kozłowka

Zwiedzanie, relaks, piękne krajobrazy – turysto odwiedź lubelskie!

Wele ciekawego czeka na nas na wchodzie kraju, np. w mniej obleganym regionie województwa lubelskiego.

Grillowanie nie tylko na działce – grille elektryczne

TEFAL – grille elektryczne tego producenta są proste w obsłudze, ale można na nich przyrządzić naprawdę wyjątkowe dania.

Dieta i suplementacja – minerały i witaminy w ciąży

Zapotrzebowanie na minerały, składniki odżywcze oraz witaminy w ciąży jest wyższe.

odzież do jogi

Odzież do jogi unikalny look i design

Na pierwszy rzut oka zajęcia jogi mogą wydawać się proste, statyczne. Wystarczy jednak spróbować, aby przekonać się, że: po pierwsze joga to wymagająca forma aktywności, po drugie… pozytywnie wciąga i uzależnia. Jest to jednak nałóg wyjątkowo dobroczynny dla ciała i ducha, a także okazja do skompletowania bardzo interesującej garderoby. Ubrania do jogi charakteryzują się bowiem świetną jakością i naprawdę efektownym wzornictwem. Komfortowe ubrania do jogi Strój do jogi musi spełniać pewne wymagania, aby był praktyczny, funkcjonalny, nie ograniczał swobody ruchów, a tym samym nie zakłócał specyficznej filozofii tego treningu. Joga  to nie tylko sekwencje ruchów, ćwiczeń, ale także „coś dla

Pedicure – zadbane stopy i letnie trendy

Jak zadbać o efektowny pedicure, co w tym sezonie będziemy malować na paznokciach.

Bóle miesiączkowe – przyczyny, przebieg, leczenie

Nawet najbardziej skuteczne leki i wiedza o tym jak złagodzić bóle miesiączkowe, nie zastąpią konsultacji i badań

Bieg, nordic walking czy spacer dla zdrowia?

Popularne formy aktywności są dostępne praktycznie dla wszystkich – spacer, bieganie i nordic walking.

Zielono mi… na zdrowie

Niepozorna zielenina to prawdziwa skarbnica witamin, minerałów i bogactwo wartości odżywczych

Kosmetyki dla mężczyzn – udane zakupy, skuteczna pielęgnacja

Kosmetyki dla mężczyzn zajmują mniej miejsca w drogeriach, ale jest to naprawdę szeroki i różnorodny asortyment

Z kuchni do drogerii – dobroczynne zioła w kosmetyce

Rośliny mają dobroczynny wpływ na skórę, dlatego znajdują szerokie zastosowanie również w kosmetyce.

Permen – bo są także męskie sprawy

Jako wytrwały internetowy szperacz, przy okazji poszukiwania prezentu dla męża, trafiłam na temat potencji. Zagadnienie ważne, interesujące, ale również trudne. Nie byłabym sobą gdybym nie poczytała i nie dowiedziała się nieco więcej. Z ciekawości, a może tak na przyszłość, na tzw. wszelki wypadek???

para skłocona

Jak rozwiązać „łóżkowe problemy”?

Statystycznie bywa różnie
Wcześniej napisałam o metodach i środkach dla dodatkowych, intensywniejszych doznań. Dziś temat zdecydowanie trudniejszy, czyli co zrobić, kiedy pojawią się problemy, np. kłopoty z osiągnięciem wzwodu. Nie trzeba być seksuologiem, psychologiem, ekspertem w tej dziedzinie, aby wiedzieć, że jest to jeden z najistotniejszych i najbardziej drażliwych obszarów dla każdego mężczyzny. Tymczasem statystyki są bezwzględne i dość smutne. O ile niegdyś problemy z potencją i konieczność wspomagania erekcji dotyczyły głównie panów w podeszłym wieku, dziś jest to prawdziwy koszmar mężczyzn w tzw. kwiecie wieku – od 35 roku życia. Na stronie firmowej suplementu Permen znalazłam m.in dane, które mówią, że kłopoty z osiągnięciem erekcji ma około 1,5 mln młodych i dojrzałych mężczyzn. A zatem można powiedzieć, że jest to wyzwanie dla medycyny i dla panów i to na dużą skalę.

Dlaczego nawet młodzi mężczyźni mają TAKIE problemy?
Przyczyny niedyspozycji łóżkowej mogą być bardzo różne. Poza stricte medycznymi, najczęściej problem tkwi w głowie, emocjach, trybie życia. Stres, przepracowanie, konflikty, niepewność i brak poczucia stabilizacji. To dla każdego mężczyzny sytuacje szczególnie trudne. Nic zatem dziwnego, że zdarzają się wspomniane niedyspozycje, które niestety są przez mężczyzn traktowanie jako wielka porażka. Uruchamia to specyficzny mechanizm błędnego koła – porażka w relacjach damsko męskich to kolejny ogromny stres i spirala się nakręca. Jeśli dodamy do tego przemęczenie, brak ruchu i niezdrową dietę, można powiedzieć, że mamy pełen pakiet powodów, które wywołują problemy z erekcją.

permen

Permen

permen king

Podwójna dawka L-Argininy

permen go

Do zadań specjalnych

Bezpieczna pomoc prosto z apteki
Tym bardziej potrzebne są preparaty takie jak wspomniany Permen. Dla mężczyzn istotny jest fakt, że jest to suplement, co oznacza, że można go kupić bez recepty, dyskretnie. Ponadto jest to środek na bazie naturalnych składników, bezpieczny, bez skutków ubocznych. Skuteczność Permenu to efekt zastosowania znanego już od wieków żeń szenia, a także buzdyganka naziemnego i dawki L-argininy. Szczegółowe informacje o tym, jak taka kompozycja wpływa na wspomaganie erekcji, znalazłam na stronie firmowej suplementów Permen. Warto zauważyć, że panowie mogą korzystać z preparatu zażywanego codziennie oraz doraźnie – 60 minut przed seksem. W ofercie jest bowiem suplement Permen i Permen King (zwiększona dawka L-argininy) do regularnego zażywania oraz działający niemalże natychmiastowo Permen Go!

Oczywiście nie należy zapominać, że u podstaw sprawności i satysfakcji seksualnej zawsze leży zdrowy tryb życia, kontrola stresu, dobra dieta, ruch. Nie można również pominąć troski o dobre relacje z partnerką…


Zdjęcia: pemen.pl, shutterstock, huffpost.com

About The Author

Reply