Karp – nie tylko od święta

Karp, ryba jadana głównie podczas świąt, nie musi wcale być jedynie wigilijnym daniem

Skuteczny i przyswajalny magnez z witaminą B6

Magne B6 – optymalne połączenie magnezu z witaminą B6.

Cukrzyca u kota – jedna z częstszych chorób endokrynologicznych

Cukrzyca, według obowiązującej definicji WHO, jest chorobą (a właściwie grupą chorób o złożonej etiologii) związaną z niedostatecznym wytwarzaniem i/lub działaniem insuliny oraz stanami hiperglikemii. Cukrzyca pierwotna obejmuje typy 1 oraz 2. U kotów stwierdza się, że jest to jedna z najczęściej występujących chorób endokrynologicznych. Co więcej, liczba zachorowań kociaków na cukrzycę stale wzrasta. W latach 60. i 70. ubiegłego wieku, odsetek kotów zmagających się z cukrzycą wynosił jeden przypadek na 1500. Lata 90. to już jeden przypadek zachorowania, na 250 kotów. Cukrzyca u kota staje się zatem dużym problemem dotyczącym całej populacji. Co powoduje cukrzycę u kota? Zaburzenia funkcjonowania trzustki

Domowe sposoby i skuteczny syrop na kaszel dla dzieci

Skuteczne sposoby oraz dobry syrop na kaszel dla dzieci to swoisty niezbędnik każdego rodzica

Kochamy kundelki!

Kochamy kundelki. Dla wielu osób to absolutnie bezdyskusyjne i prawdziwe stwierdzenie.

Vademecum rodzica – jak przewijać noworodka

Kiedy w grę wchodzi przewijanie noworodka, na początku pojawia się u rodziców obawa…

Biegunka u niemowlaka – elektrolity i probiotyki

Biegunka u niemowlaka niesie ryzyko odwodnienia, którego nigdy nie można lekceważyć.

Skuteczne leczenie i domowe sposoby na grypę

Dobrze zaopatrzona apteczka, domowe sposoby na grypę i przeziębienie oraz zdrowy rozsądek – to nasz jesienno – zimowy zestaw obowiązkowy

Smacznie, zdrowo, egzotycznie – pierś z kurczaka w sosie curry

Egzotyczny klasyk kulinarny, pierś z kurczaka w sosie curry – smacznie i zdrowo

Chrup orzechy na zdrowie!

Orzechy – najcenniejsze z bakalii, wyjątkowo wartościowe i smaczne.

Pomysły na prezent z Katalogu Marzeń

Wiele się mówi o równouprawnieniu, bywa że płeć piękniejsza narzeka (czasami słusznie) na mniej lub bardziej poważne przejawy dyskryminowania. Nie da się jednak ukryć, że jeśli chodzi o kalendarzowe okazje i święta, my kobiety mamy lepiej. Dzień Matki cieszy się większą estymą niż analogiczne święto Taty. Podobnie jest z Dniem Chłopaka w porównaniu z Dniem Kobiet. Może warto zatem postarać się, przerzucić w głowie i na stronach www ciekawe pomysły na prezent i tym razem naprawdę mile zaskoczyć swoich mężczyzn (synów, ojców, braci, przyjaciół i narzeczonych)?

Z prezentami jest tak, że oczywiście lubimy je dostawać, ale większość z nas chwali sobie również wręczanie, obdarowywanie, szczególnie w przypadku bliskich osób. Gorzej jest jeśli chodzi o wybór, decyzję i zakup, czyli innymi słowy trafione pomysły na prezent.

żaby

Kobiety są zdecydowanie częściej obdarowywane 🙂

Prezent do przeżycia

Z reguły sięgamy po sprawdzone, ale też dość „oklepane” rozwiązania, takie jak kosmetyk, krawat, książka czy coś z ubrania albo galanterii. Oczywiście nie ma nic złego w takich podarunkach, szczególnie jeśli wiemy, że nowa powieść czy też modna bluza sprawią mężczyźnie frajdę. Warto jednak zauważyć bardzo interesujący trend w zakresie obdarowywania bliskich i przyjaciół, jakim są prezenty – przeżycia, wydarzenia. Szlak takim niespodziankom przecierały bilety na koncert, mecz czy do teatru wręczane na różne okazje. Dziś pomysły na prezent – przeżycie to niezwykle bogate i atrakcyjne spektrum możliwości i co bardzo ważne – wszelkie formalności oraz udane poszukiwania można przeprowadzić bez wychodzenia z domu, przez internet.

skok

Taki prezent to dopiero… przeżycie!

Wirtualne półki ze spełnionymi marzeniami

Bardzo adekwatna nazwa – Katalog Marzeń (https://katalogmarzen.pl/) wiele mówi o zawartości tego serwisu. Rzeczywiście można tu spełnić marzenia różnego kalibru i rodzaju – od romantycznej kolacji we dwoje, przez ekstremalne przeżycia podczas skoku spadochronowego i wizytę w parku linowym po seksowną sesję zdjęciową czy wspólną naukę tanga. Pewnym wyzwaniem wydaje się być ilość pomysłów na prezent – są ich tysiące. Z pomocą przychodzi jednak organizacja tego wyjątkowego sklepu z marzeniami. Podział na kategorie wygodne dla każdego klienta. Można tu szukać prezentu dla konkretnej osoby (np. dla chłopaka, mamy lub szefa), według okazji (imieniny, święta, ślub itp.), a także rodzaju (romantycznie, ekstremalnie, rozkosze podniebienia, kreatywnie…).

sklep

Dobrze zorganizowany sklep ułatwia wybór

Taki internetowy katalog z pomysłami na prezent to również spełnienie marzeń o… idealnym, niebanalnym podarunku, prawdziwym efekcie WOW! oraz szczerze uradowanym obliczu obdarowanego chłopaka, mężczyzny w każdym wieku.

Zdjęcia: katalogmarzen.pl, pixabay.com

About The Author

Reply