Jak się robi sushi – to wcale nie jest takie trudne

Jak się robi sushi? Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne.

Domowe sposoby na spierzchnięte usta

Spierzchnięte usta to częsty i niestety bolesny problem wielu pań

Awokado – jedz na zdrowie

Awokado zawiera stosunkowo niewiele cukrów prostych, jest natomiast bogate w… tłuszcze.

Bezsenność, kłopoty ze snem – co robić…?

Kłopoty ze snem to dziś dość powszechny problem, możemy mówić nawet o bezsenności.

Zadbaj o stopy zimą

Zimą stopy są traktowane ciężkimi, ciepłymi butami, grubymi skarpetkami, zapominamy o pielęgnacji

Profilaktyka i leczenie – sposoby na ból dziąseł

Warto znać sposoby na ból dziąseł, ale przede wszystkim jego przyczyny i metody zapobiegania.

Zamotana w szale

Szal stanowi jeden z istotniejszych elementów stylizacji, dodaje jej szyku lub jest awangardowy, oryginalny, niebanalny.

Witaminy w ciąży i w okresie karmienia piersią

Zbilansowana dieta oraz odpowiednia suplementacja mają zapewnić niezbędne składniki mineralne oraz witaminy w ciąży.

O rety przytyłam… czyli poświąteczny detoks

Poświąteczny detoks można zacząć od ożywczego koktajlu, który stymuluje metabolizm

Zrób to sam, czyli maseczki domowe

Domowe maseczki bazują głównie na tym, czego używamy w kuchni

Mieszkania na sprzedaż … nie tylko w Olsztynie

Nie należę do osób, które narzekają, nie jestem malkontentką. Nie czekam też na mannę z nieba. Wychodzę z założenia, że to czego chcę muszę sama wypracować i mierzę siły na zamiary. Stąd też póki co mieszkamy na niedużym metrażu, w niezbyt malowniczej okolicy. Zakup nowego, ładnie położonego mieszkania jest jak najbardziej w naszych planach, ale z racji kosztów znajduje się na liście tych bardziej odległych zamierzeń.

Szczerze mówiąc na razie niespecjalnie interesowałam się tym zagadnieniem, właśnie ze względu na wielkość inwestycji. Co prawda czasy się zmieniły i dziś nie trzeba czekać latami na tzw. przydział. Niemniej jednak ceny mieszkań, szczególnie w dużych miastach, stanowią nie lada problem.

osiedle

Zamieszkać w Tęczowym Lesie

Mieszkania na miarę możliwości
A jednak… Jak się okazuje można zamieszkać ładnie, w dobrej okolicy i nie będzie to wcale oferta tylko dla najbogatszych. Kilka dni temu rozmawiałam z koleżanką, która wraz ze swoim mężem od niedawna jest właścicielką wygodnego mieszkania z widokiem na las, a jednocześnie dość blisko centrum. Co ważne koleżanka nie jest celebrytką, która zarabia krocie, nie jest też rekinem biznesu. Niestety nie bardzo mogę wybrać się z wizytą, aby podziwiać nowe lokum, ponieważ szczęśliwa właścicielka mieszka w Olsztynie. Oczywiście skorzystała z oferty obejmującej mieszkania na sprzedaż w Olsztynie, ale firma deweloperska, z którą współpracuje (Polnord), oferuje świetne inwestycje, osiedla, domy w różnych miastach Polski.

Wymarzone mieszkanie w malowniczej okolicy

teczowy las

Bezpieczne, zielone osiedle

Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż w Olsztynie jest to osiedle o kuszącej nazwie Tęczowy Las. Już samo położenie jest niebagatelnym atutem – w pobliżu lasu i jeziora, a jednoczenie niedaleko centrum i z możliwością dojazdu komunikacją miejską. Podoba mi się to, że osiedle tworzy małą społeczność. Są tu sklepy, punkty usługowe, place zabaw, uliczki i dużo zieleni. Ponadto osiedle jest monitorowane przez całą dobę. Bardzo fajnie zapowiadają się zarówno mieszkania na najwyższych kondygnacjach, jak i te parterowe. Na wysokich piętrach mieszkania mają tarasy i balkony, a mieszkając na parterze mamy ogródek przypisany do danego lokalu. Kreatywne oraz indywidualne podejście można zrealizować dzięki opcji swobodnej aranżacji i dostosowania lokalu do potrzeb właścicieli.
Tak jak pisałam oferta dewelopera to znacznie więcej niż mieszkania na sprzedaż w Olsztynie. Dlatego już przeglądam inwestycje w moim mieście, szczególnie, że oferta obejmuje również tzw. MDM czyli dofinansowanie w ramach programu Mieszkania dla Młodych.

Zdjęcia: polnord.pl, Shutterstock, phillypalocksmith.com

About The Author

Reply