Bolące stawy – reumatyzm i inne przyczyny

Najczęściej bolące stawy kojarzymy z reumatyzmem, ale to nie jedyna przyczyna takich dolegliwości.

Ból brzucha – gdzie boli i dlaczego

Ból brzucha to wyzwanie dla pacjenta i diagnostyki i jedna z najczęściej zgłaszanych dolegliwości

Pyszne pasztety – na śniadanie i od święta

Parafrazując słowa poety możemy z dumą powiedzieć, że Polacy nie gęsi i swoje pasztety mają

Przygotuj włosy do zimy

Sezon jesienno – zimowy bywa największym wyzwaniem dla włosów

Fosfolipidy – dlaczego są tak ważne dla wątroby

Pojęcia takie jak hepatocyty, fosfolipidy czy też funkcje wątroby, powinny być nam znane.

Jesień w parku – dla zdrowia i dla zabawy

Jesienny park zamiast telewizora i komputera!

Chroń skórę, sięgnij po Iwostin Solecrin

Wielbiciele opalania powinni wiedzieć, że słońce to nie samo dobro, może negatywnie wpływać na skórę i zagrażać zdrowiu

Ekologiczna żywność – postaw na zdrowie

Jakie wymagania musi spełniać zdrowe jedzenie, aby można było uznać je za wartościową żywność ekologiczną

Zdrowie pupila – pełnowartościowe karmy dla psów

Odpowiednio dobrane pełnowartościowe karmy dla psów zapewnią im zdrowie, kondycję, odporność, energię, oczywiście będą im także smakować.

Odparzenia pieluszkowe – jak im zapobiec i jak je leczyć

Skóra niemowląt jest delikatna, a odparzenia pieluszkowe spędzają sen z powiek najbardziej troskliwym mamom

Rozwój zawodowy i szkolenia handlowe

Jestem zdania, że w każdej profesji, pasji, zawodzie kluczem do sukcesu jest umysł otwarty na nowe, na naukę. Niezależnie od tego czy jest to praca na stanowisku księgowej, szefa kuchni, managera sprzedaży, lekarza czy wizażystki, nie można stanąć w miejscu, osiąść na laurach i odcinać kuponów. A jeśli już ktoś jest takim szczęściarzem jak ja i wykonuje pracę, którą lubi, rozwój oraz nauka są nie tylko wyzwaniem i koniecznością, ale przede wszystkim dają ogromną satysfakcję.

open mind

Uczymy się przez całe życie

Zakres i specyfika szkoleń handlowych
Szkolenia handlowe to bardzo specyficzny obszar nauczania, rozwijania umiejętności i zdobywania kompetencji. Co prawda nie brakuje sceptyków oraz niepoprawnych optymistów, którzy uważają, że dobrym handlowcem trzeba się urodzić i już się nim jest. Tak naprawdę rzeczywistość jest taka, że skuteczny, dobry sprzedawca to nie talent i tzw. gadane, ale rzetelna wiedza, doświadczenie i otwarty umysł. Ze względu na to, że dobry handlowiec musi łączyć wiele cech, umiejętności i kwalifikacji, również szkolenia handlowe mogą dotyczyć wielu zagadnień.
Z reguły wstępne, pierwsze zajęcia, kursy przekazujące ogólną wiedzę, podstawy dotyczące pracy handlowca, obejmują kompleksowe zagadnienia. A zatem szkolenia handlowe dla nowych pracowników, dla amatorów to prezentacja specyfiki produktu, usługi, charakterystyki klientów, technik negocjacyjnych, rozwiązywania problemów i pracy nad obiekcjami klientów. Bardziej szczegółowe, skoncentrowane na konkretnych zagadnieniach szkolenia handlowe są skierowane do osób, które już „siedzą w branży”, chcą i powinny rozwijać się i podnosić kwalifikacje.

Jak poradzić sobie z trudnym klientem

umowa

Sukces – zadowolenie po dwóch stronach

Przyznam się (z dumą…), że należę właśnie do takiego grona handlowców, którzy chętnie uczestniczą w profesjonalnych szkoleniach na wysokim poziomie. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że będę miała okazję skorzystać z bardzo dobrych i ciekawych zajęć jednej z najlepszych firm szkoleniowych. Kontrakt Osh to Grupa Szkoleniowa, która oferuje bardzo szerokie spektrum profesjonalnych kursów. W moim zawodzie najbardziej atrakcyjne są oczywiście te związane ze sprzedażą. W ubiegłym roku miałam okazję ukończyć kurs dotyczący windykacji, odzyskiwania należności, co jest naprawdę trudnym i niezbyt wdzięcznym zadaniem, ale jak się okazuje – jak najbardziej możliwym i wykonalnym.

szkoelnie

Cenna umiejętność

Jeszcze w tym roku będę miała możliwość uczestniczenia w szkoleniu dotyczącym budowania trwałych relacji z klientem. Niewątpliwie dziś, na konkurencyjnym i wymagającym rynku, jest to bardzo ważna i ceniona umiejętność.

Zdjęcia: kontraktosh.pl, shutterstock

About The Author

Reply