kozłowka

Zwiedzanie, relaks, piękne krajobrazy – turysto odwiedź lubelskie!

Wele ciekawego czeka na nas na wchodzie kraju, np. w mniej obleganym regionie województwa lubelskiego.

Grillowanie nie tylko na działce – grille elektryczne

TEFAL – grille elektryczne tego producenta są proste w obsłudze, ale można na nich przyrządzić naprawdę wyjątkowe dania.

Dieta i suplementacja – minerały i witaminy w ciąży

Zapotrzebowanie na minerały, składniki odżywcze oraz witaminy w ciąży jest wyższe.

odzież do jogi

Odzież do jogi unikalny look i design

Na pierwszy rzut oka zajęcia jogi mogą wydawać się proste, statyczne. Wystarczy jednak spróbować, aby przekonać się, że: po pierwsze joga to wymagająca forma aktywności, po drugie… pozytywnie wciąga i uzależnia. Jest to jednak nałóg wyjątkowo dobroczynny dla ciała i ducha, a także okazja do skompletowania bardzo interesującej garderoby. Ubrania do jogi charakteryzują się bowiem świetną jakością i naprawdę efektownym wzornictwem. Komfortowe ubrania do jogi Strój do jogi musi spełniać pewne wymagania, aby był praktyczny, funkcjonalny, nie ograniczał swobody ruchów, a tym samym nie zakłócał specyficznej filozofii tego treningu. Joga  to nie tylko sekwencje ruchów, ćwiczeń, ale także „coś dla

Pedicure – zadbane stopy i letnie trendy

Jak zadbać o efektowny pedicure, co w tym sezonie będziemy malować na paznokciach.

Bóle miesiączkowe – przyczyny, przebieg, leczenie

Nawet najbardziej skuteczne leki i wiedza o tym jak złagodzić bóle miesiączkowe, nie zastąpią konsultacji i badań

Bieg, nordic walking czy spacer dla zdrowia?

Popularne formy aktywności są dostępne praktycznie dla wszystkich – spacer, bieganie i nordic walking.

Zielono mi… na zdrowie

Niepozorna zielenina to prawdziwa skarbnica witamin, minerałów i bogactwo wartości odżywczych

Kosmetyki dla mężczyzn – udane zakupy, skuteczna pielęgnacja

Kosmetyki dla mężczyzn zajmują mniej miejsca w drogeriach, ale jest to naprawdę szeroki i różnorodny asortyment

Z kuchni do drogerii – dobroczynne zioła w kosmetyce

Rośliny mają dobroczynny wpływ na skórę, dlatego znajdują szerokie zastosowanie również w kosmetyce.

Rozwój zawodowy i szkolenia handlowe

Jestem zdania, że w każdej profesji, pasji, zawodzie kluczem do sukcesu jest umysł otwarty na nowe, na naukę. Niezależnie od tego czy jest to praca na stanowisku księgowej, szefa kuchni, managera sprzedaży, lekarza czy wizażystki, nie można stanąć w miejscu, osiąść na laurach i odcinać kuponów. A jeśli już ktoś jest takim szczęściarzem jak ja i wykonuje pracę, którą lubi, rozwój oraz nauka są nie tylko wyzwaniem i koniecznością, ale przede wszystkim dają ogromną satysfakcję.

open mind

Uczymy się przez całe życie

Zakres i specyfika szkoleń handlowych
Szkolenia handlowe to bardzo specyficzny obszar nauczania, rozwijania umiejętności i zdobywania kompetencji. Co prawda nie brakuje sceptyków oraz niepoprawnych optymistów, którzy uważają, że dobrym handlowcem trzeba się urodzić i już się nim jest. Tak naprawdę rzeczywistość jest taka, że skuteczny, dobry sprzedawca to nie talent i tzw. gadane, ale rzetelna wiedza, doświadczenie i otwarty umysł. Ze względu na to, że dobry handlowiec musi łączyć wiele cech, umiejętności i kwalifikacji, również szkolenia handlowe mogą dotyczyć wielu zagadnień.
Z reguły wstępne, pierwsze zajęcia, kursy przekazujące ogólną wiedzę, podstawy dotyczące pracy handlowca, obejmują kompleksowe zagadnienia. A zatem szkolenia handlowe dla nowych pracowników, dla amatorów to prezentacja specyfiki produktu, usługi, charakterystyki klientów, technik negocjacyjnych, rozwiązywania problemów i pracy nad obiekcjami klientów. Bardziej szczegółowe, skoncentrowane na konkretnych zagadnieniach szkolenia handlowe są skierowane do osób, które już „siedzą w branży”, chcą i powinny rozwijać się i podnosić kwalifikacje.

Jak poradzić sobie z trudnym klientem

umowa

Sukces – zadowolenie po dwóch stronach

Przyznam się (z dumą…), że należę właśnie do takiego grona handlowców, którzy chętnie uczestniczą w profesjonalnych szkoleniach na wysokim poziomie. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że będę miała okazję skorzystać z bardzo dobrych i ciekawych zajęć jednej z najlepszych firm szkoleniowych. Kontrakt Osh to Grupa Szkoleniowa, która oferuje bardzo szerokie spektrum profesjonalnych kursów. W moim zawodzie najbardziej atrakcyjne są oczywiście te związane ze sprzedażą. W ubiegłym roku miałam okazję ukończyć kurs dotyczący windykacji, odzyskiwania należności, co jest naprawdę trudnym i niezbyt wdzięcznym zadaniem, ale jak się okazuje – jak najbardziej możliwym i wykonalnym.

szkoelnie

Cenna umiejętność

Jeszcze w tym roku będę miała możliwość uczestniczenia w szkoleniu dotyczącym budowania trwałych relacji z klientem. Niewątpliwie dziś, na konkurencyjnym i wymagającym rynku, jest to bardzo ważna i ceniona umiejętność.

Zdjęcia: kontraktosh.pl, shutterstock

About The Author

Reply