kozłowka

Zwiedzanie, relaks, piękne krajobrazy – turysto odwiedź lubelskie!

Wele ciekawego czeka na nas na wchodzie kraju, np. w mniej obleganym regionie województwa lubelskiego.

Grillowanie nie tylko na działce – grille elektryczne

TEFAL – grille elektryczne tego producenta są proste w obsłudze, ale można na nich przyrządzić naprawdę wyjątkowe dania.

Dieta i suplementacja – minerały i witaminy w ciąży

Zapotrzebowanie na minerały, składniki odżywcze oraz witaminy w ciąży jest wyższe.

odzież do jogi

Odzież do jogi unikalny look i design

Na pierwszy rzut oka zajęcia jogi mogą wydawać się proste, statyczne. Wystarczy jednak spróbować, aby przekonać się, że: po pierwsze joga to wymagająca forma aktywności, po drugie… pozytywnie wciąga i uzależnia. Jest to jednak nałóg wyjątkowo dobroczynny dla ciała i ducha, a także okazja do skompletowania bardzo interesującej garderoby. Ubrania do jogi charakteryzują się bowiem świetną jakością i naprawdę efektownym wzornictwem. Komfortowe ubrania do jogi Strój do jogi musi spełniać pewne wymagania, aby był praktyczny, funkcjonalny, nie ograniczał swobody ruchów, a tym samym nie zakłócał specyficznej filozofii tego treningu. Joga  to nie tylko sekwencje ruchów, ćwiczeń, ale także „coś dla

Pedicure – zadbane stopy i letnie trendy

Jak zadbać o efektowny pedicure, co w tym sezonie będziemy malować na paznokciach.

Bóle miesiączkowe – przyczyny, przebieg, leczenie

Nawet najbardziej skuteczne leki i wiedza o tym jak złagodzić bóle miesiączkowe, nie zastąpią konsultacji i badań

Bieg, nordic walking czy spacer dla zdrowia?

Popularne formy aktywności są dostępne praktycznie dla wszystkich – spacer, bieganie i nordic walking.

Zielono mi… na zdrowie

Niepozorna zielenina to prawdziwa skarbnica witamin, minerałów i bogactwo wartości odżywczych

Kosmetyki dla mężczyzn – udane zakupy, skuteczna pielęgnacja

Kosmetyki dla mężczyzn zajmują mniej miejsca w drogeriach, ale jest to naprawdę szeroki i różnorodny asortyment

Z kuchni do drogerii – dobroczynne zioła w kosmetyce

Rośliny mają dobroczynny wpływ na skórę, dlatego znajdują szerokie zastosowanie również w kosmetyce.

Ja, siostra, zwierciadło i klej do lustra

Jestem z siebie naprawdę zadowolona, więc pochwalę się. W końcu mówi się – nie czekaj aż Cię pochwalą, chwal i nagradzaj się sama. Moim osobistym powodem do zadowolenia jest własnoręcznie i prawie samodzielnie przymocowane lustro łazienkowe. Niby nic, a jednak cieszy. Szczególnie, iż rzeczone lustro oczekiwało prawie kwartał na zamontowanie.

Tak miało być...

Tak miało być…

Kto powiesi nowe lustro?
Oczywiście w pierwszej kolejności zadanie przydzieliłam mężowi, który jak przystało na

kobieta z lustrem

Dla mnie to za małe lusterko

stuprocentowego mężczyznę odpowiadał: zaraz, jutro, za chwilę, zrobi się. Nie zrobiło się, a zaraz trwało wyjątkowo długo… Tydzień temu zdjęłam stare lusterko, które wisiało w łazience. Miałam nadzieję, że to zmobilizuje mojego mężczyznę do konkretnych czynów. Niestety postawił sobie na półce małe lusterko, które jak się okazuje wystarcza, żeby szybko się ogolić. Niestety dla mnie malutkie zwierciadełko to za mało

„Męskie zakupy” z siostrą
Na moje narzekania w tym temacie żywo i dość ostro zareagowała moja siostra mówiąc, że przyklejenie lustra łazienkowego to żadna filozofia. Ażeby nie być gołosłowną od razu zaciągnęła mnie do marketu budowlanego i fachowo wybrała odpowiedni klej do lustra. Okazało się, że moja siostrzyczka to prawdziwa złota rączka, poruszała się w markecie bardzo sprawnie i bez problemu odnalazła niezbędne akcesoria. Kupiłyśmy też specjalny nożyk oraz coś co nazwała wyciskaczem do kartuszy… Nie ukrywam, że podziw dla siostry rósł z każdą chwilą. Na szczęście obiecała, że tym razem nie rzuci mnie samej na głęboką wodę i pomoże mi z pierwszym „męskim” domowym zadaniem.

Męzczyzna przed lustrem

Mina męża była bezcenna

To naprawdę MOJE lustro
Jak się okazało moje obawy były całkiem zbędne. Prace rozpoczęłyśmy od filiżanki kawy i obejrzenia filmu instruktażowego, który pokazuje jak zastosować kupiony przez nas montażowy klej do luster. Tak naprawdę klej Pattex Fix Extreme Total nadaje się do wielu innych zastosowań, ale ja sprawdziłam jego skuteczność tylko na moim nowym łazienkowym zwierciadle. Pokrzepione dobrą kawą i ciachem, mądrzejsze dzięki prostej filmowej instrukcji, zamocowałyśmy lustro szybko, sprawnie i skutecznie. I nawet prosto.
Lustro wygląda bardzo ładnie, a ja nawet bardziej lubię swoje odbicie. Natomiast mina męża, kiedy zobaczył zamontowane zwierciadło – bezcenna.

Zdjęcia: przyklej.to, www.huffingtonpost.com, dailywt.com

About The Author

No Responses

Reply