Jak się robi sushi – to wcale nie jest takie trudne

Jak się robi sushi? Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne.

Domowe sposoby na spierzchnięte usta

Spierzchnięte usta to częsty i niestety bolesny problem wielu pań

Awokado – jedz na zdrowie

Awokado zawiera stosunkowo niewiele cukrów prostych, jest natomiast bogate w… tłuszcze.

Bezsenność, kłopoty ze snem – co robić…?

Kłopoty ze snem to dziś dość powszechny problem, możemy mówić nawet o bezsenności.

Zadbaj o stopy zimą

Zimą stopy są traktowane ciężkimi, ciepłymi butami, grubymi skarpetkami, zapominamy o pielęgnacji

Profilaktyka i leczenie – sposoby na ból dziąseł

Warto znać sposoby na ból dziąseł, ale przede wszystkim jego przyczyny i metody zapobiegania.

Zamotana w szale

Szal stanowi jeden z istotniejszych elementów stylizacji, dodaje jej szyku lub jest awangardowy, oryginalny, niebanalny.

Witaminy w ciąży i w okresie karmienia piersią

Zbilansowana dieta oraz odpowiednia suplementacja mają zapewnić niezbędne składniki mineralne oraz witaminy w ciąży.

O rety przytyłam… czyli poświąteczny detoks

Poświąteczny detoks można zacząć od ożywczego koktajlu, który stymuluje metabolizm

Zrób to sam, czyli maseczki domowe

Domowe maseczki bazują głównie na tym, czego używamy w kuchni

Wymarzone, wyjątkowe prezenty ślubne

Uwielbiam śluby, wesela, całe to cudowne zamieszanie, święto, podniosły nastrój, radość i dobrą zabawę. Praktycznie zawsze bardzo świetnie bawię się na przyjęciach weselnych, zarówno na kameralnych , jak i tych z wielką pompą, na sto par. Na ślubach oczywiście płaczę ze wzruszenia, czyli mam pełen pakiet emocji. Natomiast wybór prezentów ślubnych bywał drogą przez mękę i nie lada dylematem.

Wybór prezentu... trudna sprawa

Wybór prezentu… trudna sprawa

Lubię wybierać prezenty z listy
Nic więc dziwnego, że z ogromną radością obserwuję coraz częściej stosowany fajny zwyczaj sporządzania listy prezentów ślubnych, wskazania sklepów, miejsc, konkretnych pomysłów. Dla osób, które chcą wybrać naprawdę trafiony, udany podarunek, który przyda się nowożeńcom, to ogromna pomoc. A i dla obdarowanych fajna sytuacja, dzięki której nie mają przysłowiowych już 7 robotów kuchennych i całej góry sztućców. Jest to szczególnie mądra postawa młodej pary, jeśli mają naprawdę specyficzne, określone potrzeby i marzenia. Być może nikt z gości nie wpadłby np. na pomysł zakupu relaksującego pobytu w eleganckim SPA dla nieco umęczonej młodej pary albo wspólnego, romantycznego rejsu pod żaglami. Przecież nie zawsze prezenty ślubne muszą być praktycznie, przydatne w domu, kuchni itp.

Relaks we dwoje

Relaks we dwoje

Damy w prezencie relaks i romantyczne wieczory
Piszę o tym całym prezentowym zamieszaniu dlatego, że właśnie jestem w trakcie wyboru i ostatecznie decyzji w kwestii prezentu dla kuzynki, które wychodzi za maż już w maju (miesiąc bez literki r w nazwie… ). Jako jedno z miejsc z prezentami ślubnymi, o których wraz z przyszłym mężem marzą, podała internetowy skarbiec niezwykłych pomysłów, czyli http://www.wyjatkowyprezent.pl/ .
Zdecydowaliśmy, że właśnie spośród tych niebanalnych

para

Romantycznie, relaksująco, aktywnie

podarunków – przeżyć, wybierzemy coś dla nieco zwariowanej młodej pary. Oczywiście popytałam w jakich obszarach i tematach mam się poruszać. Czy bardziej romantycznie i relaksująco czy raczej zabawa i emocje. Okazuje się, że nawet tak aktywni i dynamiczni młodzi ludzie jak moja kuzynka i jej przyszły mąż potrzebują relaksu. Oczywiście w ramach przygotowań przedślubnych uczestniczą w różnych zabiegach dla zdrowia i urody, ale poza tym są teraz w ciągłym biegu. A zatem wymarzonym prezentem ślubnym będzie wyjazd tylko we dwoje, relaks, spa, ale także zwiedzanie, spacery, malownicze okolice. Niewątpliwie w puli podarunków ślubnych znajdziemy coś dokładnie na miarę marzeń młodej pary.

Zdjęcia: Shutterstock, wyjatkowyprezent.pl, www.rediff.com, etsy.com

About The Author

No Responses

Reply