kozłowka

Zwiedzanie, relaks, piękne krajobrazy – turysto odwiedź lubelskie!

Wele ciekawego czeka na nas na wchodzie kraju, np. w mniej obleganym regionie województwa lubelskiego.

Grillowanie nie tylko na działce – grille elektryczne

TEFAL – grille elektryczne tego producenta są proste w obsłudze, ale można na nich przyrządzić naprawdę wyjątkowe dania.

Dieta i suplementacja – minerały i witaminy w ciąży

Zapotrzebowanie na minerały, składniki odżywcze oraz witaminy w ciąży jest wyższe.

odzież do jogi

Odzież do jogi unikalny look i design

Na pierwszy rzut oka zajęcia jogi mogą wydawać się proste, statyczne. Wystarczy jednak spróbować, aby przekonać się, że: po pierwsze joga to wymagająca forma aktywności, po drugie… pozytywnie wciąga i uzależnia. Jest to jednak nałóg wyjątkowo dobroczynny dla ciała i ducha, a także okazja do skompletowania bardzo interesującej garderoby. Ubrania do jogi charakteryzują się bowiem świetną jakością i naprawdę efektownym wzornictwem. Komfortowe ubrania do jogi Strój do jogi musi spełniać pewne wymagania, aby był praktyczny, funkcjonalny, nie ograniczał swobody ruchów, a tym samym nie zakłócał specyficznej filozofii tego treningu. Joga  to nie tylko sekwencje ruchów, ćwiczeń, ale także „coś dla

Pedicure – zadbane stopy i letnie trendy

Jak zadbać o efektowny pedicure, co w tym sezonie będziemy malować na paznokciach.

Bóle miesiączkowe – przyczyny, przebieg, leczenie

Nawet najbardziej skuteczne leki i wiedza o tym jak złagodzić bóle miesiączkowe, nie zastąpią konsultacji i badań

Bieg, nordic walking czy spacer dla zdrowia?

Popularne formy aktywności są dostępne praktycznie dla wszystkich – spacer, bieganie i nordic walking.

Zielono mi… na zdrowie

Niepozorna zielenina to prawdziwa skarbnica witamin, minerałów i bogactwo wartości odżywczych

Kosmetyki dla mężczyzn – udane zakupy, skuteczna pielęgnacja

Kosmetyki dla mężczyzn zajmują mniej miejsca w drogeriach, ale jest to naprawdę szeroki i różnorodny asortyment

Z kuchni do drogerii – dobroczynne zioła w kosmetyce

Rośliny mają dobroczynny wpływ na skórę, dlatego znajdują szerokie zastosowanie również w kosmetyce.

Listonosz dostarczy e kartki urodzinowe

Trochę jestem nowoczesna, a trochę staroświecka. Kultywuję wiele tradycji, ale chętnie korzystam z gadżetów, nowinek technologicznych. Nie rozstaję się ze smartfonem, dzień zaczynam od sprawdzenia poczty mailowej, ale nadal pisuję tradycyjne listy do koleżanki, która wyemigrowała na tzw. zachód. W moim przypadku wygodne sms-y i maile nie zastąpiły kartek świątecznych czy urodzinowych. Szczególnie tych, które wysyłam do cioci, kuzynki czy znajomych moich rodziców.

ekartka

E kartka – bez kolejki

Blaski i cienie okolicznościowych kartek
Myślę, że nie jestem odosobniona w tym przywiązaniu do skądinąd miłych zwyczajów. Odczułam ten rodzaj wspólnoty szczególnie mocno stojąc w kolejce na poczcie, oczywiście z dość pokaźną ilością kart z życzeniami na święta. Okazuje się, że wiele osób nadal w ten sposób przekazuje życzenia, a wszyscy miłośnicy tradycyjnej kartki spotykają się w kolejce po znaczki pocztowe. Nic więc dziwnego, że z prawdziwą ulgą i żywym zainteresowaniem przyjęłam nowość jaką są e listy i e kartki urodzinowe czy świąteczne, dostępne dzięki aplikacji envelo.

Dlaczego polubiłam e kartki

kartka indywidualna

Kartka na miarę życzeń

E kartki i e listy z envelo to jedna z nowych, bardzo praktycznych usług Poczty Polskiej. I niech nas nie zwiedzie określenie e kartki urodzinowe. Nie są to żadne obrazki wysyłane mailem, tylko rzetelna, ozdobna karta dostarczana przez listonosza. Dla nadawcy jest to rozwiązanie idealne, przynajmniej moim zdaniem. Siadam wygodnie przed komputerem, loguję się i wybieram okazję, a potem rodzaj karty, karnet, grafikę, obrazek. Można nawet dodać własne grafiki i zdjęcia. E kartkę wypełniam tak jak tradycyjną – czyli życzenia, dane adresata. Opłaty związane z przesyłką przekazuję przelewem online i… już. Bez kolejki po znaczki, bez biegania w poszukiwaniu poczty albo skrzynki. Zamówiona karta zostanie wydrukowana i dostarczona np. do szanownej cioci – jubilatki.
Cała „procedura” jest nie tylko prosta, ale i przyjemna – wybór obrazków, grafik itp. Dla mnie e kartki urodzinowe na envelo.pl to idealne połączenie mojego przywiązania do tradycyjnych form z tym co w Internecie najlepsze.

Zdjęcia: envelo.pl, misspatina.com, moviemorlocks.com

About The Author

Reply