Witaminy w ciąży i w okresie karmienia piersią

Zbilansowana dieta oraz odpowiednia suplementacja mają zapewnić niezbędne składniki mineralne oraz witaminy w ciąży.

O rety przytyłam… czyli poświąteczny detoks

Poświąteczny detoks można zacząć od ożywczego koktajlu, który stymuluje metabolizm

Zrób to sam, czyli maseczki domowe

Domowe maseczki bazują głównie na tym, czego używamy w kuchni

Za pięć dwunasta, czyli maseczki przed Sylwestrem

Warto zastosować odpowiednie maseczki, dobrze dobrane mogą naprawdę zdziałać cuda

Ból w plecach, problemy z kręgosłupem – kto ich nie zna…?

Statystycznie co drugi Polak narzeka na problemy z kręgosłupem

Jak nie zwariować przed świętami? Jak się nimi cieszyć…

Przypomnij sobie dlaczego lubiłaś święta jako dziecko

Karp – nie tylko od święta

Karp, ryba jadana głównie podczas świąt, nie musi wcale być jedynie wigilijnym daniem

Skuteczny i przyswajalny magnez z witaminą B6

Magne B6 – optymalne połączenie magnezu z witaminą B6.

Cukrzyca u kota – jedna z częstszych chorób endokrynologicznych

Cukrzyca, według obowiązującej definicji WHO, jest chorobą (a właściwie grupą chorób o złożonej etiologii) związaną z niedostatecznym wytwarzaniem i/lub działaniem insuliny oraz stanami hiperglikemii. Cukrzyca pierwotna obejmuje typy 1 oraz 2. U kotów stwierdza się, że jest to jedna z najczęściej występujących chorób endokrynologicznych. Co więcej, liczba zachorowań kociaków na cukrzycę stale wzrasta. W latach 60. i 70. ubiegłego wieku, odsetek kotów zmagających się z cukrzycą wynosił jeden przypadek na 1500. Lata 90. to już jeden przypadek zachorowania, na 250 kotów. Cukrzyca u kota staje się zatem dużym problemem dotyczącym całej populacji. Co powoduje cukrzycę u kota? Zaburzenia funkcjonowania trzustki

Domowe sposoby i skuteczny syrop na kaszel dla dzieci

Skuteczne sposoby oraz dobry syrop na kaszel dla dzieci to swoisty niezbędnik każdego rodzica

Nivea Pure Effect oczyszcza i pomaga pozbyć się pryszczy

Mam kapryśną cerę. Odkąd pamiętam zawsze sprawiała mi sporo problemów. Była nastoletnia burza hormonów i trądzik, potem cera przesuszona – jakby nie patrzeć za czasów mojej nastoletniości nie było aż tak skutecznych preparatów dla niebogi, która jak ja, zmaga się z pryszczami.

nivea

Pryszcze nie tylko młodzieńcze

Trudna cera nie-młodzieńcza
Niestety mimo tego, że wczesne lata młodzieńcze i czas nastoletnich uniesień mam już za sobą, problemy z cerą nadal dają o sobie znać. Co prawda trądzik młodzieńczy już mnie dotyczy (nie te lata….), ale nadal zdarza mi się używać kosmetyków, które matują cerę, oczyszczają ją i są przy tym łagodne. Nie wiedzieć czemu wraz nadejściem wiosny, już na jej powitanie moja cera zaczyna być bardziej błyszcząca. Zdarza się nawet, że na twarzy pojawiają się znów koszmarne wspomnienia młodości, czyli pryszcze.

Nivea z polecenia
Od lat mam zaufanie do kosmetyków Nivea, ale szczerze mówiąc nie wiedziałam, ze tak chętnie będę używać serii przeznaczonej raczej dla młodszych ode nie osób, czyli Nivea Pure Effect. Tak naprawdę nawet nie interesowałam się tym asortymentem, ponieważ kojarzył mi się z nastolatkami, które nakładają maseczki, peeling na swoje młode buzie i myślą intensywnie o tym, jak się pozbyć pryszczy przed weekendową imprezą.
Jak zwykle zadziała najskuteczniejsza forma promocji, czyli tzw. poczta pantoflowa, sąsiedzki marketing szeptany. Podczas niezobowiązującej pogawędki z miłą skądinąd sąsiadką, dowiedziałam się, że podkrada nastoletniej córce kosmetyki Nivea Pure Effect, ponieważ także miewa problemy z błyszczącym nosem oraz zaskórnikami.

kosmetyki nivea

Kompleksowa pielęgnacja

Efektywnie z Pure Effect
Zachęcona zarówno poradą, jak i naprawdę ładną cerą sąsiadki zakupiłam podstawowy zestaw. W moim przypadku jest to żel do mycia twarzy, tonik, Nivea Pure Effect Matt Beaty – krem nawilżający i lekki podkład oraz krem na niedoskonałości. Używam takiego zestawu już od pewnego czasu i muszę powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczona. Wbrew pozorom marka zadbała nie tylko o to jak się pozbyć pryszczy, kiedy ma się lat naście. Moja nieco starsza cera jest ładna, czysta, a przy tym nie jest sucha i podrażniona. Lekki krem – podkład jest idealny na co dzień, a wszystkie kosmetyki są łagodne i co szczególnie ważne niekomedogenne, czyli nie zatykają porów.
A przy tym jakie to miłe uczucie, kiedy używam kosmetyków, które zawsze kojarzyły mi się z toaletką nastolatek i bardzo młodych kobiet.

Zdjęcia: nivea.pl, huffingtonpost.com

About The Author

Reply