Bolące stawy – reumatyzm i inne przyczyny

Najczęściej bolące stawy kojarzymy z reumatyzmem, ale to nie jedyna przyczyna takich dolegliwości.

Ból brzucha – gdzie boli i dlaczego

Ból brzucha to wyzwanie dla pacjenta i diagnostyki i jedna z najczęściej zgłaszanych dolegliwości

Pyszne pasztety – na śniadanie i od święta

Parafrazując słowa poety możemy z dumą powiedzieć, że Polacy nie gęsi i swoje pasztety mają

Przygotuj włosy do zimy

Sezon jesienno – zimowy bywa największym wyzwaniem dla włosów

Fosfolipidy – dlaczego są tak ważne dla wątroby

Pojęcia takie jak hepatocyty, fosfolipidy czy też funkcje wątroby, powinny być nam znane.

Jesień w parku – dla zdrowia i dla zabawy

Jesienny park zamiast telewizora i komputera!

Chroń skórę, sięgnij po Iwostin Solecrin

Wielbiciele opalania powinni wiedzieć, że słońce to nie samo dobro, może negatywnie wpływać na skórę i zagrażać zdrowiu

Ekologiczna żywność – postaw na zdrowie

Jakie wymagania musi spełniać zdrowe jedzenie, aby można było uznać je za wartościową żywność ekologiczną

Zdrowie pupila – pełnowartościowe karmy dla psów

Odpowiednio dobrane pełnowartościowe karmy dla psów zapewnią im zdrowie, kondycję, odporność, energię, oczywiście będą im także smakować.

Odparzenia pieluszkowe – jak im zapobiec i jak je leczyć

Skóra niemowląt jest delikatna, a odparzenia pieluszkowe spędzają sen z powiek najbardziej troskliwym mamom

Karnawał z Orange

Telefon komórkowy, aktualnie smartfon, to gadżet, bez którego nie wyobrażam sobie już sprawnego ogarnięcia spraw zawodowych i prywatnych. A przecież czasy przed „komórkami” nie są wcale takie odległe…

smartfony za 1 zł

Karnawałowe propozycje od Orange

Promocyjne pokusy
Mówi się, że operatorzy sieci telefonii komórkowych praktycznie cały czas kuszą nas jakimiś promocjami, bonusami itp. Jest to oczywiście najprawdziwsza prawda, z tym, że nie zawsze te promocje trafiają w moje zapotrzebowanie. Bardzo często zdarza się również tak, że atrakcyjne oferty pojawiają się wkrótce po podpisaniu przeze mnie nowej umowy. Tym większe jest moje zadowolenie w związku z aktualną promocją sieci Orange. Akurat przyszedł czas na przedłużenie umowy, ewentualne zmiany abonamentu, aparatu. Zgodnie z sugestią zawartą w reklamie mam zamiar złapać karnawałową okazję

Smartfony na wyprzedaży
Główną atrakcją promocji są smartfony w bardzo promocyjnych cenach przy całkiem przystępnych planach taryfowych. W ramach oferty promocyjnej możemy wybierać spośród 12 modeli smartfonów, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników. Warto zajrzeć tutaj http://www.orange.pl/kid,4002009278,id,4004029847,article.html i zdecydować się na któryś z modeli, bo jest w czym wybierać: Sony Xperia Z1 Compact, Sony Xperia T3, Sony Xperia E1, Nokia Lumia 635, Nokia Lumia 1020, Nokia Lumia 930, Nokia 515, LG G3, LG G3 S, Samsung Galaxy Ace 4, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S3 LTE. Z karnawałowej okazji mogą skorzystać nie tylko klienci sieci, ale również osoby, które podpisują nowe umowy. Dla przenoszących numer do Orange dodatkowym bonusem będzie bezpłatny abonament przez pół roku. Warto zauważyć, że poza obniżką ceny smartfona, dostajemy również nielimitowany internet LTE.

smartfon

Sony na karnawał

Karnawał z nowym smartfonem

Moją uwagę zwróciła karnawałowa okazja dotycząca Sony Xperia Z1 Compact. Znalazłam wiele pozytywnych recenzji tego aparatu, a wyprzedażowa, karnawałowa cena jest naprawdę kusząca. Przy całkiem rozsądnym abonamencie muszę wydać na smartfon zaledwie 1 złotówkę. A dodatki takie jak nielimitowane połączenia i sms do wszystkich, 400 minut na rozmowy roamingowe, na pewno wyglądają bardzo kusząco. Myślę, że się zdecyduję, bo mam wrażenie, że wreszcie trafia się promocja skrojona na miarę moich oczekiwań.

zdjęcia: orange.pl, cleofas.com.br

About The Author

One Response

  1. Krzyś Odpowiedz

Reply