Jak się robi sushi – to wcale nie jest takie trudne

Jak się robi sushi? Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne.

Domowe sposoby na spierzchnięte usta

Spierzchnięte usta to częsty i niestety bolesny problem wielu pań

Awokado – jedz na zdrowie

Awokado zawiera stosunkowo niewiele cukrów prostych, jest natomiast bogate w… tłuszcze.

Bezsenność, kłopoty ze snem – co robić…?

Kłopoty ze snem to dziś dość powszechny problem, możemy mówić nawet o bezsenności.

Zadbaj o stopy zimą

Zimą stopy są traktowane ciężkimi, ciepłymi butami, grubymi skarpetkami, zapominamy o pielęgnacji

Profilaktyka i leczenie – sposoby na ból dziąseł

Warto znać sposoby na ból dziąseł, ale przede wszystkim jego przyczyny i metody zapobiegania.

Zamotana w szale

Szal stanowi jeden z istotniejszych elementów stylizacji, dodaje jej szyku lub jest awangardowy, oryginalny, niebanalny.

Witaminy w ciąży i w okresie karmienia piersią

Zbilansowana dieta oraz odpowiednia suplementacja mają zapewnić niezbędne składniki mineralne oraz witaminy w ciąży.

O rety przytyłam… czyli poświąteczny detoks

Poświąteczny detoks można zacząć od ożywczego koktajlu, który stymuluje metabolizm

Zrób to sam, czyli maseczki domowe

Domowe maseczki bazują głównie na tym, czego używamy w kuchni

Rozwój zawodowy i szkolenia handlowe

Jestem zdania, że w każdej profesji, pasji, zawodzie kluczem do sukcesu jest umysł otwarty na nowe, na naukę. Niezależnie od tego czy jest to praca na stanowisku księgowej, szefa kuchni, managera sprzedaży, lekarza czy wizażystki, nie można stanąć w miejscu, osiąść na laurach i odcinać kuponów. A jeśli już ktoś jest takim szczęściarzem jak ja i wykonuje pracę, którą lubi, rozwój oraz nauka są nie tylko wyzwaniem i koniecznością, ale przede wszystkim dają ogromną satysfakcję.

open mind

Uczymy się przez całe życie

Zakres i specyfika szkoleń handlowych
Szkolenia handlowe to bardzo specyficzny obszar nauczania, rozwijania umiejętności i zdobywania kompetencji. Co prawda nie brakuje sceptyków oraz niepoprawnych optymistów, którzy uważają, że dobrym handlowcem trzeba się urodzić i już się nim jest. Tak naprawdę rzeczywistość jest taka, że skuteczny, dobry sprzedawca to nie talent i tzw. gadane, ale rzetelna wiedza, doświadczenie i otwarty umysł. Ze względu na to, że dobry handlowiec musi łączyć wiele cech, umiejętności i kwalifikacji, również szkolenia handlowe mogą dotyczyć wielu zagadnień.
Z reguły wstępne, pierwsze zajęcia, kursy przekazujące ogólną wiedzę, podstawy dotyczące pracy handlowca, obejmują kompleksowe zagadnienia. A zatem szkolenia handlowe dla nowych pracowników, dla amatorów to prezentacja specyfiki produktu, usługi, charakterystyki klientów, technik negocjacyjnych, rozwiązywania problemów i pracy nad obiekcjami klientów. Bardziej szczegółowe, skoncentrowane na konkretnych zagadnieniach szkolenia handlowe są skierowane do osób, które już „siedzą w branży”, chcą i powinny rozwijać się i podnosić kwalifikacje.

Jak poradzić sobie z trudnym klientem

umowa

Sukces – zadowolenie po dwóch stronach

Przyznam się (z dumą…), że należę właśnie do takiego grona handlowców, którzy chętnie uczestniczą w profesjonalnych szkoleniach na wysokim poziomie. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że będę miała okazję skorzystać z bardzo dobrych i ciekawych zajęć jednej z najlepszych firm szkoleniowych. Kontrakt Osh to Grupa Szkoleniowa, która oferuje bardzo szerokie spektrum profesjonalnych kursów. W moim zawodzie najbardziej atrakcyjne są oczywiście te związane ze sprzedażą. W ubiegłym roku miałam okazję ukończyć kurs dotyczący windykacji, odzyskiwania należności, co jest naprawdę trudnym i niezbyt wdzięcznym zadaniem, ale jak się okazuje – jak najbardziej możliwym i wykonalnym.

szkoelnie

Cenna umiejętność

Jeszcze w tym roku będę miała możliwość uczestniczenia w szkoleniu dotyczącym budowania trwałych relacji z klientem. Niewątpliwie dziś, na konkurencyjnym i wymagającym rynku, jest to bardzo ważna i ceniona umiejętność.

Zdjęcia: kontraktosh.pl, shutterstock

About The Author

Reply