowe z tej serii są naprawdę urocze, jak małe kolorowe roboty z bajek.

dolce gusto

Dolce Gusto – zabawne i kolorowe

Jak zwykle decyzje nie są moją mocną stroną i będę musiała polegać na bardziej stanowczym małżonku. Postaram się tylko przeforsować moją opinię, że ekspres ciśnieniowy ma być ładny, kolorowy i zabawny albo naprawdę elegancki i stylowy. Krups daje szerokie pole do popisu w tym zakresie.

Zdjęcia: krups.com.pl, shutterstock

About The Author

Reply