Ruskorex – maść i czopki na „wstydliwy” problem

Profilaktyka, konsultacja lekarska, odpowiednia terapia w razie konieczności (np. leki takie jak Ruskorex)

Jak robić dobre zdjęcia – kurs fotografii w Krakowie

Zajęcia wprowadzające w tajniki dobrych ujęć – kurs fotografii w Krakowie organizowany przez Akademię Nikona

Problemy z erekcją na tle psychologicznym

Problemy z erekcją na tle psychologicznym, to jedno z poważniejszych wyzwań przed jakim stają dzisiejsze związki

Przez żołądek do serca, czyli walentynkowe przysmaki

Do walentynkowych przysmaków dodajmy chili, imbir, awokado, cynamon, kawior, owoce morze i pyszną, sensualną czekoladę

Panele laminowane – piękny wygląd Twojej podłogi

Poszukując idealnego sposobu wykończenia podłogi, warto wziąć pod uwagę panele laminowane. To nowoczesna i niezwykle elegancka alternatywa dla podłóg drewnianych, która cieszy się coraz większą popularnością. To przede wszystkim estetyczne i trwałe rozwiązanie, które jest w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta. Trwałość paneli tego typu gwarantuje piękny wygląd podłogi przez długie lata. Dodatkowo panele nie wymagają szczególnej konserwacji, zaś wysoka odporność na ścieranie powoduje, że są trwałe. Wyjątkową jakością wyróżniają się panele podłogowe Alloc oraz Sensa. To wyroby czołowych producentów, które wyróżniają się najwyższą jakością. Szeroki wybór kolorystyczny gwarantuje łatwość znalezienia idealnych rozwiązań. Panele laminowane są łatwe w montażu, dzięki

Pantone mówi: Ultra Violet, czyli fiolet jako kolor roku

Pantone mówi: Ultra Violet, czyli fiolet jako kolor roku

Ratunek dla męskiej głowy – Loxon na wypadanie włosów

Bujna fryzura i zdrowe włosy to nie tylko kobiecy atut, a nadmierne wypadanie włosów to częściej męski problem.

Pomysł na Walentynki, czyli jak go zaskoczyć

Walentynki! Pomysł na idealny walentynkowy podarunek dla chłopaka to dopiero zadanie

Sprawdź aktualne oferty pracy w Holandii

Holandia pnie się stopniowo w górę, jeśli chodzi o ranking krajów, do których Polacy wyjeżdżają w celach zarobkowych.

Ne lekceważ objawów – ból z lewej strony brzucha

Kłucie w nadbrzuszu czy ból z lewej strony brzucha mogą świadczyć o zupełnie innym problemie zdrowotnym.

Szkolenia kosmetyczne na zachętę

Zawodowo jestem handlowcem, konsultantem, doradcą… jak zwał tak zwał, chodzi o to, że moim zadaniem jest oferowanie produktów, usług na miarę potrzeb klientów. Nie chodzi o to, żeby sprzedać przysłowiową kolumnę Zygmunta. Moim zadaniem jest nawiązanie długofalowych relacji z klientem.

bussines rozmowa

Profesjonalne rozmowy handlowe

Szkolenie może być prezentem…
Aktualnie moja praca jest w dużej mierze związana z branżą kosmetyczną, z tym że nie ze sklepami czy drogeriami, ale z profesjonalnymi salonami. Jak wiadomo klienci (w każdej branży) lubią być rozpieszczani w ramach tzw. pozyskiwania i utrzymywania relacji. Okazuje się, że profesjonaliści w dziedzinie urody chętnie korzystają z profitów w postaci dostępu do naprawdę dobrych szkoleń kosmetycznych.
Mając w pamięci moją niedawną przygodę z tego rodzaju przedsięwzięciami, kiedy to byłam „modelem” na szkoleniu dotyczącym peelingu, od razu skierowałam swoje kroki do organizatora. Z jednej strony przekonałam się, że peeling, któremu ochoczo się poddałam, był naprawdę skuteczny i dobroczynnie zadziałał na moją skórę. Z drugiej zaś pamiętam, że firma organizuje szkolenia kosmetyczne w bardzo szerokim zakresie i cieszy się dużym uznaniem wśród profesjonalistów.

…i to naprawdę mile widzianym

zabieg

Szkolenia dla profesjonalistów

Oczywiście nie obyło się bez… szkolenia o szkoleniach. Nie wyobrażam sobie bowiem, żeby pokazała się u moich klientów bez odpowiedniej do sytuacji wiedzy. Przy czym nie chodzi o to, aby popisywać się skomplikowanymi sformułowaniami i tematyką, bo wiadomo – i tak nie będę mądrzejsza od ekspertów. Ba! Można nawet wykorzystać niektóre trudne dla mnie tematy do nawiązania dłuższej rozmowy z klientem. Nic tak nie uskrzydl i nie nastraja pozytywnie jak możliwość omawiania interesujących zagadnień i przy okazji popisania się wiedzą. Biorąc pod uwagę, że szkolenia kosmetyczne dotyczą zagadnień takich jak np. osocze bogatopłytkowe czy wolumetria w zakresie modelowania okolic oczodołu, mam o co pytać i o czym słuchać.
Ale ad rem jak się okazuje prawdziwi profesjonaliści o wiele częściej i chętniej pozwalają się rozpieszczać dostępem do wiedzy i dobrych szkoleń kosmetycznych. Zdecydowanie wolą naukę i pracę niż bardziej relaksujące podarunki czy też eleganckie gadżety albo precjoza. Co według mnie dobrze o nich świadczy i zdecydowanie zachęca mnie jako potencjalną klientkę takich salonów kosmetycznych.

szkolenia 2

Możliwość poszerzania wiedzy

 

Zdjęcia: skinmedicne.pl

About The Author

Reply