Jak się robi sushi – to wcale nie jest takie trudne

Jak się robi sushi? Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne.

Domowe sposoby na spierzchnięte usta

Spierzchnięte usta to częsty i niestety bolesny problem wielu pań

Awokado – jedz na zdrowie

Awokado zawiera stosunkowo niewiele cukrów prostych, jest natomiast bogate w… tłuszcze.

Bezsenność, kłopoty ze snem – co robić…?

Kłopoty ze snem to dziś dość powszechny problem, możemy mówić nawet o bezsenności.

Zadbaj o stopy zimą

Zimą stopy są traktowane ciężkimi, ciepłymi butami, grubymi skarpetkami, zapominamy o pielęgnacji

Profilaktyka i leczenie – sposoby na ból dziąseł

Warto znać sposoby na ból dziąseł, ale przede wszystkim jego przyczyny i metody zapobiegania.

Zamotana w szale

Szal stanowi jeden z istotniejszych elementów stylizacji, dodaje jej szyku lub jest awangardowy, oryginalny, niebanalny.

Witaminy w ciąży i w okresie karmienia piersią

Zbilansowana dieta oraz odpowiednia suplementacja mają zapewnić niezbędne składniki mineralne oraz witaminy w ciąży.

O rety przytyłam… czyli poświąteczny detoks

Poświąteczny detoks można zacząć od ożywczego koktajlu, który stymuluje metabolizm

Zrób to sam, czyli maseczki domowe

Domowe maseczki bazują głównie na tym, czego używamy w kuchni

Skuteczność i fascynujące informacje – poznaję Braveran

No dobrze, przyznaję, że podczas prezentowych poszukiwań na dłużej utknęłam przy temacie środków i metod na intensywniejsze doznania erotyczne. Z jednej strony wiem, że obdarowanie mężczyzny tego rodzaju preparatami będzie na 100% źle zinterpretowane. Z drugiej zaś temat jest interesujący, więc czasem powracam do niego i dowiaduję się wielu ciekawych rzeczy.

braveran

Jakość, skuteczność – Braveran wspiera mężczyzn

Co w trawie piszczy, czyli skład Braveranu
Następnym środkiem, który wzięłam pod lupę jest Braveran. Szczególnie, że jest to preparat promowany jako „jedyny produkt o takim składzie ilościowym i jakościowym”. Trzeba przyznać, że ilość i jakość w jednej tabletce to połączenie bardzo obiecujące. Cóż zatem zawiera Braveran? Na pewno warto docenić, że jest to środek bazujący na naturalnych składnikach. W jednej tabletce znajdziemy wyciąg z korzenia maca, wyciąg z owoców buzdyganka ziemnego. Oczywiście nie może zabraknąć ekstraktu z korzenia żeń szenia oraz L-argininy. W dobroczynnym koktajlu składników jest także cenny krokus uprawny, czyli szafran oraz selen, witamina E i ekwiwalent alfatokeferolu.

Co daje mężczyznom ten wyjątkowy skład?

para w łóżku

Problemy „łóżkowe” przekładają się na jakość życia pary

Otóż w przypadku Braveranu spektrum działania to „jeszcze lepiej i jeszcze więcej”. Suplement nie tylko pomaga wywołać wzwód, ale także wzmacnia erekcję i doznania. Braveran jest także środkiem stymulującym libido. Jest to szczególnie cenne w czasach, kiedy to panowie często mają problemy w sypialni. Bardzo ciekawie i wyczerpująco ten trudny temat przybliża strona internetowa poświęcona suplementowi Braveran. Okazuje się bowiem, że żyjemy w czasach, kiedy przysłowiowy „ból głowy” kobiet staje się mniejszym problemem niż problemy z libido i potencją u młodych, zdrowych somatycznie mężczyzn. W czasach pędu, spirali stresu i frustracji naturalny środek wzmacniający erekcję, libido i intensywność doznań cieszy się zrozumiałym zainteresowaniem.

zadowoloma para

Udane życie seksualne to fundament związku

A to ciekawe…
Na stronę Braveranu warto zajrzeć również po to, aby rozwiązać test, który pomoże odpowiedzieć na pytanie „czy Braveran jest dla Ciebie”. Mnie szczególnie ujęły ciekawostki, wyniki badań i analiz statystycznych. Na przykład dotychczas nie wiedziałam, że organizm mężczyzny przygotowuje się do procesu jakim jest erekcja już na etapie życia płodowego. Jak się okazuje jest zdolny do wzwodu już w ostatnim trymestrze ciąży… Nowością jest dla mnie również specyficzna klasyfikacja męskich atrybutów na „pokazowe” oraz „niespodzianki”. Naprawdę polecam lekturę ciekawostek i naukowych wniosków, które dotyczą jakże ważnej sfery życia (nie tylko mężczyzn).


Zdjęcia: braveran.pl, shutterstock

About The Author

Reply