Bolące stawy – reumatyzm i inne przyczyny

Najczęściej bolące stawy kojarzymy z reumatyzmem, ale to nie jedyna przyczyna takich dolegliwości.

Ból brzucha – gdzie boli i dlaczego

Ból brzucha to wyzwanie dla pacjenta i diagnostyki i jedna z najczęściej zgłaszanych dolegliwości

Pyszne pasztety – na śniadanie i od święta

Parafrazując słowa poety możemy z dumą powiedzieć, że Polacy nie gęsi i swoje pasztety mają

Przygotuj włosy do zimy

Sezon jesienno – zimowy bywa największym wyzwaniem dla włosów

Fosfolipidy – dlaczego są tak ważne dla wątroby

Pojęcia takie jak hepatocyty, fosfolipidy czy też funkcje wątroby, powinny być nam znane.

Jesień w parku – dla zdrowia i dla zabawy

Jesienny park zamiast telewizora i komputera!

Chroń skórę, sięgnij po Iwostin Solecrin

Wielbiciele opalania powinni wiedzieć, że słońce to nie samo dobro, może negatywnie wpływać na skórę i zagrażać zdrowiu

Ekologiczna żywność – postaw na zdrowie

Jakie wymagania musi spełniać zdrowe jedzenie, aby można było uznać je za wartościową żywność ekologiczną

Zdrowie pupila – pełnowartościowe karmy dla psów

Odpowiednio dobrane pełnowartościowe karmy dla psów zapewnią im zdrowie, kondycję, odporność, energię, oczywiście będą im także smakować.

Odparzenia pieluszkowe – jak im zapobiec i jak je leczyć

Skóra niemowląt jest delikatna, a odparzenia pieluszkowe spędzają sen z powiek najbardziej troskliwym mamom

Szkolenia kosmetyczne na zachętę

Zawodowo jestem handlowcem, konsultantem, doradcą… jak zwał tak zwał, chodzi o to, że moim zadaniem jest oferowanie produktów, usług na miarę potrzeb klientów. Nie chodzi o to, żeby sprzedać przysłowiową kolumnę Zygmunta. Moim zadaniem jest nawiązanie długofalowych relacji z klientem.

bussines rozmowa

Profesjonalne rozmowy handlowe

Szkolenie może być prezentem…
Aktualnie moja praca jest w dużej mierze związana z branżą kosmetyczną, z tym że nie ze sklepami czy drogeriami, ale z profesjonalnymi salonami. Jak wiadomo klienci (w każdej branży) lubią być rozpieszczani w ramach tzw. pozyskiwania i utrzymywania relacji. Okazuje się, że profesjonaliści w dziedzinie urody chętnie korzystają z profitów w postaci dostępu do naprawdę dobrych szkoleń kosmetycznych.
Mając w pamięci moją niedawną przygodę z tego rodzaju przedsięwzięciami, kiedy to byłam „modelem” na szkoleniu dotyczącym peelingu, od razu skierowałam swoje kroki do organizatora. Z jednej strony przekonałam się, że peeling, któremu ochoczo się poddałam, był naprawdę skuteczny i dobroczynnie zadziałał na moją skórę. Z drugiej zaś pamiętam, że firma organizuje szkolenia kosmetyczne w bardzo szerokim zakresie i cieszy się dużym uznaniem wśród profesjonalistów.

…i to naprawdę mile widzianym

zabieg

Szkolenia dla profesjonalistów

Oczywiście nie obyło się bez… szkolenia o szkoleniach. Nie wyobrażam sobie bowiem, żeby pokazała się u moich klientów bez odpowiedniej do sytuacji wiedzy. Przy czym nie chodzi o to, aby popisywać się skomplikowanymi sformułowaniami i tematyką, bo wiadomo – i tak nie będę mądrzejsza od ekspertów. Ba! Można nawet wykorzystać niektóre trudne dla mnie tematy do nawiązania dłuższej rozmowy z klientem. Nic tak nie uskrzydl i nie nastraja pozytywnie jak możliwość omawiania interesujących zagadnień i przy okazji popisania się wiedzą. Biorąc pod uwagę, że szkolenia kosmetyczne dotyczą zagadnień takich jak np. osocze bogatopłytkowe czy wolumetria w zakresie modelowania okolic oczodołu, mam o co pytać i o czym słuchać.
Ale ad rem jak się okazuje prawdziwi profesjonaliści o wiele częściej i chętniej pozwalają się rozpieszczać dostępem do wiedzy i dobrych szkoleń kosmetycznych. Zdecydowanie wolą naukę i pracę niż bardziej relaksujące podarunki czy też eleganckie gadżety albo precjoza. Co według mnie dobrze o nich świadczy i zdecydowanie zachęca mnie jako potencjalną klientkę takich salonów kosmetycznych.

szkolenia 2

Możliwość poszerzania wiedzy

 

Zdjęcia: skinmedicne.pl

About The Author

Reply