Jak dbać o włosy – letnie wyzwania

Co zrobić, żeby po udanych wakacjach nie wyglądać jak strach na wróble, jak dbać o włosy?

Cytrynowo i zdrowo, czyli dobry tran dla dzieci

Warto wiedzieć jaki tran wybrać, aby zaspokoić zapotrzebowanie młodego organizmu.

Skuteczne, nowoczesne i ergonomiczne myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe Husqvarna są łatwe w obsłudze, a jednocześnie bardzo skuteczne

Purina Beyond – dla zdrowia psich smakoszy

Na uwagę zasługują na pewno nowe karmy Purina Beyond, zbilansowane, pełnowartościowe, oparte na wysokiej jakości, naturalnych składnikach

Wolontariat – warto pomagać!

Wolontariat staje się sposobem na życie wielu osób – każdy może pomagać w takim zakresie na jaki go stać

plaża

Dlaczego warto wybrać się na urlop przed sezonem

Urlop przed sezonem to sposób na oszczędności, relaks i ucieczkę od tłumu turystów.

kozłowka

Zwiedzanie, relaks, piękne krajobrazy – turysto odwiedź lubelskie!

Wele ciekawego czeka na nas na wchodzie kraju, np. w mniej obleganym regionie województwa lubelskiego.

Grillowanie nie tylko na działce – grille elektryczne

TEFAL – grille elektryczne tego producenta są proste w obsłudze, ale można na nich przyrządzić naprawdę wyjątkowe dania.

Dieta i suplementacja – minerały i witaminy w ciąży

Zapotrzebowanie na minerały, składniki odżywcze oraz witaminy w ciąży jest wyższe.

odzież do jogi

Odzież do jogi unikalny look i design

Na pierwszy rzut oka zajęcia jogi mogą wydawać się proste, statyczne. Wystarczy jednak spróbować, aby przekonać się, że: po pierwsze joga to wymagająca forma aktywności, po drugie… pozytywnie wciąga i uzależnia. Jest to jednak nałóg wyjątkowo dobroczynny dla ciała i ducha, a także okazja do skompletowania bardzo interesującej garderoby. Ubrania do jogi charakteryzują się bowiem świetną jakością i naprawdę efektownym wzornictwem. Komfortowe ubrania do jogi Strój do jogi musi spełniać pewne wymagania, aby był praktyczny, funkcjonalny, nie ograniczał swobody ruchów, a tym samym nie zakłócał specyficznej filozofii tego treningu. Joga  to nie tylko sekwencje ruchów, ćwiczeń, ale także „coś dla

Stylowe, kolorowe auta osobowe na stronie Forda

„Chwaliłam się” już, że jestem jedyną pełnoletnią osobą w mojej rodzinie, która nie prowadzi samochodu, nie ma prawa jazdy. Co gorsza (według moich bliskich) nie mam specjalnie ambicji i zapału w tym kierunku, o czym też już kiedyś wspominałam. Niestety moja rodzinka i przyjaciele co jakiś czas przypominają sobie o tym malutkim braku i próbują skusić, namówić mnie na kolejną próbę pokonania placu manewrowego i miejskiej jazdy.

A mąż kusi…
Oczywiście ponownie „zaatakował” mój ukochany mąż. Jak sam twierdzi żona z czynnym prawem jazdy to bardzo praktyczny i miły aspekt małżeństwa… No cóż, nigdy nie uważałam się za specjalnie praktyczną osobę. Tym razem małżonek postanowił podejść mnie podstępnie – skusić i oczarować perspektywą posiadania prawa jazdy i własnych czterech kółek.

konfigurator

Do wyboru, do koloru

Koloruję Fordy
Jako posiadacz niezawodnego Forda, zaprosił mnie na stronę tejże renomowanej marki i pokazał cudeńka – naprawdę fajne auta osobowe, różne modele, sylwetki i ceny. A następnie… zostawił mnie sam na sam z kolorowymi autami, konfiguratorem, wyborem i świetną zabawą w wybór samochodu na miarę marzeń. Oczywiście rozszyfrowałam go bezbłędnie, co nie zmienia faktu, że wybieranie, dopasowywanie samochodu na stronie Forda wciągnęło mnie na dobre. Obejrzałam dokładnie różne modele aut osobowych. Ekonomiczną Fiestę, stylowego Forda Mondeo i elegancki model Vignale. Pobawiłam się w ustawianie kolorów i rodzajów tapicerki w modelu Galaxy i w praktycznym Tourneo.

W razie czego wiem jak wybrać auto

Aż żal, że nie mam prawa jazdy....

Aż żal, że nie mam prawa jazdy….

Nie ukrywam, że moje „konfigurowanie” samochodu ogranicza się głównie do zmiany kolorów, rodzajów nadwozia i tapicerki. Na tyle wystarcza mi wiedzy na tematy motoryzacyjne. Ale wiem, że za pośrednictwem strony mogę załatwić naprawdę dużo. Od wyboru modelu i wszelkich jego atrybutów, po wyszukanie dilera, umówienie jazdy próbnej, kontakt z konsultantem, który o samochodach wie zdecydowanie więcej ode mnie.
Niestety na razie największą przeszkodą nie jest mój brak wiedzy, ale puste etui na prawo jazdy, które dostałam kiedyś od małżonka – optymisty.

Zdjęcia:www.ford.pl

About The Author

Reply