Proteza zębowa, czyli jak się cieszyć „trzecimi zębami”

Proteza zębowa ratuje życie towarzyskie, przywraca swobodny, szczery uśmiech, poprawia samopoczucie.

Kapelusze słomkowe – nieodzowny letni dodatek

W tym sezonie królują kapelusze, najczęściej słomkowe, są stylowe, piękne, nadają wyjątkowy charakter stylizacji

Pizza Hut w Gdyni

Pizza Hut to doskonały przykład dobrego jedzenia – odpowiada tym samym, wysokim standardom na całym świecie

Znamiona na skórze – to warto wiedzieć

Znamiona na skórze mogą być prawie niezauważalne albo stanowić problem dla ich posiadacza

Wybierz najlepiej przyswajalny magnez w tabletkach

Warto sięgać po skuteczne preparaty, najlepiej przyswajalny magnez w tabletkach

Pryszcze, zaskórniki, trądzik – to także „dorosły problem”

Trądzik u dorosłych nie jest wcale zjawiskiem marginalnym.

SuperOwoc! Czereśnie – słodko i zdrowo

Rozkoszując się smakiem czereśni warto wiedzieć, że mają one kompleksowy i dobroczynny wpływ na nasze zdrowie.

Wrzody żołądka – objawy, przyczyny, charakterystyka

Choroba wrzodowa żołądka i jej objawy dotyczą statystycznie od 5 do 10% populacji

Kleszcz łąkowy, psi, pospolity… wszystkie groźne!

Jak atakuje kleszcz, jakie są rodzaje (np. kleszcz psi, kleszcz łąkowy czy… obrzeżek gołębień).

Dlaczego warto przesiąść się na rower

Oszczędność, czasu, poznawanie okolicy, proekologiczna postawa i coś dla ciała i dla ducha – warto wsiąść na rower

Permen – bo są także męskie sprawy

Jako wytrwały internetowy szperacz, przy okazji poszukiwania prezentu dla męża, trafiłam na temat potencji. Zagadnienie ważne, interesujące, ale również trudne. Nie byłabym sobą gdybym nie poczytała i nie dowiedziała się nieco więcej. Z ciekawości, a może tak na przyszłość, na tzw. wszelki wypadek???

para skłocona

Jak rozwiązać „łóżkowe problemy”?

Statystycznie bywa różnie
Wcześniej napisałam o metodach i środkach dla dodatkowych, intensywniejszych doznań. Dziś temat zdecydowanie trudniejszy, czyli co zrobić, kiedy pojawią się problemy, np. kłopoty z osiągnięciem wzwodu. Nie trzeba być seksuologiem, psychologiem, ekspertem w tej dziedzinie, aby wiedzieć, że jest to jeden z najistotniejszych i najbardziej drażliwych obszarów dla każdego mężczyzny. Tymczasem statystyki są bezwzględne i dość smutne. O ile niegdyś problemy z potencją i konieczność wspomagania erekcji dotyczyły głównie panów w podeszłym wieku, dziś jest to prawdziwy koszmar mężczyzn w tzw. kwiecie wieku – od 35 roku życia. Na stronie firmowej suplementu Permen znalazłam m.in dane, które mówią, że kłopoty z osiągnięciem erekcji ma około 1,5 mln młodych i dojrzałych mężczyzn. A zatem można powiedzieć, że jest to wyzwanie dla medycyny i dla panów i to na dużą skalę.

Dlaczego nawet młodzi mężczyźni mają TAKIE problemy?
Przyczyny niedyspozycji łóżkowej mogą być bardzo różne. Poza stricte medycznymi, najczęściej problem tkwi w głowie, emocjach, trybie życia. Stres, przepracowanie, konflikty, niepewność i brak poczucia stabilizacji. To dla każdego mężczyzny sytuacje szczególnie trudne. Nic zatem dziwnego, że zdarzają się wspomniane niedyspozycje, które niestety są przez mężczyzn traktowanie jako wielka porażka. Uruchamia to specyficzny mechanizm błędnego koła – porażka w relacjach damsko męskich to kolejny ogromny stres i spirala się nakręca. Jeśli dodamy do tego przemęczenie, brak ruchu i niezdrową dietę, można powiedzieć, że mamy pełen pakiet powodów, które wywołują problemy z erekcją.

permen

Permen

permen king

Podwójna dawka L-Argininy

permen go

Do zadań specjalnych

Bezpieczna pomoc prosto z apteki
Tym bardziej potrzebne są preparaty takie jak wspomniany Permen. Dla mężczyzn istotny jest fakt, że jest to suplement, co oznacza, że można go kupić bez recepty, dyskretnie. Ponadto jest to środek na bazie naturalnych składników, bezpieczny, bez skutków ubocznych. Skuteczność Permenu to efekt zastosowania znanego już od wieków żeń szenia, a także buzdyganka naziemnego i dawki L-argininy. Szczegółowe informacje o tym, jak taka kompozycja wpływa na wspomaganie erekcji, znalazłam na stronie firmowej suplementów Permen. Warto zauważyć, że panowie mogą korzystać z preparatu zażywanego codziennie oraz doraźnie – 60 minut przed seksem. W ofercie jest bowiem suplement Permen i Permen King (zwiększona dawka L-argininy) do regularnego zażywania oraz działający niemalże natychmiastowo Permen Go!

Oczywiście nie należy zapominać, że u podstaw sprawności i satysfakcji seksualnej zawsze leży zdrowy tryb życia, kontrola stresu, dobra dieta, ruch. Nie można również pominąć troski o dobre relacje z partnerką…


Zdjęcia: pemen.pl, shutterstock, huffpost.com

About The Author

Reply