kozłowka

Zwiedzanie, relaks, piękne krajobrazy – turysto odwiedź lubelskie!

Wele ciekawego czeka na nas na wchodzie kraju, np. w mniej obleganym regionie województwa lubelskiego.

Grillowanie nie tylko na działce – grille elektryczne

TEFAL – grille elektryczne tego producenta są proste w obsłudze, ale można na nich przyrządzić naprawdę wyjątkowe dania.

Dieta i suplementacja – minerały i witaminy w ciąży

Zapotrzebowanie na minerały, składniki odżywcze oraz witaminy w ciąży jest wyższe.

odzież do jogi

Odzież do jogi unikalny look i design

Na pierwszy rzut oka zajęcia jogi mogą wydawać się proste, statyczne. Wystarczy jednak spróbować, aby przekonać się, że: po pierwsze joga to wymagająca forma aktywności, po drugie… pozytywnie wciąga i uzależnia. Jest to jednak nałóg wyjątkowo dobroczynny dla ciała i ducha, a także okazja do skompletowania bardzo interesującej garderoby. Ubrania do jogi charakteryzują się bowiem świetną jakością i naprawdę efektownym wzornictwem. Komfortowe ubrania do jogi Strój do jogi musi spełniać pewne wymagania, aby był praktyczny, funkcjonalny, nie ograniczał swobody ruchów, a tym samym nie zakłócał specyficznej filozofii tego treningu. Joga  to nie tylko sekwencje ruchów, ćwiczeń, ale także „coś dla

Pedicure – zadbane stopy i letnie trendy

Jak zadbać o efektowny pedicure, co w tym sezonie będziemy malować na paznokciach.

Bóle miesiączkowe – przyczyny, przebieg, leczenie

Nawet najbardziej skuteczne leki i wiedza o tym jak złagodzić bóle miesiączkowe, nie zastąpią konsultacji i badań

Bieg, nordic walking czy spacer dla zdrowia?

Popularne formy aktywności są dostępne praktycznie dla wszystkich – spacer, bieganie i nordic walking.

Zielono mi… na zdrowie

Niepozorna zielenina to prawdziwa skarbnica witamin, minerałów i bogactwo wartości odżywczych

Kosmetyki dla mężczyzn – udane zakupy, skuteczna pielęgnacja

Kosmetyki dla mężczyzn zajmują mniej miejsca w drogeriach, ale jest to naprawdę szeroki i różnorodny asortyment

Z kuchni do drogerii – dobroczynne zioła w kosmetyce

Rośliny mają dobroczynny wpływ na skórę, dlatego znajdują szerokie zastosowanie również w kosmetyce.

Szkolenia kosmetyczne na zachętę

Zawodowo jestem handlowcem, konsultantem, doradcą… jak zwał tak zwał, chodzi o to, że moim zadaniem jest oferowanie produktów, usług na miarę potrzeb klientów. Nie chodzi o to, żeby sprzedać przysłowiową kolumnę Zygmunta. Moim zadaniem jest nawiązanie długofalowych relacji z klientem.

bussines rozmowa

Profesjonalne rozmowy handlowe

Szkolenie może być prezentem…
Aktualnie moja praca jest w dużej mierze związana z branżą kosmetyczną, z tym że nie ze sklepami czy drogeriami, ale z profesjonalnymi salonami. Jak wiadomo klienci (w każdej branży) lubią być rozpieszczani w ramach tzw. pozyskiwania i utrzymywania relacji. Okazuje się, że profesjonaliści w dziedzinie urody chętnie korzystają z profitów w postaci dostępu do naprawdę dobrych szkoleń kosmetycznych.
Mając w pamięci moją niedawną przygodę z tego rodzaju przedsięwzięciami, kiedy to byłam „modelem” na szkoleniu dotyczącym peelingu, od razu skierowałam swoje kroki do organizatora. Z jednej strony przekonałam się, że peeling, któremu ochoczo się poddałam, był naprawdę skuteczny i dobroczynnie zadziałał na moją skórę. Z drugiej zaś pamiętam, że firma organizuje szkolenia kosmetyczne w bardzo szerokim zakresie i cieszy się dużym uznaniem wśród profesjonalistów.

…i to naprawdę mile widzianym

zabieg

Szkolenia dla profesjonalistów

Oczywiście nie obyło się bez… szkolenia o szkoleniach. Nie wyobrażam sobie bowiem, żeby pokazała się u moich klientów bez odpowiedniej do sytuacji wiedzy. Przy czym nie chodzi o to, aby popisywać się skomplikowanymi sformułowaniami i tematyką, bo wiadomo – i tak nie będę mądrzejsza od ekspertów. Ba! Można nawet wykorzystać niektóre trudne dla mnie tematy do nawiązania dłuższej rozmowy z klientem. Nic tak nie uskrzydl i nie nastraja pozytywnie jak możliwość omawiania interesujących zagadnień i przy okazji popisania się wiedzą. Biorąc pod uwagę, że szkolenia kosmetyczne dotyczą zagadnień takich jak np. osocze bogatopłytkowe czy wolumetria w zakresie modelowania okolic oczodołu, mam o co pytać i o czym słuchać.
Ale ad rem jak się okazuje prawdziwi profesjonaliści o wiele częściej i chętniej pozwalają się rozpieszczać dostępem do wiedzy i dobrych szkoleń kosmetycznych. Zdecydowanie wolą naukę i pracę niż bardziej relaksujące podarunki czy też eleganckie gadżety albo precjoza. Co według mnie dobrze o nich świadczy i zdecydowanie zachęca mnie jako potencjalną klientkę takich salonów kosmetycznych.

szkolenia 2

Możliwość poszerzania wiedzy

 

Zdjęcia: skinmedicne.pl

About The Author

Reply