Ruskorex – maść i czopki na „wstydliwy” problem

Profilaktyka, konsultacja lekarska, odpowiednia terapia w razie konieczności (np. leki takie jak Ruskorex)

Jak robić dobre zdjęcia – kurs fotografii w Krakowie

Zajęcia wprowadzające w tajniki dobrych ujęć – kurs fotografii w Krakowie organizowany przez Akademię Nikona

Problemy z erekcją na tle psychologicznym

Problemy z erekcją na tle psychologicznym, to jedno z poważniejszych wyzwań przed jakim stają dzisiejsze związki

Przez żołądek do serca, czyli walentynkowe przysmaki

Do walentynkowych przysmaków dodajmy chili, imbir, awokado, cynamon, kawior, owoce morze i pyszną, sensualną czekoladę

Panele laminowane – piękny wygląd Twojej podłogi

Poszukując idealnego sposobu wykończenia podłogi, warto wziąć pod uwagę panele laminowane. To nowoczesna i niezwykle elegancka alternatywa dla podłóg drewnianych, która cieszy się coraz większą popularnością. To przede wszystkim estetyczne i trwałe rozwiązanie, które jest w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta. Trwałość paneli tego typu gwarantuje piękny wygląd podłogi przez długie lata. Dodatkowo panele nie wymagają szczególnej konserwacji, zaś wysoka odporność na ścieranie powoduje, że są trwałe. Wyjątkową jakością wyróżniają się panele podłogowe Alloc oraz Sensa. To wyroby czołowych producentów, które wyróżniają się najwyższą jakością. Szeroki wybór kolorystyczny gwarantuje łatwość znalezienia idealnych rozwiązań. Panele laminowane są łatwe w montażu, dzięki

Pantone mówi: Ultra Violet, czyli fiolet jako kolor roku

Pantone mówi: Ultra Violet, czyli fiolet jako kolor roku

Ratunek dla męskiej głowy – Loxon na wypadanie włosów

Bujna fryzura i zdrowe włosy to nie tylko kobiecy atut, a nadmierne wypadanie włosów to częściej męski problem.

Pomysł na Walentynki, czyli jak go zaskoczyć

Walentynki! Pomysł na idealny walentynkowy podarunek dla chłopaka to dopiero zadanie

Sprawdź aktualne oferty pracy w Holandii

Holandia pnie się stopniowo w górę, jeśli chodzi o ranking krajów, do których Polacy wyjeżdżają w celach zarobkowych.

Ne lekceważ objawów – ból z lewej strony brzucha

Kłucie w nadbrzuszu czy ból z lewej strony brzucha mogą świadczyć o zupełnie innym problemie zdrowotnym.

Listonosz dostarczy e kartki urodzinowe

Trochę jestem nowoczesna, a trochę staroświecka. Kultywuję wiele tradycji, ale chętnie korzystam z gadżetów, nowinek technologicznych. Nie rozstaję się ze smartfonem, dzień zaczynam od sprawdzenia poczty mailowej, ale nadal pisuję tradycyjne listy do koleżanki, która wyemigrowała na tzw. zachód. W moim przypadku wygodne sms-y i maile nie zastąpiły kartek świątecznych czy urodzinowych. Szczególnie tych, które wysyłam do cioci, kuzynki czy znajomych moich rodziców.

ekartka

E kartka – bez kolejki

Blaski i cienie okolicznościowych kartek
Myślę, że nie jestem odosobniona w tym przywiązaniu do skądinąd miłych zwyczajów. Odczułam ten rodzaj wspólnoty szczególnie mocno stojąc w kolejce na poczcie, oczywiście z dość pokaźną ilością kart z życzeniami na święta. Okazuje się, że wiele osób nadal w ten sposób przekazuje życzenia, a wszyscy miłośnicy tradycyjnej kartki spotykają się w kolejce po znaczki pocztowe. Nic więc dziwnego, że z prawdziwą ulgą i żywym zainteresowaniem przyjęłam nowość jaką są e listy i e kartki urodzinowe czy świąteczne, dostępne dzięki aplikacji envelo.

Dlaczego polubiłam e kartki

kartka indywidualna

Kartka na miarę życzeń

E kartki i e listy z envelo to jedna z nowych, bardzo praktycznych usług Poczty Polskiej. I niech nas nie zwiedzie określenie e kartki urodzinowe. Nie są to żadne obrazki wysyłane mailem, tylko rzetelna, ozdobna karta dostarczana przez listonosza. Dla nadawcy jest to rozwiązanie idealne, przynajmniej moim zdaniem. Siadam wygodnie przed komputerem, loguję się i wybieram okazję, a potem rodzaj karty, karnet, grafikę, obrazek. Można nawet dodać własne grafiki i zdjęcia. E kartkę wypełniam tak jak tradycyjną – czyli życzenia, dane adresata. Opłaty związane z przesyłką przekazuję przelewem online i… już. Bez kolejki po znaczki, bez biegania w poszukiwaniu poczty albo skrzynki. Zamówiona karta zostanie wydrukowana i dostarczona np. do szanownej cioci – jubilatki.
Cała „procedura” jest nie tylko prosta, ale i przyjemna – wybór obrazków, grafik itp. Dla mnie e kartki urodzinowe na envelo.pl to idealne połączenie mojego przywiązania do tradycyjnych form z tym co w Internecie najlepsze.

Zdjęcia: envelo.pl, misspatina.com, moviemorlocks.com

About The Author

Reply