kozłowka

Zwiedzanie, relaks, piękne krajobrazy – turysto odwiedź lubelskie!

Wele ciekawego czeka na nas na wchodzie kraju, np. w mniej obleganym regionie województwa lubelskiego.

Grillowanie nie tylko na działce – grille elektryczne

TEFAL – grille elektryczne tego producenta są proste w obsłudze, ale można na nich przyrządzić naprawdę wyjątkowe dania.

Dieta i suplementacja – minerały i witaminy w ciąży

Zapotrzebowanie na minerały, składniki odżywcze oraz witaminy w ciąży jest wyższe.

odzież do jogi

Odzież do jogi unikalny look i design

Na pierwszy rzut oka zajęcia jogi mogą wydawać się proste, statyczne. Wystarczy jednak spróbować, aby przekonać się, że: po pierwsze joga to wymagająca forma aktywności, po drugie… pozytywnie wciąga i uzależnia. Jest to jednak nałóg wyjątkowo dobroczynny dla ciała i ducha, a także okazja do skompletowania bardzo interesującej garderoby. Ubrania do jogi charakteryzują się bowiem świetną jakością i naprawdę efektownym wzornictwem. Komfortowe ubrania do jogi Strój do jogi musi spełniać pewne wymagania, aby był praktyczny, funkcjonalny, nie ograniczał swobody ruchów, a tym samym nie zakłócał specyficznej filozofii tego treningu. Joga  to nie tylko sekwencje ruchów, ćwiczeń, ale także „coś dla

Pedicure – zadbane stopy i letnie trendy

Jak zadbać o efektowny pedicure, co w tym sezonie będziemy malować na paznokciach.

Bóle miesiączkowe – przyczyny, przebieg, leczenie

Nawet najbardziej skuteczne leki i wiedza o tym jak złagodzić bóle miesiączkowe, nie zastąpią konsultacji i badań

Bieg, nordic walking czy spacer dla zdrowia?

Popularne formy aktywności są dostępne praktycznie dla wszystkich – spacer, bieganie i nordic walking.

Zielono mi… na zdrowie

Niepozorna zielenina to prawdziwa skarbnica witamin, minerałów i bogactwo wartości odżywczych

Kosmetyki dla mężczyzn – udane zakupy, skuteczna pielęgnacja

Kosmetyki dla mężczyzn zajmują mniej miejsca w drogeriach, ale jest to naprawdę szeroki i różnorodny asortyment

Z kuchni do drogerii – dobroczynne zioła w kosmetyce

Rośliny mają dobroczynny wpływ na skórę, dlatego znajdują szerokie zastosowanie również w kosmetyce.

Wymarzone, wyjątkowe prezenty ślubne

Uwielbiam śluby, wesela, całe to cudowne zamieszanie, święto, podniosły nastrój, radość i dobrą zabawę. Praktycznie zawsze bardzo świetnie bawię się na przyjęciach weselnych, zarówno na kameralnych , jak i tych z wielką pompą, na sto par. Na ślubach oczywiście płaczę ze wzruszenia, czyli mam pełen pakiet emocji. Natomiast wybór prezentów ślubnych bywał drogą przez mękę i nie lada dylematem.

Wybór prezentu... trudna sprawa

Wybór prezentu… trudna sprawa

Lubię wybierać prezenty z listy
Nic więc dziwnego, że z ogromną radością obserwuję coraz częściej stosowany fajny zwyczaj sporządzania listy prezentów ślubnych, wskazania sklepów, miejsc, konkretnych pomysłów. Dla osób, które chcą wybrać naprawdę trafiony, udany podarunek, który przyda się nowożeńcom, to ogromna pomoc. A i dla obdarowanych fajna sytuacja, dzięki której nie mają przysłowiowych już 7 robotów kuchennych i całej góry sztućców. Jest to szczególnie mądra postawa młodej pary, jeśli mają naprawdę specyficzne, określone potrzeby i marzenia. Być może nikt z gości nie wpadłby np. na pomysł zakupu relaksującego pobytu w eleganckim SPA dla nieco umęczonej młodej pary albo wspólnego, romantycznego rejsu pod żaglami. Przecież nie zawsze prezenty ślubne muszą być praktycznie, przydatne w domu, kuchni itp.

Relaks we dwoje

Relaks we dwoje

Damy w prezencie relaks i romantyczne wieczory
Piszę o tym całym prezentowym zamieszaniu dlatego, że właśnie jestem w trakcie wyboru i ostatecznie decyzji w kwestii prezentu dla kuzynki, które wychodzi za maż już w maju (miesiąc bez literki r w nazwie… ). Jako jedno z miejsc z prezentami ślubnymi, o których wraz z przyszłym mężem marzą, podała internetowy skarbiec niezwykłych pomysłów, czyli http://www.wyjatkowyprezent.pl/ .
Zdecydowaliśmy, że właśnie spośród tych niebanalnych

para

Romantycznie, relaksująco, aktywnie

podarunków – przeżyć, wybierzemy coś dla nieco zwariowanej młodej pary. Oczywiście popytałam w jakich obszarach i tematach mam się poruszać. Czy bardziej romantycznie i relaksująco czy raczej zabawa i emocje. Okazuje się, że nawet tak aktywni i dynamiczni młodzi ludzie jak moja kuzynka i jej przyszły mąż potrzebują relaksu. Oczywiście w ramach przygotowań przedślubnych uczestniczą w różnych zabiegach dla zdrowia i urody, ale poza tym są teraz w ciągłym biegu. A zatem wymarzonym prezentem ślubnym będzie wyjazd tylko we dwoje, relaks, spa, ale także zwiedzanie, spacery, malownicze okolice. Niewątpliwie w puli podarunków ślubnych znajdziemy coś dokładnie na miarę marzeń młodej pary.

Zdjęcia: Shutterstock, wyjatkowyprezent.pl, www.rediff.com, etsy.com

About The Author

No Responses

Reply