Ruskorex – maść i czopki na „wstydliwy” problem

Profilaktyka, konsultacja lekarska, odpowiednia terapia w razie konieczności (np. leki takie jak Ruskorex)

Jak robić dobre zdjęcia – kurs fotografii w Krakowie

Zajęcia wprowadzające w tajniki dobrych ujęć – kurs fotografii w Krakowie organizowany przez Akademię Nikona

Problemy z erekcją na tle psychologicznym

Problemy z erekcją na tle psychologicznym, to jedno z poważniejszych wyzwań przed jakim stają dzisiejsze związki

Przez żołądek do serca, czyli walentynkowe przysmaki

Do walentynkowych przysmaków dodajmy chili, imbir, awokado, cynamon, kawior, owoce morze i pyszną, sensualną czekoladę

Panele laminowane – piękny wygląd Twojej podłogi

Poszukując idealnego sposobu wykończenia podłogi, warto wziąć pod uwagę panele laminowane. To nowoczesna i niezwykle elegancka alternatywa dla podłóg drewnianych, która cieszy się coraz większą popularnością. To przede wszystkim estetyczne i trwałe rozwiązanie, które jest w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta. Trwałość paneli tego typu gwarantuje piękny wygląd podłogi przez długie lata. Dodatkowo panele nie wymagają szczególnej konserwacji, zaś wysoka odporność na ścieranie powoduje, że są trwałe. Wyjątkową jakością wyróżniają się panele podłogowe Alloc oraz Sensa. To wyroby czołowych producentów, które wyróżniają się najwyższą jakością. Szeroki wybór kolorystyczny gwarantuje łatwość znalezienia idealnych rozwiązań. Panele laminowane są łatwe w montażu, dzięki

Pantone mówi: Ultra Violet, czyli fiolet jako kolor roku

Pantone mówi: Ultra Violet, czyli fiolet jako kolor roku

Ratunek dla męskiej głowy – Loxon na wypadanie włosów

Bujna fryzura i zdrowe włosy to nie tylko kobiecy atut, a nadmierne wypadanie włosów to częściej męski problem.

Pomysł na Walentynki, czyli jak go zaskoczyć

Walentynki! Pomysł na idealny walentynkowy podarunek dla chłopaka to dopiero zadanie

Sprawdź aktualne oferty pracy w Holandii

Holandia pnie się stopniowo w górę, jeśli chodzi o ranking krajów, do których Polacy wyjeżdżają w celach zarobkowych.

Ne lekceważ objawów – ból z lewej strony brzucha

Kłucie w nadbrzuszu czy ból z lewej strony brzucha mogą świadczyć o zupełnie innym problemie zdrowotnym.

To będzie przyjemny długi weekend

Kwietniowe święta wielkanocne, majowy nieco dłuższy weekend, a za chwilkę znów teoretyczna szansa na nieco dłuższy wypoczynek. Czerwcowe święto Bożego Ciała oznacza bowiem możliwość zorganizowania sobie tzw. długiego weekendu. W moim przypadku oznacza to zdecydowanie więcej pracy, ale także ogromną satysfakcję jaką daje sprawianie przyjemności bliskim osobom.

działka

Weekend na działce moich rodziców

Weekend w wersji oszczędnej
Oczywiście jak spora część społeczeństwa, również ja oraz mój zapracowany małżonek, wykroiliśmy z zawodowych terminarzy tych kilka wolnych dni na okoliczność dłuższego weekendu. Myli się jednak ten kto sądzi, że będziemy relaksować się i łapać pierwszą opaleniznę nad jeziorami albo nad morzem. Nie planujemy również zwiedzania wrocławskiej lub gdańskiej Starówki ani kontemplowania bieszczadzkich pejzaży. Co jest poniekąd zrozumiałe, ponieważ mamy za sobą i przed sobą wydatki na aranżację mieszkania oraz edukację językową.

Przyjemnie i praktycznie w plenerze

kosiarka

Będę dzielnie kosić

Niemniej jednak czerwcowy długi weekend mamy zamiar spędzić nader aktywnie, pożytecznie, przyjemnie oraz na łonie natury. Wybieramy się w ukochane działkowe plenery moich rodziców, gdzie będziemy skutecznie łączyć przyjemne z pożytecznym. Przyjemnie, bo na łonie natury, bo z rodziną, a nasza ukochana czworonożna przyjaciółka Astra, będzie szaleć na zielonej trawce. Pożytecznie, bo zaplanowaliśmy odnowienie, pomalowanie tarasu, porządki w domu oraz skoszenie niemałej działki moich rodziców. Oczekuję w związku z tym ładnej pogody – bez deszczu, gdyż będziemy pracować na zewnątrz, słonecznej, aby słonko miało szansę opalić moje blade pozimowe ciało (oczywiście zabezpieczone kremem z filtrem).

Relaks, spacery i rozkosze grillowania

grill

Mąż już czeka na rodzinne grillowanie

Co poza tym? Tradycyjne spacery wśród łąk i lasów, rodzinne rozgrywki w badmintona, rowerowe przejażdżki. Oczywiście jak przystało na działkowe Polaków spotkania, będzie grillowanie. Małżonek już zaciera ręce i traktując weekendowy wypad na działkę jako zasłużoną przerwę w swojej zdrowej diecie. Jak sobie pomyślę ile pracy czeka na nas na działce, bez wyrzutów sumienia udzielam mu kilkudniowej dyspensy na rozsądne i niskokaloryczne odżywianie.

Zdjęcia: Shutterstock, Pinterest

About The Author

Reply