kozłowka

Zwiedzanie, relaks, piękne krajobrazy – turysto odwiedź lubelskie!

Wele ciekawego czeka na nas na wchodzie kraju, np. w mniej obleganym regionie województwa lubelskiego.

Grillowanie nie tylko na działce – grille elektryczne

TEFAL – grille elektryczne tego producenta są proste w obsłudze, ale można na nich przyrządzić naprawdę wyjątkowe dania.

Dieta i suplementacja – minerały i witaminy w ciąży

Zapotrzebowanie na minerały, składniki odżywcze oraz witaminy w ciąży jest wyższe.

odzież do jogi

Odzież do jogi unikalny look i design

Na pierwszy rzut oka zajęcia jogi mogą wydawać się proste, statyczne. Wystarczy jednak spróbować, aby przekonać się, że: po pierwsze joga to wymagająca forma aktywności, po drugie… pozytywnie wciąga i uzależnia. Jest to jednak nałóg wyjątkowo dobroczynny dla ciała i ducha, a także okazja do skompletowania bardzo interesującej garderoby. Ubrania do jogi charakteryzują się bowiem świetną jakością i naprawdę efektownym wzornictwem. Komfortowe ubrania do jogi Strój do jogi musi spełniać pewne wymagania, aby był praktyczny, funkcjonalny, nie ograniczał swobody ruchów, a tym samym nie zakłócał specyficznej filozofii tego treningu. Joga  to nie tylko sekwencje ruchów, ćwiczeń, ale także „coś dla

Pedicure – zadbane stopy i letnie trendy

Jak zadbać o efektowny pedicure, co w tym sezonie będziemy malować na paznokciach.

Bóle miesiączkowe – przyczyny, przebieg, leczenie

Nawet najbardziej skuteczne leki i wiedza o tym jak złagodzić bóle miesiączkowe, nie zastąpią konsultacji i badań

Bieg, nordic walking czy spacer dla zdrowia?

Popularne formy aktywności są dostępne praktycznie dla wszystkich – spacer, bieganie i nordic walking.

Zielono mi… na zdrowie

Niepozorna zielenina to prawdziwa skarbnica witamin, minerałów i bogactwo wartości odżywczych

Kosmetyki dla mężczyzn – udane zakupy, skuteczna pielęgnacja

Kosmetyki dla mężczyzn zajmują mniej miejsca w drogeriach, ale jest to naprawdę szeroki i różnorodny asortyment

Z kuchni do drogerii – dobroczynne zioła w kosmetyce

Rośliny mają dobroczynny wpływ na skórę, dlatego znajdują szerokie zastosowanie również w kosmetyce.

Skuteczność i fascynujące informacje – poznaję Braveran

No dobrze, przyznaję, że podczas prezentowych poszukiwań na dłużej utknęłam przy temacie środków i metod na intensywniejsze doznania erotyczne. Z jednej strony wiem, że obdarowanie mężczyzny tego rodzaju preparatami będzie na 100% źle zinterpretowane. Z drugiej zaś temat jest interesujący, więc czasem powracam do niego i dowiaduję się wielu ciekawych rzeczy.

braveran

Jakość, skuteczność – Braveran wspiera mężczyzn

Co w trawie piszczy, czyli skład Braveranu
Następnym środkiem, który wzięłam pod lupę jest Braveran. Szczególnie, że jest to preparat promowany jako „jedyny produkt o takim składzie ilościowym i jakościowym”. Trzeba przyznać, że ilość i jakość w jednej tabletce to połączenie bardzo obiecujące. Cóż zatem zawiera Braveran? Na pewno warto docenić, że jest to środek bazujący na naturalnych składnikach. W jednej tabletce znajdziemy wyciąg z korzenia maca, wyciąg z owoców buzdyganka ziemnego. Oczywiście nie może zabraknąć ekstraktu z korzenia żeń szenia oraz L-argininy. W dobroczynnym koktajlu składników jest także cenny krokus uprawny, czyli szafran oraz selen, witamina E i ekwiwalent alfatokeferolu.

Co daje mężczyznom ten wyjątkowy skład?

para w łóżku

Problemy „łóżkowe” przekładają się na jakość życia pary

Otóż w przypadku Braveranu spektrum działania to „jeszcze lepiej i jeszcze więcej”. Suplement nie tylko pomaga wywołać wzwód, ale także wzmacnia erekcję i doznania. Braveran jest także środkiem stymulującym libido. Jest to szczególnie cenne w czasach, kiedy to panowie często mają problemy w sypialni. Bardzo ciekawie i wyczerpująco ten trudny temat przybliża strona internetowa poświęcona suplementowi Braveran. Okazuje się bowiem, że żyjemy w czasach, kiedy przysłowiowy „ból głowy” kobiet staje się mniejszym problemem niż problemy z libido i potencją u młodych, zdrowych somatycznie mężczyzn. W czasach pędu, spirali stresu i frustracji naturalny środek wzmacniający erekcję, libido i intensywność doznań cieszy się zrozumiałym zainteresowaniem.

zadowoloma para

Udane życie seksualne to fundament związku

A to ciekawe…
Na stronę Braveranu warto zajrzeć również po to, aby rozwiązać test, który pomoże odpowiedzieć na pytanie „czy Braveran jest dla Ciebie”. Mnie szczególnie ujęły ciekawostki, wyniki badań i analiz statystycznych. Na przykład dotychczas nie wiedziałam, że organizm mężczyzny przygotowuje się do procesu jakim jest erekcja już na etapie życia płodowego. Jak się okazuje jest zdolny do wzwodu już w ostatnim trymestrze ciąży… Nowością jest dla mnie również specyficzna klasyfikacja męskich atrybutów na „pokazowe” oraz „niespodzianki”. Naprawdę polecam lekturę ciekawostek i naukowych wniosków, które dotyczą jakże ważnej sfery życia (nie tylko mężczyzn).


Zdjęcia: braveran.pl, shutterstock

About The Author

Reply