Jak się robi sushi – to wcale nie jest takie trudne

Jak się robi sushi? Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne.

Domowe sposoby na spierzchnięte usta

Spierzchnięte usta to częsty i niestety bolesny problem wielu pań

Awokado – jedz na zdrowie

Awokado zawiera stosunkowo niewiele cukrów prostych, jest natomiast bogate w… tłuszcze.

Bezsenność, kłopoty ze snem – co robić…?

Kłopoty ze snem to dziś dość powszechny problem, możemy mówić nawet o bezsenności.

Zadbaj o stopy zimą

Zimą stopy są traktowane ciężkimi, ciepłymi butami, grubymi skarpetkami, zapominamy o pielęgnacji

Profilaktyka i leczenie – sposoby na ból dziąseł

Warto znać sposoby na ból dziąseł, ale przede wszystkim jego przyczyny i metody zapobiegania.

Zamotana w szale

Szal stanowi jeden z istotniejszych elementów stylizacji, dodaje jej szyku lub jest awangardowy, oryginalny, niebanalny.

Witaminy w ciąży i w okresie karmienia piersią

Zbilansowana dieta oraz odpowiednia suplementacja mają zapewnić niezbędne składniki mineralne oraz witaminy w ciąży.

O rety przytyłam… czyli poświąteczny detoks

Poświąteczny detoks można zacząć od ożywczego koktajlu, który stymuluje metabolizm

Zrób to sam, czyli maseczki domowe

Domowe maseczki bazują głównie na tym, czego używamy w kuchni

Permen – bo są także męskie sprawy

Jako wytrwały internetowy szperacz, przy okazji poszukiwania prezentu dla męża, trafiłam na temat potencji. Zagadnienie ważne, interesujące, ale również trudne. Nie byłabym sobą gdybym nie poczytała i nie dowiedziała się nieco więcej. Z ciekawości, a może tak na przyszłość, na tzw. wszelki wypadek???

para skłocona

Jak rozwiązać „łóżkowe problemy”?

Statystycznie bywa różnie
Wcześniej napisałam o metodach i środkach dla dodatkowych, intensywniejszych doznań. Dziś temat zdecydowanie trudniejszy, czyli co zrobić, kiedy pojawią się problemy, np. kłopoty z osiągnięciem wzwodu. Nie trzeba być seksuologiem, psychologiem, ekspertem w tej dziedzinie, aby wiedzieć, że jest to jeden z najistotniejszych i najbardziej drażliwych obszarów dla każdego mężczyzny. Tymczasem statystyki są bezwzględne i dość smutne. O ile niegdyś problemy z potencją i konieczność wspomagania erekcji dotyczyły głównie panów w podeszłym wieku, dziś jest to prawdziwy koszmar mężczyzn w tzw. kwiecie wieku – od 35 roku życia. Na stronie firmowej suplementu Permen znalazłam m.in dane, które mówią, że kłopoty z osiągnięciem erekcji ma około 1,5 mln młodych i dojrzałych mężczyzn. A zatem można powiedzieć, że jest to wyzwanie dla medycyny i dla panów i to na dużą skalę.

Dlaczego nawet młodzi mężczyźni mają TAKIE problemy?
Przyczyny niedyspozycji łóżkowej mogą być bardzo różne. Poza stricte medycznymi, najczęściej problem tkwi w głowie, emocjach, trybie życia. Stres, przepracowanie, konflikty, niepewność i brak poczucia stabilizacji. To dla każdego mężczyzny sytuacje szczególnie trudne. Nic zatem dziwnego, że zdarzają się wspomniane niedyspozycje, które niestety są przez mężczyzn traktowanie jako wielka porażka. Uruchamia to specyficzny mechanizm błędnego koła – porażka w relacjach damsko męskich to kolejny ogromny stres i spirala się nakręca. Jeśli dodamy do tego przemęczenie, brak ruchu i niezdrową dietę, można powiedzieć, że mamy pełen pakiet powodów, które wywołują problemy z erekcją.

permen

Permen

permen king

Podwójna dawka L-Argininy

permen go

Do zadań specjalnych

Bezpieczna pomoc prosto z apteki
Tym bardziej potrzebne są preparaty takie jak wspomniany Permen. Dla mężczyzn istotny jest fakt, że jest to suplement, co oznacza, że można go kupić bez recepty, dyskretnie. Ponadto jest to środek na bazie naturalnych składników, bezpieczny, bez skutków ubocznych. Skuteczność Permenu to efekt zastosowania znanego już od wieków żeń szenia, a także buzdyganka naziemnego i dawki L-argininy. Szczegółowe informacje o tym, jak taka kompozycja wpływa na wspomaganie erekcji, znalazłam na stronie firmowej suplementów Permen. Warto zauważyć, że panowie mogą korzystać z preparatu zażywanego codziennie oraz doraźnie – 60 minut przed seksem. W ofercie jest bowiem suplement Permen i Permen King (zwiększona dawka L-argininy) do regularnego zażywania oraz działający niemalże natychmiastowo Permen Go!

Oczywiście nie należy zapominać, że u podstaw sprawności i satysfakcji seksualnej zawsze leży zdrowy tryb życia, kontrola stresu, dobra dieta, ruch. Nie można również pominąć troski o dobre relacje z partnerką…


Zdjęcia: pemen.pl, shutterstock, huffpost.com

About The Author

Reply