kozłowka

Zwiedzanie, relaks, piękne krajobrazy – turysto odwiedź lubelskie!

Wele ciekawego czeka na nas na wchodzie kraju, np. w mniej obleganym regionie województwa lubelskiego.

Grillowanie nie tylko na działce – grille elektryczne

TEFAL – grille elektryczne tego producenta są proste w obsłudze, ale można na nich przyrządzić naprawdę wyjątkowe dania.

Dieta i suplementacja – minerały i witaminy w ciąży

Zapotrzebowanie na minerały, składniki odżywcze oraz witaminy w ciąży jest wyższe.

odzież do jogi

Odzież do jogi unikalny look i design

Na pierwszy rzut oka zajęcia jogi mogą wydawać się proste, statyczne. Wystarczy jednak spróbować, aby przekonać się, że: po pierwsze joga to wymagająca forma aktywności, po drugie… pozytywnie wciąga i uzależnia. Jest to jednak nałóg wyjątkowo dobroczynny dla ciała i ducha, a także okazja do skompletowania bardzo interesującej garderoby. Ubrania do jogi charakteryzują się bowiem świetną jakością i naprawdę efektownym wzornictwem. Komfortowe ubrania do jogi Strój do jogi musi spełniać pewne wymagania, aby był praktyczny, funkcjonalny, nie ograniczał swobody ruchów, a tym samym nie zakłócał specyficznej filozofii tego treningu. Joga  to nie tylko sekwencje ruchów, ćwiczeń, ale także „coś dla

Pedicure – zadbane stopy i letnie trendy

Jak zadbać o efektowny pedicure, co w tym sezonie będziemy malować na paznokciach.

Bóle miesiączkowe – przyczyny, przebieg, leczenie

Nawet najbardziej skuteczne leki i wiedza o tym jak złagodzić bóle miesiączkowe, nie zastąpią konsultacji i badań

Bieg, nordic walking czy spacer dla zdrowia?

Popularne formy aktywności są dostępne praktycznie dla wszystkich – spacer, bieganie i nordic walking.

Zielono mi… na zdrowie

Niepozorna zielenina to prawdziwa skarbnica witamin, minerałów i bogactwo wartości odżywczych

Kosmetyki dla mężczyzn – udane zakupy, skuteczna pielęgnacja

Kosmetyki dla mężczyzn zajmują mniej miejsca w drogeriach, ale jest to naprawdę szeroki i różnorodny asortyment

Z kuchni do drogerii – dobroczynne zioła w kosmetyce

Rośliny mają dobroczynny wpływ na skórę, dlatego znajdują szerokie zastosowanie również w kosmetyce.

Idealny towarzysz – skuteczny, czysty, cichy… odkurzacz

Podobno pod względem aktywności w ciągu doby dzielimy się na sowy i skowronki. Oznacza to, że niektórzy mają problem z otworzeniem oczu wcześniej niż o godzinie 10-00, za to funkcjonują na pełnych obrotach do późnych godzin nocnych. Skowronki wstają bladym świtem pełne energii, za to w opinii „sów” chadzają spać z kurami. Ja jestem przedziwną kombinacją, krzyżówką, która przez większość roku może wstawać skoro świt i tryskać energią do późna.

Kto rano wstaje.. ten ma więcej czasu

Kto rano wstaje.. ten ma więcej czasu

Ranny ptaszek i nocny Marek – w pakiecie
Jak to robię? Nie wiem, mój mąż mawia, że ten typ tak ma. Już nawet nie buntuje się przeciwko temu, że o 22-00 zaczynam porządki w szafkach albo uskuteczniam trening cardio o 6-00 rano w sobotę. W ramach kompromisu pomiędzy mną a moim małżonkiem, który jest typową sową, ustaliliśmy zakres moich aktywności, którym mogę się oddawać we wczesnych godzinach porannych. Na drodze negocjacji, ustępstw i twardych warunków wypracowaliśmy pewne zasady, a ja stałam się szczęśliwą posiadaczką cudeńka, jakim jest cichy odkurzacz Rowenty.

Psst… odkurzam po cichutku

odkurzacz

Cichy i elegancki – ideał

Nie od dziś wiadomo, że najlepiej sprząta się od rana, z nowym zapasem sił. No chyba, że ktoś jest prawdziwym nocnym Markiem… Nie pamiętam już za którym razem mój mąż poddał się i zdecydował się na dość kosztowny cichy odkurzacz. Zapewne musiał być to któryś z weekendowych poranków, może po nocnym seansie filmowym albo nocnych Polaków rozmowach ze znajomymi. Dla mnie istotny jest fakt, że mam odkurzacz, którym wysprzątam cicho i skutecznie całe mieszkanie. Jestem szczęśliwą i dumną właścicielką cichego odkurzacza Rowenta Silence Force Extreme. Jest nie tylko bardzo dyskretny, taktowny, cichutki, ale także nieźle wyposażony i świetnie sprząta. Poza standardową końcówką w zestawie jest także zintegrowana szczotka do mebli, ssawka szczelinowa, dwupozycyjna szczotka do podłóg, końcówka do tapicerki. Co dla mnie bardzo ważne mój stylowy cichy odkurzacz jest także wyposażony w filtr HEPA13.
Czekam teraz na zakup cichej pralki i pracuję nad umiejętnością bezszelestnego podskakiwania w trakcie moich domowych treningów…

źródło obrazka głównego: www.businessinsider.com.au, huffingtonpost.com

About The Author

No Responses

Reply