Ruskorex – maść i czopki na „wstydliwy” problem

Profilaktyka, konsultacja lekarska, odpowiednia terapia w razie konieczności (np. leki takie jak Ruskorex)

Jak robić dobre zdjęcia – kurs fotografii w Krakowie

Zajęcia wprowadzające w tajniki dobrych ujęć – kurs fotografii w Krakowie organizowany przez Akademię Nikona

Problemy z erekcją na tle psychologicznym

Problemy z erekcją na tle psychologicznym, to jedno z poważniejszych wyzwań przed jakim stają dzisiejsze związki

Przez żołądek do serca, czyli walentynkowe przysmaki

Do walentynkowych przysmaków dodajmy chili, imbir, awokado, cynamon, kawior, owoce morze i pyszną, sensualną czekoladę

Panele laminowane – piękny wygląd Twojej podłogi

Poszukując idealnego sposobu wykończenia podłogi, warto wziąć pod uwagę panele laminowane. To nowoczesna i niezwykle elegancka alternatywa dla podłóg drewnianych, która cieszy się coraz większą popularnością. To przede wszystkim estetyczne i trwałe rozwiązanie, które jest w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta. Trwałość paneli tego typu gwarantuje piękny wygląd podłogi przez długie lata. Dodatkowo panele nie wymagają szczególnej konserwacji, zaś wysoka odporność na ścieranie powoduje, że są trwałe. Wyjątkową jakością wyróżniają się panele podłogowe Alloc oraz Sensa. To wyroby czołowych producentów, które wyróżniają się najwyższą jakością. Szeroki wybór kolorystyczny gwarantuje łatwość znalezienia idealnych rozwiązań. Panele laminowane są łatwe w montażu, dzięki

Pantone mówi: Ultra Violet, czyli fiolet jako kolor roku

Pantone mówi: Ultra Violet, czyli fiolet jako kolor roku

Ratunek dla męskiej głowy – Loxon na wypadanie włosów

Bujna fryzura i zdrowe włosy to nie tylko kobiecy atut, a nadmierne wypadanie włosów to częściej męski problem.

Pomysł na Walentynki, czyli jak go zaskoczyć

Walentynki! Pomysł na idealny walentynkowy podarunek dla chłopaka to dopiero zadanie

Sprawdź aktualne oferty pracy w Holandii

Holandia pnie się stopniowo w górę, jeśli chodzi o ranking krajów, do których Polacy wyjeżdżają w celach zarobkowych.

Ne lekceważ objawów – ból z lewej strony brzucha

Kłucie w nadbrzuszu czy ból z lewej strony brzucha mogą świadczyć o zupełnie innym problemie zdrowotnym.

Ja, siostra, zwierciadło i klej do lustra

Jestem z siebie naprawdę zadowolona, więc pochwalę się. W końcu mówi się – nie czekaj aż Cię pochwalą, chwal i nagradzaj się sama. Moim osobistym powodem do zadowolenia jest własnoręcznie i prawie samodzielnie przymocowane lustro łazienkowe. Niby nic, a jednak cieszy. Szczególnie, iż rzeczone lustro oczekiwało prawie kwartał na zamontowanie.

Tak miało być...

Tak miało być…

Kto powiesi nowe lustro?
Oczywiście w pierwszej kolejności zadanie przydzieliłam mężowi, który jak przystało na

kobieta z lustrem

Dla mnie to za małe lusterko

stuprocentowego mężczyznę odpowiadał: zaraz, jutro, za chwilę, zrobi się. Nie zrobiło się, a zaraz trwało wyjątkowo długo… Tydzień temu zdjęłam stare lusterko, które wisiało w łazience. Miałam nadzieję, że to zmobilizuje mojego mężczyznę do konkretnych czynów. Niestety postawił sobie na półce małe lusterko, które jak się okazuje wystarcza, żeby szybko się ogolić. Niestety dla mnie malutkie zwierciadełko to za mało

„Męskie zakupy” z siostrą
Na moje narzekania w tym temacie żywo i dość ostro zareagowała moja siostra mówiąc, że przyklejenie lustra łazienkowego to żadna filozofia. Ażeby nie być gołosłowną od razu zaciągnęła mnie do marketu budowlanego i fachowo wybrała odpowiedni klej do lustra. Okazało się, że moja siostrzyczka to prawdziwa złota rączka, poruszała się w markecie bardzo sprawnie i bez problemu odnalazła niezbędne akcesoria. Kupiłyśmy też specjalny nożyk oraz coś co nazwała wyciskaczem do kartuszy… Nie ukrywam, że podziw dla siostry rósł z każdą chwilą. Na szczęście obiecała, że tym razem nie rzuci mnie samej na głęboką wodę i pomoże mi z pierwszym „męskim” domowym zadaniem.

Męzczyzna przed lustrem

Mina męża była bezcenna

To naprawdę MOJE lustro
Jak się okazało moje obawy były całkiem zbędne. Prace rozpoczęłyśmy od filiżanki kawy i obejrzenia filmu instruktażowego, który pokazuje jak zastosować kupiony przez nas montażowy klej do luster. Tak naprawdę klej Pattex Fix Extreme Total nadaje się do wielu innych zastosowań, ale ja sprawdziłam jego skuteczność tylko na moim nowym łazienkowym zwierciadle. Pokrzepione dobrą kawą i ciachem, mądrzejsze dzięki prostej filmowej instrukcji, zamocowałyśmy lustro szybko, sprawnie i skutecznie. I nawet prosto.
Lustro wygląda bardzo ładnie, a ja nawet bardziej lubię swoje odbicie. Natomiast mina męża, kiedy zobaczył zamontowane zwierciadło – bezcenna.

Zdjęcia: przyklej.to, www.huffingtonpost.com, dailywt.com

About The Author

No Responses

Reply