Żywienie niemowląt – jak przygotować mleko modyfikowane

Wybór odpowiedniej mieszanki i wiedza o tym, jak przygotować mleko modyfikowane, są bardzo ważne dla każdej młodej mamy

Grecja – doskonały pomysł na udany urlop

Greca to wymarzony i zawsze modny kierunek wyjazdów urlopowych i wycieczek krajoznawczych

Wiosenne przeziębienie u dzieci

Przeziębienie u dzieci nie jest stanem wyjątkowym, w okresie budowania odporności dzieci chorują nawet kilkanaście razy w ciągu roku

Motywy roślinne, ekologia i egzotyka we wnętrzach

Bardzo modne motywy roślinne mogą stanowić główny motyw, ale także efektowne dodatki, dekoracje, akcesoria.

zdobienie paznokci

Stemplowanie paznokci – jak zacząć?

Stemplowanie paznokci to jedna z najpopularniejszych obecnie metod ich zdobienia. Pozwala ona dość szybko i łatwo zamienić zwykły manicure w mało dzieło sztuki. I to bez czasochłonnego i wymagającego ręcznego malowania wzorów. Teraz wystarczy odbicie wzorów z płytek oraz przeniesienie ich na paznokci. I gotowe!

Jak zacząć biegać – oto jest pytanie…

Kluczowe znaczenie ma odpowiedź na pytanie – jak zacząć biegać tak, aby stało się to pasją, przyzwyczajeniem, czymś ważnym, a nawet niezbędnym.

Niebanalne buty na wiosnę

Wyobraźni projektantom nie brakuje i zapewniają nam prawdziwy diabelski młyn z butami

lampa do paznokci

Lampa LED do paznokci – jak dobrze wybrać?

Manicure żelowy i hybrydowy cieszy się dziś ogromną popularnością. I nie ma się co dziwić, jego wykonanie nie jest wcale skomplikowane, a pozwala na uzyskanie trwałego efektu, dzięki czemu paznokcie są bardzo zadbane i atrakcyjne.

Co na kaszel dla małego dziecka

Co na kaszel u najmłodszych pacjentów? Jak ulżyć i nie zakłócać mechanizmu samooczyszczania dróg oddechowych

Dlaczego smakuje nam kurczak w sosie kurkowym?

Często sięgam po przepisy na dania z drobiu, np. takie jak kurczak w sosie kurkowym.

Karnawał z Orange

Telefon komórkowy, aktualnie smartfon, to gadżet, bez którego nie wyobrażam sobie już sprawnego ogarnięcia spraw zawodowych i prywatnych. A przecież czasy przed „komórkami” nie są wcale takie odległe…

smartfony za 1 zł

Karnawałowe propozycje od Orange

Promocyjne pokusy
Mówi się, że operatorzy sieci telefonii komórkowych praktycznie cały czas kuszą nas jakimiś promocjami, bonusami itp. Jest to oczywiście najprawdziwsza prawda, z tym, że nie zawsze te promocje trafiają w moje zapotrzebowanie. Bardzo często zdarza się również tak, że atrakcyjne oferty pojawiają się wkrótce po podpisaniu przeze mnie nowej umowy. Tym większe jest moje zadowolenie w związku z aktualną promocją sieci Orange. Akurat przyszedł czas na przedłużenie umowy, ewentualne zmiany abonamentu, aparatu. Zgodnie z sugestią zawartą w reklamie mam zamiar złapać karnawałową okazję

Smartfony na wyprzedaży
Główną atrakcją promocji są smartfony w bardzo promocyjnych cenach przy całkiem przystępnych planach taryfowych. W ramach oferty promocyjnej możemy wybierać spośród 12 modeli smartfonów, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników. Warto zajrzeć tutaj http://www.orange.pl/kid,4002009278,id,4004029847,article.html i zdecydować się na któryś z modeli, bo jest w czym wybierać: Sony Xperia Z1 Compact, Sony Xperia T3, Sony Xperia E1, Nokia Lumia 635, Nokia Lumia 1020, Nokia Lumia 930, Nokia 515, LG G3, LG G3 S, Samsung Galaxy Ace 4, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S3 LTE. Z karnawałowej okazji mogą skorzystać nie tylko klienci sieci, ale również osoby, które podpisują nowe umowy. Dla przenoszących numer do Orange dodatkowym bonusem będzie bezpłatny abonament przez pół roku. Warto zauważyć, że poza obniżką ceny smartfona, dostajemy również nielimitowany internet LTE.

smartfon

Sony na karnawał

Karnawał z nowym smartfonem

Moją uwagę zwróciła karnawałowa okazja dotycząca Sony Xperia Z1 Compact. Znalazłam wiele pozytywnych recenzji tego aparatu, a wyprzedażowa, karnawałowa cena jest naprawdę kusząca. Przy całkiem rozsądnym abonamencie muszę wydać na smartfon zaledwie 1 złotówkę. A dodatki takie jak nielimitowane połączenia i sms do wszystkich, 400 minut na rozmowy roamingowe, na pewno wyglądają bardzo kusząco. Myślę, że się zdecyduję, bo mam wrażenie, że wreszcie trafia się promocja skrojona na miarę moich oczekiwań.

zdjęcia: orange.pl, cleofas.com.br

About The Author

One Response

  1. Krzyś Odpowiedz

Reply