Żywienie niemowląt – jak przygotować mleko modyfikowane

Wybór odpowiedniej mieszanki i wiedza o tym, jak przygotować mleko modyfikowane, są bardzo ważne dla każdej młodej mamy

Grecja – doskonały pomysł na udany urlop

Greca to wymarzony i zawsze modny kierunek wyjazdów urlopowych i wycieczek krajoznawczych

Wiosenne przeziębienie u dzieci

Przeziębienie u dzieci nie jest stanem wyjątkowym, w okresie budowania odporności dzieci chorują nawet kilkanaście razy w ciągu roku

Motywy roślinne, ekologia i egzotyka we wnętrzach

Bardzo modne motywy roślinne mogą stanowić główny motyw, ale także efektowne dodatki, dekoracje, akcesoria.

zdobienie paznokci

Stemplowanie paznokci – jak zacząć?

Stemplowanie paznokci to jedna z najpopularniejszych obecnie metod ich zdobienia. Pozwala ona dość szybko i łatwo zamienić zwykły manicure w mało dzieło sztuki. I to bez czasochłonnego i wymagającego ręcznego malowania wzorów. Teraz wystarczy odbicie wzorów z płytek oraz przeniesienie ich na paznokci. I gotowe!

Jak zacząć biegać – oto jest pytanie…

Kluczowe znaczenie ma odpowiedź na pytanie – jak zacząć biegać tak, aby stało się to pasją, przyzwyczajeniem, czymś ważnym, a nawet niezbędnym.

Niebanalne buty na wiosnę

Wyobraźni projektantom nie brakuje i zapewniają nam prawdziwy diabelski młyn z butami

lampa do paznokci

Lampa LED do paznokci – jak dobrze wybrać?

Manicure żelowy i hybrydowy cieszy się dziś ogromną popularnością. I nie ma się co dziwić, jego wykonanie nie jest wcale skomplikowane, a pozwala na uzyskanie trwałego efektu, dzięki czemu paznokcie są bardzo zadbane i atrakcyjne.

Co na kaszel dla małego dziecka

Co na kaszel u najmłodszych pacjentów? Jak ulżyć i nie zakłócać mechanizmu samooczyszczania dróg oddechowych

Dlaczego smakuje nam kurczak w sosie kurkowym?

Często sięgam po przepisy na dania z drobiu, np. takie jak kurczak w sosie kurkowym.

Moda FIT

Zainteresowanie zdrową aktywnością w różnych przejawach, to nie tylko kwestia wyboru klubu, rodzaju zajęć czy parku, w którym biegam. Jestem przecież kobietą, a jak wiadomo kobieta i sport to również dość starannie zaplanowany outfit. Przyznam, że bardzo lubię sportowe ciuszki. Koniecznie kolorowe i kobiece.

Wygodne ubrania do jogi

Wygodne ubrania do jogi

Kolorowe buty

Kolorowe buty

Kolorowo i sportowo
Na co dzień noszę się raczej klasycznie ze względu na pracę. Lubię stonowane kolory, proste ale kobiece fasony. Ale w czasie zajęć fitness, tańcząc zumbę czy podczas joggingu, chętnie wyróżniam się kolorami.
Oczywiście lubię też oglądać różne sportowe stylizacje. Takie internetowe przeglądanie ciekawostek w modzie sportowej to nie tylko inspiracja. Zdarza się, że wirtualne buszowanie kończy się zakupem nowego topu albo chociaż sznurówek w neonowych kolorach, które odmieniają wygląd klasycznych, wygodnych butów do biegania.

Lubie ładnie wyglądać...

Lubie ładnie wyglądać…

Modnie i praktycznie
Nie ukrywam, że lubię ładnie wyglądać, kiedy ćwiczę czy biegam, ale priorytetem jest zawsze komfort i bezpieczeństwo. Topy do intensywnych ćwiczeń czy joggingu mogą być w ciekawych fasonach i kolorach, ale przede wszystkim muszą być wykonane z odpowiednich materiałów i stanowić swoisty „stelaż” w czasie biegania, podskoków itp.
Buty z kolorową podeszwą w nasyconych kolorach? Oczywiście wyglądają super, ale najważniejsze, aby amortyzowały dynamiczne kroki podczas biegu, były wygodne i bezpieczne w czasie treningów cardio czy HIIT. Z kolei ubranie do yogi czy pilates musi zapewniać mi swobodę ruchów.

Można powiedzieć, że wybierając ubrania sportowe staję przed niełatwym zadaniem – połączenia tego co ładne z praktycznym, mody z komfortem. Na szczęście oferta sklepów sportowych jest dziś bajecznie kolorowa, kobieca, a przy tym naprawdę dobrej jakości i w różnych cenach.

źródło zdjęć: pinterest, foter.pl

About The Author

Reply