kozłowka

Zwiedzanie, relaks, piękne krajobrazy – turysto odwiedź lubelskie!

Wele ciekawego czeka na nas na wchodzie kraju, np. w mniej obleganym regionie województwa lubelskiego.

Grillowanie nie tylko na działce – grille elektryczne

TEFAL – grille elektryczne tego producenta są proste w obsłudze, ale można na nich przyrządzić naprawdę wyjątkowe dania.

Dieta i suplementacja – minerały i witaminy w ciąży

Zapotrzebowanie na minerały, składniki odżywcze oraz witaminy w ciąży jest wyższe.

odzież do jogi

Odzież do jogi unikalny look i design

Na pierwszy rzut oka zajęcia jogi mogą wydawać się proste, statyczne. Wystarczy jednak spróbować, aby przekonać się, że: po pierwsze joga to wymagająca forma aktywności, po drugie… pozytywnie wciąga i uzależnia. Jest to jednak nałóg wyjątkowo dobroczynny dla ciała i ducha, a także okazja do skompletowania bardzo interesującej garderoby. Ubrania do jogi charakteryzują się bowiem świetną jakością i naprawdę efektownym wzornictwem. Komfortowe ubrania do jogi Strój do jogi musi spełniać pewne wymagania, aby był praktyczny, funkcjonalny, nie ograniczał swobody ruchów, a tym samym nie zakłócał specyficznej filozofii tego treningu. Joga  to nie tylko sekwencje ruchów, ćwiczeń, ale także „coś dla

Pedicure – zadbane stopy i letnie trendy

Jak zadbać o efektowny pedicure, co w tym sezonie będziemy malować na paznokciach.

Bóle miesiączkowe – przyczyny, przebieg, leczenie

Nawet najbardziej skuteczne leki i wiedza o tym jak złagodzić bóle miesiączkowe, nie zastąpią konsultacji i badań

Bieg, nordic walking czy spacer dla zdrowia?

Popularne formy aktywności są dostępne praktycznie dla wszystkich – spacer, bieganie i nordic walking.

Zielono mi… na zdrowie

Niepozorna zielenina to prawdziwa skarbnica witamin, minerałów i bogactwo wartości odżywczych

Kosmetyki dla mężczyzn – udane zakupy, skuteczna pielęgnacja

Kosmetyki dla mężczyzn zajmują mniej miejsca w drogeriach, ale jest to naprawdę szeroki i różnorodny asortyment

Z kuchni do drogerii – dobroczynne zioła w kosmetyce

Rośliny mają dobroczynny wpływ na skórę, dlatego znajdują szerokie zastosowanie również w kosmetyce.

Lekcje angielskiego – tylko w Speak Up

Jak tak dalej pójdzie czubkiem nosa sięgnę chmur. Z dumy oczywiście. Nie tak dawno wspomniałam, że pozytywnie nakręciliśmy moją siostrę na psiaka ze schroniska. I naprawdę poczułam się bardzo dobrze w związku z tą sytuacją. A tu proszę – kolejna niespodzianka. Ja analizuję ofertę szkół językowych pod kątem nauki hiszpańskiego, a mój zaradny małżonek już umawia lekcje angielskiego. Twierdzi przy tym, że moje plany językowe były dla niego bardzo motywujące.

lekcja

Też uczyłam się w Speak Up

Speak english fluently
O tym, że angielski trzeba znać wiedzą dziś nawet przedszkolaki. Oczywiście zarówno ja, jak i mój ambitny maż dość dobrze posługujemy się językiem Szekspira. Niemniej jednak nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. W przypadku mojego małżonka chodzi przede wszystkim o słownictwo branżowe, biznesowe i swobodę konwersacji, czyli dwa obszary bardzo istotne w jego pracy.
Musze przyznać, że jak przystało na prawdziwego faceta, mąż jest o wiele bardziej zdecydowany, decyzyjny i skuteczny. Podczas gdy ja nadal oglądam, czytam, porównuję i siedzę nad kalendarzem, terminarzem, planując ewentualne zajęcia, on już wybrał szkołę i umówił się na spotkanie z doradcą. Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o lekcje angielskiego jego wybór jest raczej oczywisty, Postawił na szkołę, która specjalizuje się w naprawdę skutecznej nauce języka angielskiego. Mowa oczywiście o Speak Up, którą znamy dość dobrze chociażby dlatego, że właśnie tu, kilka lat temu, przygotowywałam się (skutecznie) do egzaminu międzynarodowego.

Angielski skrojony na miarę

schemat

Elastyczne podejście do potrzeb uczniów

Z tego co pamiętam bardzo podobała mi się możliwość dopasowania formuły, czasu, godzin lekcji do indywidualnych potrzeb. Wiadomo, że wiele osób, które decydują się na lekcje angielskiego, ma jakieś życie zawodowe, rodzinne, ewentualnie akademickie. Stąd też bardzo elastyczne podejście do grafiku zajęć i możliwość uczestniczenia w lekcjach online. Głównym celem mojego męża jest praca nad konwersacją, szczególnie w kontekście rozmów biznesowych, szkoleń, rekrutacji itp. Osobiście uważam wybór szkoły za jak najbardziej słuszny. Jakby nie patrzeć Speak Up słynie zarówno ze skuteczności, jak i z indywidualnego podejścia do potrzeb i możliwości czasowych uczestników kursów.
Co prawda decyzja męża (wydatek na kurs) trochę odsuwa w czasie moją hiszpańską przygodę na kursie językowym. Ale szczerze mówiąc i tak jeszcze nie podjęłam decyzji, gdzie i kiedy będę się uczyć. A znając tempo moich procesów decyzyjnych nastąpi to najwcześniej jesienią…


Zdjęcia: Shutterstock, speak-up.pl

About The Author

Reply