Ruskorex – maść i czopki na „wstydliwy” problem

Profilaktyka, konsultacja lekarska, odpowiednia terapia w razie konieczności (np. leki takie jak Ruskorex)

Jak robić dobre zdjęcia – kurs fotografii w Krakowie

Zajęcia wprowadzające w tajniki dobrych ujęć – kurs fotografii w Krakowie organizowany przez Akademię Nikona

Problemy z erekcją na tle psychologicznym

Problemy z erekcją na tle psychologicznym, to jedno z poważniejszych wyzwań przed jakim stają dzisiejsze związki

Przez żołądek do serca, czyli walentynkowe przysmaki

Do walentynkowych przysmaków dodajmy chili, imbir, awokado, cynamon, kawior, owoce morze i pyszną, sensualną czekoladę

Panele laminowane – piękny wygląd Twojej podłogi

Poszukując idealnego sposobu wykończenia podłogi, warto wziąć pod uwagę panele laminowane. To nowoczesna i niezwykle elegancka alternatywa dla podłóg drewnianych, która cieszy się coraz większą popularnością. To przede wszystkim estetyczne i trwałe rozwiązanie, które jest w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta. Trwałość paneli tego typu gwarantuje piękny wygląd podłogi przez długie lata. Dodatkowo panele nie wymagają szczególnej konserwacji, zaś wysoka odporność na ścieranie powoduje, że są trwałe. Wyjątkową jakością wyróżniają się panele podłogowe Alloc oraz Sensa. To wyroby czołowych producentów, które wyróżniają się najwyższą jakością. Szeroki wybór kolorystyczny gwarantuje łatwość znalezienia idealnych rozwiązań. Panele laminowane są łatwe w montażu, dzięki

Pantone mówi: Ultra Violet, czyli fiolet jako kolor roku

Pantone mówi: Ultra Violet, czyli fiolet jako kolor roku

Ratunek dla męskiej głowy – Loxon na wypadanie włosów

Bujna fryzura i zdrowe włosy to nie tylko kobiecy atut, a nadmierne wypadanie włosów to częściej męski problem.

Pomysł na Walentynki, czyli jak go zaskoczyć

Walentynki! Pomysł na idealny walentynkowy podarunek dla chłopaka to dopiero zadanie

Sprawdź aktualne oferty pracy w Holandii

Holandia pnie się stopniowo w górę, jeśli chodzi o ranking krajów, do których Polacy wyjeżdżają w celach zarobkowych.

Ne lekceważ objawów – ból z lewej strony brzucha

Kłucie w nadbrzuszu czy ból z lewej strony brzucha mogą świadczyć o zupełnie innym problemie zdrowotnym.

Rozwój zawodowy i szkolenia handlowe

Jestem zdania, że w każdej profesji, pasji, zawodzie kluczem do sukcesu jest umysł otwarty na nowe, na naukę. Niezależnie od tego czy jest to praca na stanowisku księgowej, szefa kuchni, managera sprzedaży, lekarza czy wizażystki, nie można stanąć w miejscu, osiąść na laurach i odcinać kuponów. A jeśli już ktoś jest takim szczęściarzem jak ja i wykonuje pracę, którą lubi, rozwój oraz nauka są nie tylko wyzwaniem i koniecznością, ale przede wszystkim dają ogromną satysfakcję.

open mind

Uczymy się przez całe życie

Zakres i specyfika szkoleń handlowych
Szkolenia handlowe to bardzo specyficzny obszar nauczania, rozwijania umiejętności i zdobywania kompetencji. Co prawda nie brakuje sceptyków oraz niepoprawnych optymistów, którzy uważają, że dobrym handlowcem trzeba się urodzić i już się nim jest. Tak naprawdę rzeczywistość jest taka, że skuteczny, dobry sprzedawca to nie talent i tzw. gadane, ale rzetelna wiedza, doświadczenie i otwarty umysł. Ze względu na to, że dobry handlowiec musi łączyć wiele cech, umiejętności i kwalifikacji, również szkolenia handlowe mogą dotyczyć wielu zagadnień.
Z reguły wstępne, pierwsze zajęcia, kursy przekazujące ogólną wiedzę, podstawy dotyczące pracy handlowca, obejmują kompleksowe zagadnienia. A zatem szkolenia handlowe dla nowych pracowników, dla amatorów to prezentacja specyfiki produktu, usługi, charakterystyki klientów, technik negocjacyjnych, rozwiązywania problemów i pracy nad obiekcjami klientów. Bardziej szczegółowe, skoncentrowane na konkretnych zagadnieniach szkolenia handlowe są skierowane do osób, które już „siedzą w branży”, chcą i powinny rozwijać się i podnosić kwalifikacje.

Jak poradzić sobie z trudnym klientem

umowa

Sukces – zadowolenie po dwóch stronach

Przyznam się (z dumą…), że należę właśnie do takiego grona handlowców, którzy chętnie uczestniczą w profesjonalnych szkoleniach na wysokim poziomie. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że będę miała okazję skorzystać z bardzo dobrych i ciekawych zajęć jednej z najlepszych firm szkoleniowych. Kontrakt Osh to Grupa Szkoleniowa, która oferuje bardzo szerokie spektrum profesjonalnych kursów. W moim zawodzie najbardziej atrakcyjne są oczywiście te związane ze sprzedażą. W ubiegłym roku miałam okazję ukończyć kurs dotyczący windykacji, odzyskiwania należności, co jest naprawdę trudnym i niezbyt wdzięcznym zadaniem, ale jak się okazuje – jak najbardziej możliwym i wykonalnym.

szkoelnie

Cenna umiejętność

Jeszcze w tym roku będę miała możliwość uczestniczenia w szkoleniu dotyczącym budowania trwałych relacji z klientem. Niewątpliwie dziś, na konkurencyjnym i wymagającym rynku, jest to bardzo ważna i ceniona umiejętność.

Zdjęcia: kontraktosh.pl, shutterstock

About The Author

Reply