Skuteczny i przyswajalny magnez z witaminą B6

Magne B6 – optymalne połączenie magnezu z witaminą B6.

Cukrzyca u kota – jedna z częstszych chorób endokrynologicznych

Cukrzyca, według obowiązującej definicji WHO, jest chorobą (a właściwie grupą chorób o złożonej etiologii) związaną z niedostatecznym wytwarzaniem i/lub działaniem insuliny oraz stanami hiperglikemii. Cukrzyca pierwotna obejmuje typy 1 oraz 2. U kotów stwierdza się, że jest to jedna z najczęściej występujących chorób endokrynologicznych. Co więcej, liczba zachorowań kociaków na cukrzycę stale wzrasta. W latach 60. i 70. ubiegłego wieku, odsetek kotów zmagających się z cukrzycą wynosił jeden przypadek na 1500. Lata 90. to już jeden przypadek zachorowania, na 250 kotów. Cukrzyca u kota staje się zatem dużym problemem dotyczącym całej populacji. Co powoduje cukrzycę u kota? Zaburzenia funkcjonowania trzustki

Domowe sposoby i skuteczny syrop na kaszel dla dzieci

Skuteczne sposoby oraz dobry syrop na kaszel dla dzieci to swoisty niezbędnik każdego rodzica

Kochamy kundelki!

Kochamy kundelki. Dla wielu osób to absolutnie bezdyskusyjne i prawdziwe stwierdzenie.

Vademecum rodzica – jak przewijać noworodka

Kiedy w grę wchodzi przewijanie noworodka, na początku pojawia się u rodziców obawa…

Biegunka u niemowlaka – elektrolity i probiotyki

Biegunka u niemowlaka niesie ryzyko odwodnienia, którego nigdy nie można lekceważyć.

Skuteczne leczenie i domowe sposoby na grypę

Dobrze zaopatrzona apteczka, domowe sposoby na grypę i przeziębienie oraz zdrowy rozsądek – to nasz jesienno – zimowy zestaw obowiązkowy

Smacznie, zdrowo, egzotycznie – pierś z kurczaka w sosie curry

Egzotyczny klasyk kulinarny, pierś z kurczaka w sosie curry – smacznie i zdrowo

Chrup orzechy na zdrowie!

Orzechy – najcenniejsze z bakalii, wyjątkowo wartościowe i smaczne.

Dieta i trening na redukcję – ogólne zasady

Dieta oraz trening będą skuteczne, jeśli określimy cel i dostosujemy plan treningowy oraz menu do tego celu.

Stylowe, kolorowe auta osobowe na stronie Forda

„Chwaliłam się” już, że jestem jedyną pełnoletnią osobą w mojej rodzinie, która nie prowadzi samochodu, nie ma prawa jazdy. Co gorsza (według moich bliskich) nie mam specjalnie ambicji i zapału w tym kierunku, o czym też już kiedyś wspominałam. Niestety moja rodzinka i przyjaciele co jakiś czas przypominają sobie o tym malutkim braku i próbują skusić, namówić mnie na kolejną próbę pokonania placu manewrowego i miejskiej jazdy.

A mąż kusi…
Oczywiście ponownie „zaatakował” mój ukochany mąż. Jak sam twierdzi żona z czynnym prawem jazdy to bardzo praktyczny i miły aspekt małżeństwa… No cóż, nigdy nie uważałam się za specjalnie praktyczną osobę. Tym razem małżonek postanowił podejść mnie podstępnie – skusić i oczarować perspektywą posiadania prawa jazdy i własnych czterech kółek.

konfigurator

Do wyboru, do koloru

Koloruję Fordy
Jako posiadacz niezawodnego Forda, zaprosił mnie na stronę tejże renomowanej marki i pokazał cudeńka – naprawdę fajne auta osobowe, różne modele, sylwetki i ceny. A następnie… zostawił mnie sam na sam z kolorowymi autami, konfiguratorem, wyborem i świetną zabawą w wybór samochodu na miarę marzeń. Oczywiście rozszyfrowałam go bezbłędnie, co nie zmienia faktu, że wybieranie, dopasowywanie samochodu na stronie Forda wciągnęło mnie na dobre. Obejrzałam dokładnie różne modele aut osobowych. Ekonomiczną Fiestę, stylowego Forda Mondeo i elegancki model Vignale. Pobawiłam się w ustawianie kolorów i rodzajów tapicerki w modelu Galaxy i w praktycznym Tourneo.

W razie czego wiem jak wybrać auto

Aż żal, że nie mam prawa jazdy....

Aż żal, że nie mam prawa jazdy….

Nie ukrywam, że moje „konfigurowanie” samochodu ogranicza się głównie do zmiany kolorów, rodzajów nadwozia i tapicerki. Na tyle wystarcza mi wiedzy na tematy motoryzacyjne. Ale wiem, że za pośrednictwem strony mogę załatwić naprawdę dużo. Od wyboru modelu i wszelkich jego atrybutów, po wyszukanie dilera, umówienie jazdy próbnej, kontakt z konsultantem, który o samochodach wie zdecydowanie więcej ode mnie.
Niestety na razie największą przeszkodą nie jest mój brak wiedzy, ale puste etui na prawo jazdy, które dostałam kiedyś od małżonka – optymisty.

Zdjęcia:www.ford.pl

About The Author

Reply