Bolące stawy – reumatyzm i inne przyczyny

Najczęściej bolące stawy kojarzymy z reumatyzmem, ale to nie jedyna przyczyna takich dolegliwości.

Ból brzucha – gdzie boli i dlaczego

Ból brzucha to wyzwanie dla pacjenta i diagnostyki i jedna z najczęściej zgłaszanych dolegliwości

Pyszne pasztety – na śniadanie i od święta

Parafrazując słowa poety możemy z dumą powiedzieć, że Polacy nie gęsi i swoje pasztety mają

Przygotuj włosy do zimy

Sezon jesienno – zimowy bywa największym wyzwaniem dla włosów

Fosfolipidy – dlaczego są tak ważne dla wątroby

Pojęcia takie jak hepatocyty, fosfolipidy czy też funkcje wątroby, powinny być nam znane.

Jesień w parku – dla zdrowia i dla zabawy

Jesienny park zamiast telewizora i komputera!

Chroń skórę, sięgnij po Iwostin Solecrin

Wielbiciele opalania powinni wiedzieć, że słońce to nie samo dobro, może negatywnie wpływać na skórę i zagrażać zdrowiu

Ekologiczna żywność – postaw na zdrowie

Jakie wymagania musi spełniać zdrowe jedzenie, aby można było uznać je za wartościową żywność ekologiczną

Zdrowie pupila – pełnowartościowe karmy dla psów

Odpowiednio dobrane pełnowartościowe karmy dla psów zapewnią im zdrowie, kondycję, odporność, energię, oczywiście będą im także smakować.

Odparzenia pieluszkowe – jak im zapobiec i jak je leczyć

Skóra niemowląt jest delikatna, a odparzenia pieluszkowe spędzają sen z powiek najbardziej troskliwym mamom

Mieszkania na sprzedaż … nie tylko w Olsztynie

Nie należę do osób, które narzekają, nie jestem malkontentką. Nie czekam też na mannę z nieba. Wychodzę z założenia, że to czego chcę muszę sama wypracować i mierzę siły na zamiary. Stąd też póki co mieszkamy na niedużym metrażu, w niezbyt malowniczej okolicy. Zakup nowego, ładnie położonego mieszkania jest jak najbardziej w naszych planach, ale z racji kosztów znajduje się na liście tych bardziej odległych zamierzeń.

Szczerze mówiąc na razie niespecjalnie interesowałam się tym zagadnieniem, właśnie ze względu na wielkość inwestycji. Co prawda czasy się zmieniły i dziś nie trzeba czekać latami na tzw. przydział. Niemniej jednak ceny mieszkań, szczególnie w dużych miastach, stanowią nie lada problem.

osiedle

Zamieszkać w Tęczowym Lesie

Mieszkania na miarę możliwości
A jednak… Jak się okazuje można zamieszkać ładnie, w dobrej okolicy i nie będzie to wcale oferta tylko dla najbogatszych. Kilka dni temu rozmawiałam z koleżanką, która wraz ze swoim mężem od niedawna jest właścicielką wygodnego mieszkania z widokiem na las, a jednocześnie dość blisko centrum. Co ważne koleżanka nie jest celebrytką, która zarabia krocie, nie jest też rekinem biznesu. Niestety nie bardzo mogę wybrać się z wizytą, aby podziwiać nowe lokum, ponieważ szczęśliwa właścicielka mieszka w Olsztynie. Oczywiście skorzystała z oferty obejmującej mieszkania na sprzedaż w Olsztynie, ale firma deweloperska, z którą współpracuje (Polnord), oferuje świetne inwestycje, osiedla, domy w różnych miastach Polski.

Wymarzone mieszkanie w malowniczej okolicy

teczowy las

Bezpieczne, zielone osiedle

Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż w Olsztynie jest to osiedle o kuszącej nazwie Tęczowy Las. Już samo położenie jest niebagatelnym atutem – w pobliżu lasu i jeziora, a jednoczenie niedaleko centrum i z możliwością dojazdu komunikacją miejską. Podoba mi się to, że osiedle tworzy małą społeczność. Są tu sklepy, punkty usługowe, place zabaw, uliczki i dużo zieleni. Ponadto osiedle jest monitorowane przez całą dobę. Bardzo fajnie zapowiadają się zarówno mieszkania na najwyższych kondygnacjach, jak i te parterowe. Na wysokich piętrach mieszkania mają tarasy i balkony, a mieszkając na parterze mamy ogródek przypisany do danego lokalu. Kreatywne oraz indywidualne podejście można zrealizować dzięki opcji swobodnej aranżacji i dostosowania lokalu do potrzeb właścicieli.
Tak jak pisałam oferta dewelopera to znacznie więcej niż mieszkania na sprzedaż w Olsztynie. Dlatego już przeglądam inwestycje w moim mieście, szczególnie, że oferta obejmuje również tzw. MDM czyli dofinansowanie w ramach programu Mieszkania dla Młodych.

Zdjęcia: polnord.pl, Shutterstock, phillypalocksmith.com

About The Author

Reply