Witaminy w ciąży i w okresie karmienia piersią

Zbilansowana dieta oraz odpowiednia suplementacja mają zapewnić niezbędne składniki mineralne oraz witaminy w ciąży.

O rety przytyłam… czyli poświąteczny detoks

Poświąteczny detoks można zacząć od ożywczego koktajlu, który stymuluje metabolizm

Zrób to sam, czyli maseczki domowe

Domowe maseczki bazują głównie na tym, czego używamy w kuchni

Za pięć dwunasta, czyli maseczki przed Sylwestrem

Warto zastosować odpowiednie maseczki, dobrze dobrane mogą naprawdę zdziałać cuda

Ból w plecach, problemy z kręgosłupem – kto ich nie zna…?

Statystycznie co drugi Polak narzeka na problemy z kręgosłupem

Jak nie zwariować przed świętami? Jak się nimi cieszyć…

Przypomnij sobie dlaczego lubiłaś święta jako dziecko

Karp – nie tylko od święta

Karp, ryba jadana głównie podczas świąt, nie musi wcale być jedynie wigilijnym daniem

Skuteczny i przyswajalny magnez z witaminą B6

Magne B6 – optymalne połączenie magnezu z witaminą B6.

Cukrzyca u kota – jedna z częstszych chorób endokrynologicznych

Cukrzyca, według obowiązującej definicji WHO, jest chorobą (a właściwie grupą chorób o złożonej etiologii) związaną z niedostatecznym wytwarzaniem i/lub działaniem insuliny oraz stanami hiperglikemii. Cukrzyca pierwotna obejmuje typy 1 oraz 2. U kotów stwierdza się, że jest to jedna z najczęściej występujących chorób endokrynologicznych. Co więcej, liczba zachorowań kociaków na cukrzycę stale wzrasta. W latach 60. i 70. ubiegłego wieku, odsetek kotów zmagających się z cukrzycą wynosił jeden przypadek na 1500. Lata 90. to już jeden przypadek zachorowania, na 250 kotów. Cukrzyca u kota staje się zatem dużym problemem dotyczącym całej populacji. Co powoduje cukrzycę u kota? Zaburzenia funkcjonowania trzustki

Domowe sposoby i skuteczny syrop na kaszel dla dzieci

Skuteczne sposoby oraz dobry syrop na kaszel dla dzieci to swoisty niezbędnik każdego rodzica

Idealny towarzysz – skuteczny, czysty, cichy… odkurzacz

Podobno pod względem aktywności w ciągu doby dzielimy się na sowy i skowronki. Oznacza to, że niektórzy mają problem z otworzeniem oczu wcześniej niż o godzinie 10-00, za to funkcjonują na pełnych obrotach do późnych godzin nocnych. Skowronki wstają bladym świtem pełne energii, za to w opinii „sów” chadzają spać z kurami. Ja jestem przedziwną kombinacją, krzyżówką, która przez większość roku może wstawać skoro świt i tryskać energią do późna.

Kto rano wstaje.. ten ma więcej czasu

Kto rano wstaje.. ten ma więcej czasu

Ranny ptaszek i nocny Marek – w pakiecie
Jak to robię? Nie wiem, mój mąż mawia, że ten typ tak ma. Już nawet nie buntuje się przeciwko temu, że o 22-00 zaczynam porządki w szafkach albo uskuteczniam trening cardio o 6-00 rano w sobotę. W ramach kompromisu pomiędzy mną a moim małżonkiem, który jest typową sową, ustaliliśmy zakres moich aktywności, którym mogę się oddawać we wczesnych godzinach porannych. Na drodze negocjacji, ustępstw i twardych warunków wypracowaliśmy pewne zasady, a ja stałam się szczęśliwą posiadaczką cudeńka, jakim jest cichy odkurzacz Rowenty.

Psst… odkurzam po cichutku

odkurzacz

Cichy i elegancki – ideał

Nie od dziś wiadomo, że najlepiej sprząta się od rana, z nowym zapasem sił. No chyba, że ktoś jest prawdziwym nocnym Markiem… Nie pamiętam już za którym razem mój mąż poddał się i zdecydował się na dość kosztowny cichy odkurzacz. Zapewne musiał być to któryś z weekendowych poranków, może po nocnym seansie filmowym albo nocnych Polaków rozmowach ze znajomymi. Dla mnie istotny jest fakt, że mam odkurzacz, którym wysprzątam cicho i skutecznie całe mieszkanie. Jestem szczęśliwą i dumną właścicielką cichego odkurzacza Rowenta Silence Force Extreme. Jest nie tylko bardzo dyskretny, taktowny, cichutki, ale także nieźle wyposażony i świetnie sprząta. Poza standardową końcówką w zestawie jest także zintegrowana szczotka do mebli, ssawka szczelinowa, dwupozycyjna szczotka do podłóg, końcówka do tapicerki. Co dla mnie bardzo ważne mój stylowy cichy odkurzacz jest także wyposażony w filtr HEPA13.
Czekam teraz na zakup cichej pralki i pracuję nad umiejętnością bezszelestnego podskakiwania w trakcie moich domowych treningów…

źródło obrazka głównego: www.businessinsider.com.au, huffingtonpost.com

About The Author

No Responses

Reply