Żywienie niemowląt – jak przygotować mleko modyfikowane

Wybór odpowiedniej mieszanki i wiedza o tym, jak przygotować mleko modyfikowane, są bardzo ważne dla każdej młodej mamy

Grecja – doskonały pomysł na udany urlop

Greca to wymarzony i zawsze modny kierunek wyjazdów urlopowych i wycieczek krajoznawczych

Wiosenne przeziębienie u dzieci

Przeziębienie u dzieci nie jest stanem wyjątkowym, w okresie budowania odporności dzieci chorują nawet kilkanaście razy w ciągu roku

Motywy roślinne, ekologia i egzotyka we wnętrzach

Bardzo modne motywy roślinne mogą stanowić główny motyw, ale także efektowne dodatki, dekoracje, akcesoria.

zdobienie paznokci

Stemplowanie paznokci – jak zacząć?

Stemplowanie paznokci to jedna z najpopularniejszych obecnie metod ich zdobienia. Pozwala ona dość szybko i łatwo zamienić zwykły manicure w mało dzieło sztuki. I to bez czasochłonnego i wymagającego ręcznego malowania wzorów. Teraz wystarczy odbicie wzorów z płytek oraz przeniesienie ich na paznokci. I gotowe!

Jak zacząć biegać – oto jest pytanie…

Kluczowe znaczenie ma odpowiedź na pytanie – jak zacząć biegać tak, aby stało się to pasją, przyzwyczajeniem, czymś ważnym, a nawet niezbędnym.

Niebanalne buty na wiosnę

Wyobraźni projektantom nie brakuje i zapewniają nam prawdziwy diabelski młyn z butami

lampa do paznokci

Lampa LED do paznokci – jak dobrze wybrać?

Manicure żelowy i hybrydowy cieszy się dziś ogromną popularnością. I nie ma się co dziwić, jego wykonanie nie jest wcale skomplikowane, a pozwala na uzyskanie trwałego efektu, dzięki czemu paznokcie są bardzo zadbane i atrakcyjne.

Co na kaszel dla małego dziecka

Co na kaszel u najmłodszych pacjentów? Jak ulżyć i nie zakłócać mechanizmu samooczyszczania dróg oddechowych

Dlaczego smakuje nam kurczak w sosie kurkowym?

Często sięgam po przepisy na dania z drobiu, np. takie jak kurczak w sosie kurkowym.

Nawilżający żel intymny – mój wybór to Vagisil

Higiena intymna bywa dla kobiet tematem trudnym. I to z wielu różnych powodów. Począwszy od skrępowania i traktowania tej sfery, jak absolutnego tabu, po wyzwanie, jakim może stać znalezienie odpowiednich preparatów, szczególnie w przypadku skłonności do podrażnień i alergii. Przyznam, że wiem coś o tym, ponieważ sama przez jakiś czas szukałam zarówno przyczyn nadwrażliwości, jak również bezpiecznych kosmetyków.

intymna

Higiena intymna to temat delikatny

Delikatne okolice intymne
Okolice intymne to zawsze delikatny obszar, który wymaga szczególnej troski i zastosowania odpowiednich środków higieny. Można powiedzieć, że poza opieką ginekologiczną, systematycznymi wizytami, również kontrolnymi, domowe zabiegi higieniczne to najlepszy sposób dbania o zdrowie intymne. Niestety nadal spora część kobiet stosuje standardowe środki higieny. Tymczasem tradycyjne, alkaliczne mydło zdecydowanie nam nie służy, a wręcz zaburza równowagę flory bakteryjnej i osłabia jej działanie obronne. Dlatego właśnie w każdej kobiecej łazience powinny znaleźć się specjalne środki do higieny intymnej.

Vagisil chroni, łagodzi, pielęgnuje

vagisil

Mój wybór to Vagisil

Czasem okazuje się, że nie wystarczy świadomość i wybór jakiegokolwiek produktu. Ja próbowałam różnych preparatów, zmieniałam środki do prania, wszystkie kosmetyki, a nadwrażliwość nie ustępowała. Po nawilżający żel intymny z serii Vagisil sięgnęłam dopiero dzięki poradzie ginekologa. I okazało się, że to był bardzo trafny wybór. Szczerze mówiąc nie bardzo wiem na co jestem uczulona, ale póki co nie narzekam. Oprócz naprawdę skutecznego nawilżającego żelu intymnego Vagisil Hydro-Gel, używam też płynu do higieny intymnej z tej serii. Zawsze mam na podorędziu specjalny krem aktywny, który w moim przypadku idealnie łagodzi podrażnienia związane np. z wizytą na basenie czy kąpielami w morzu.

Reasumując, zdecydowanie odradzam mydło do higieny intymnej. Dobry płyn z kwasem mlekowym, łagodzący nawilżający żel intymny to zestaw wręcz obowiązkowy w łazience każdej kobiety, niezależnie od wieku. Ja najczęściej robię intymne zakupy online. Głównie ze względu na oszczędność czasu. Ale bez wątpienia jest to również doskonały sposób na zakupy dyskretne, bez uczucia skrępowania.

Zdjęcia: my-vagisil.pl, Shutterstock

About The Author

Reply